Пошук Двоїстого пера на озері Хонрик

223 0 Новини високих технологій

Пошук двоїстого пера у «Скайриме» ставить у глухий кут багатьох гравців. Цей предмет необхідний для проходження квесту «Переслідування» від гільдії злодіїв, але знайти його не так просто. Сам артефакт лежить на дні озера Хонрик, і до нього не веде мітка на карті. Тому гравцям доводиться шукати локацію самостійно. Справитися з цим завданням допоможе цей невеликий гайд.

Початок квесту

Під час виконання завдання гільдії злодіїв «Переслідування» вашому героєві потрібно відвідати маєток Рифтвельд. Потрапити туди можна лише через задні ворота, але їх охороняє Вальд – охоронець Мерсера Фрея. Векс розповість, що цей персонаж заборгував Мавене Чорний Верес, і щоб він пропустив вас безперешкодно знадобитися повернути борг.


Пошук Двоїстого пера на озері Хонрик

Пошук пера

Для початку вирушайте в таверну «Бджола і Жало» і відшукайте Мавену Чорний Верес. Якщо ж ви пройшли основну сюжетну лінію і віддали Рифтен Братів Бурі, то цього персонажа ви знайдете в замку ярла. Жінка розповість, що доручила Вальду завдання з перевезення товарів. Але охоронець човен потопив, а разом з нею і цінний артефакт – подвійне перо, що лежить тепер на дні озера Хонрик. І щоб Мавена пробачила борг Вальду, потрібно відшукати предмет. Але до нього не веде мітка завдання, що викликає труднощі у гравців. Насправді все нескладно. Озеро Хонрик – це найбільший водойму, розташований відразу за воротами Рифтена. Щоб знайти артефакт, перейдіть до стаєнь і йдіть на південний захід, поки не підійдете до берега. На озері стоїть великий корабель, пливіть до нього. Діставшись до корми, подивіться в сторону маєтку «Златоцвіт». Поруч з будинком стоїть ще один схожий корабель. На півдорозі до нього на дні озера Хонрик ви знайдете затоплену човен.


Підпливши ближче, ви побачите залізний сейф, у якому закритий шуканий артефакт. Поряд з човном є кілька кладок з яйцями риби-вбивці. Тому гравцям-алхімікам варто випити зілля «Водне дихання», щоб довше бути під водою. Сейф замкнений на замок класу «Майстер», тому запасіться відмичками. Усередині ви знайдете шуканий артефакт, а в додачу і невелику суму золота.
Пошук Двоїстого пера на озері Хонрик

Завершення завдання

Забравши подвійне перо, вирушайте до Мавене і поверніть їй артефакт. Вона віддасть розписку, яку потрібно віднести Вальду. Ідіть до задніх воріт Рифтвельда і чекайте, коли охоронець підійде і заговорить з вами. Якщо розкриєте замок до його приходу, то охоронець атакує вас. У цьому випадку заспокоїти його можна заклинанням «Умиротворення». Віддайте Вальду розписку. В подяку він вручить ключі від маєтку і відкриє задні ворота. На цьому квест з пошуку двоїстого пера буде завершено, і ви зможете продовжити свої пригоди.

Популярі новини
Загрузка...