Класи в "Скайриме": секрети проходження і вимоги

284 0 Новини високих технологій

У всесвітньо популярної гри 2011 року «Скайрим» класи виражені в цікавій формі. Тут немає класичного вибору спеціалізації, а тому користувачі часто губляться і прокачують свій архетип неправильно. Щоб уникнути таких проблем, гравцеві рекомендується прочитати даний матеріал. Тут описані кращі збірки для створення героїв, які зможуть протистояти всім ворогам у відкритому світі.

Передмова

Щоб більше розуміти про те, як відбувається поділ на класи «Скайриме», слід пояснити систему прокачування. У багатьох рольових проектах гравцеві належить на старті вибрати для себе спеціалізацію, а вміння вибирати можна тільки з гілок усередині свого класу. Тут же розробники пішли зовсім іншим шляхом. Вони просто прибрали можливість вибору напрямку на старті. Гравцеві видали на огляд величезна кількість гілок з навичками, і вибирати можна все, що тільки душа забажає. В ідеалі є доступ навіть до магу, закованному у важку броню, але наскільки така збірка буде ефективною, питання риторичне. Саме тому користувачам слід звернути увагу на популярні і дієві компіляції умінь.


Класи в "Скайриме": секрети проходження і вимоги

Воїн з одноручних зброєю

Серед класів «Скайриме» обов'язково мусило знайтися місце для типового Воїна, що завдає шкоди в бою. Расу для гравця в цьому випадку краще вибирати з Імперця, Редгарда або Норду в крайньому випадку. Гілка блок є однією з основних, так як в лівій руці персонажа буде щит. Тут важливо взяти навички для протидії магічного урону, випущених снарядів лучників і «Стіну», яка стане в нагоді на близькій відстані. Це ж стосується і важкої броні. В цьому напрямку гравець повинен зосередитися на тих навичках, що допоможуть витримати прямий вхідний шкоди з найменшою шкодою для здоров'я. Одноручне зброю – гілка для нанесення шкоди, всі навички на критичні удари і потужні атаки повинні бути в арсеналі. Альтернативою є вибір легких обладунків і підкрадання, що допоможе уникати боїв у багатьох локаціях. Така збірка буде вразливою перед босами. Гравцеві доведеться підходити близько до ворога, а вагомою захисту не буде. Ковальська справа вибирати потрібно в обох випадках, гілка залежить від вибору класу броні в «Скайриме».


Класи в "Скайриме": секрети проходження і вимоги

Вояк іншого типу

Далеко не всім подобається стандартний архетип воїна-щитоносца. Багато людей серед класів «Скайриме» воліють вибирати могутнього бійця з дворучним мечем, який повільність повністю компенсує своєю міццю. Для нього підходить тільки важкий тип броні, гілка повинна бути прокачано повністю, за винятком навички Кулаки зі сталі. Ця здатність занадто слабка, щоб на неї витрачати окуляри. У ковальській справі слід вибирати навик під назвою Arcane Blacksmith, а шлях розвитку у важку броню. Гілку Дворічного зброї, особливо праву сторону, потрібно довести до максимального значення і не забувати про поліпшення свого знаряддя для вбивств. Останнім штрихом буде підбір здібностей для регенерації здоров'я і швидкого лікування в бою. За це відповідає спеціалізація Відновлення. Про це класі можна сказати, що на пізньому етапі гри він стає ідеальним. Величезна кількість броні, велика мобільність, лікування та високий шкоди. Це непробивний танк, який своїми ударами знищує супротивників. Мінусами є довга прокачування і вразливість на початковому етапі.
Класи в "Скайриме": секрети проходження і вимоги

Тихе усунення

Для Хаджитов і Лісових Ельфів вибрати клас «Скайриме» не складе праці. З них вийдуть гарні вбивці, що усувають ворогів непомітно з тіні. Такому персонажу просто необхідно покращувати Подкрадывание. Всі навички з цієї гілки, що відповідають за можливість непомітного підходу до ворога, необхідно брати для себе плюс підвищений шкоди в спину. Магія Зміни також потрібна Ассасину, щоб маскуватися від своїх ворогів. В цій гілці винятком є лише Подвійне кастование, яке в даній збірці не потрібно. Алхімія також відіграє свою роль в створенні ідеального вбивці. З її допомогою можна навчитися створювати потужні отрути, які дебаффом будуть наносити додатковий шкоди. В гілці Одноручного меча слід брати ті навички, які відповідають за найбільший миттєвий шкоди. Ассасин не може вступати у відкриті сутички. Наостанок слід згадати про магії Ілюзії, яка дозволить заощадити витрати мани, також важливо мати тихий каст здібностей. Вбивця може боротися навіть з натовпом супротивників за рахунок використання Дубової шкіри і ударів зі спини, хоч і недовго.
Класи в "Скайриме": секрети проходження і вимоги

Символічний клас

Кращий клас «Скайриме» для багатьох користувачів - саме Бойової Чаклун, який поєднує в собі навички фізичної та магічної напрямку. Це може здатися дивним, але на насправді в грі така стратегія працює. Новачкам може здатися занадто складним, адже доведеться постійно стежити за відкатом потрібних навичок, а також постійно міняти екіпіровку. Основною здатністю в збірці є Пов'язане зброю, що завдає шкоди більше стандартних моделей.
Щоб постійно підтримувати навик в активному стані, необхідно брати поліпшення з гілки Чарівність, а також Канал Душі. Такий набір умінь дозволить постійно забезпечувати собі величезний збиток. Здібності Зв'язок Забуття + Злодій Душ забезпечать шкоди по області, а також енергетичні заряди для зброї. У ближньому бою буде використовуватися одноручне зброю. При цьому спеціалізація Чаклунства дозволить викликати собі міньйонів – помічників з потойбічного світу, які будуть відволікати на себе увагу. Гра за Бойового Мага нагадує шахову дошку, ось тільки рішення необхідно приймати швидко.
Класи в "Скайриме": секрети проходження і вимоги

Робота під прикриттям

У грі «Скайрим» класи персонажів можна вибирати на свій розсуд. Наприклад, любителі далекого бою з безпечної дистанції можуть стати Злодіями. Суть цієї спеціалізації в тому, що гравець повністю прокачує гілку використання луків, також Подкрадывание і корисні поліпшення в напрямку Легка броня. Тут слід уважно вибирати, адже деякі вміння будуть марними. Магія Ілюзія і Злом замків також приносять користь даної спеціалізації.

Окремо слід розглянути гілку Злодійство. В цьому напрямку гравцеві слід брати потайну стрілянину з тіні. Вся збірка орієнтована на те, щоб постійно тримати дистанцію при битві з ворогом. Поблизу Злодій стає легкою мішенню, але підійти до нього буде заважати магія Ілюзії. Якщо ж комусь вдалося таке зробити, то необхідно озброїтися кинджалом і нанести смертельний удар в спину. Знаряддя «Бритва Мерунеса Дагона» підійде в цьому випадку найкращим чином.
Класи в "Скайриме": секрети проходження і вимоги

Справжній чаклун

Гайди по класах «Скайриме» не повинні обходити таку спеціалізацію, як Чистий Маг. Цей персонаж орієнтується на всіх гілках чаклунства, які допомагають захищатися в бою і завдавати шкоди. Особливо слід відзначити такі: Руйнування, Ілюзія, чари і Чаклунство. Окремо потрібна Алхімія для створення різноманітних зіль. Тут немає єдино правильної концепції. Гравець повинен вибрати дві основні гілки, де він зможе правильно скомбінувати вміння. Одна також буде вспомагательной як доповнення до загальної збірці. Найбільш просто для реалізації брати Руйнування з Відновленням. Гравець зможе регулярно використовувати лікування, відновлення мани і при цьому закидати противника бойовими заклинаннями. Блискавки, Вогненна куля та інші стихійні навички завдають значної шкоди. Непоганою альтернативою є компіляція Чаклунства із Зміною, де також є варіації захисту з гідним втратою.
Класи в "Скайриме": секрети проходження і вимоги

Додаткові відомості

Щоб було простіше вибрати для себе спеціалізацію, слід встановити мод на класи «Скайриме». Зазвичай модифікації додають допоміжне віконце, де розписані всі збірки і навички для їх формування. Гравцеві досить просто вивчити в теорії всі відомості, а потім їх випробувати на практиці. З вибором класу все насправді не так складно. Тут головне - вибрати саме те, що більше по душі гравцеві. Через пару-трійку годин древо здібностей буде вивчено, а велика кількість здібностей не буде так лякати.

Популярі новини
Загрузка...