Моди в "Скайриме" на плащі

271 0 Новини високих технологій

Плащі для "Висування" - популярний набір модів, яким активно користуються фанати. Спочатку доповнення даного плану не викликали особливого інтересу, але тепер вони досягли нового рівня розвитку і пропонують куди більше різних особливостей і нововведень. Залишилося тільки розібрати колекції доступних модів і перерахувати всі доступні особливості. Але найголовніше, ми наведемо приклади найбільш актуальних і цікавих модифікацій, які можна буде встановити і особисто протестувати поліпшення.

Роль плащів у грі

Але перш ніж ми почнемо розбирати основні моменти, варто розглянути головну роль плащів в "Скайриме". Але не варто нічого вигадувати, так як основне використання даного елемента одягу полягає в тому, щоб надати герою та іншим NPC новий вигляд. Завдяки тому, що тепер персонажі можуть носити плащі, це забезпечить абсолютно новий рівень візуалізації і просто підлаштувати всесвіт ближче до реалістичності.


Мова йде в першу чергу про те, що оточення в грі має сувору природу, там постійно вирує зима, відповідно, для виживання і комфорту місцеві жителі повинні використовувати додаткові елементи одягу. Спочатку плащів в "Скайриме" взагалі не було, а мододелы змогли виправити цей недолік. Завдяки цій зміні, простори The Elder Scrolls стали більш атмосферними, приємними і цікавими. Тому якщо ви любите гру, то неодмінно варто скористатися такими модифікаціями. А які саме варто використовувати моди, про це ми поговоримо далі.
Моди в "Скайриме" на плащі

Популярні моди на плащі

Тепер варто поговорити про те, які моди на плащі в "Скайриме" найбільш актуальні. Якщо раніше таких варіантів було не так багато, то тепер є як основне додаток, додає велику кількість елементів одягу, так і "іменні" моди, пропонують лише декілька варіантів високої якості. Але не будемо мучити - відразу розглянемо обидва варіанти і торкнемося їх особливості:


 • Cloaks of Skyrim - модифікація, яка додає на простори гри величезна кількість плащів. Загальна кількість елементів одягу становить понад 40 штук. Тепер кожен куточок Скайріма отримає в користування оригінальні варіанти, які будуть відображати не тільки велич самого місця, але і традиційні особливості місцевих жителів. Наприклад, в маленьких селах будуть простенькі стандартні плащі без символіки. Якщо загляньте в місто, то побачите вже більш якісні варіанти певного кольору і з розписаними деталями. Що найцікавіше, в залежності від місця, вони будуть оригінальними у візуальному плані.
 • Іменні моди - спеціальні окремі доповнення, які пропонують плащі для "Висування" у кількості 2-3 штуки. У порівнянні з першим варіантом, результат напевно не обрадує. Але варто розуміти, що подібні моди забезпечують високоякісні і деталізовані плащі. Якщо в первісному варіанті вони досить стандартні, то іменні будуть розкішними, унікальними і навіть зачарованными. В описі відразу надається інформація щодо власника, здолавши якого можна дістати досить могутню річ в особисте користування. На даний момент подібних модифікацій не так багато, але їх кількість продовжує зростати. А що стосується джерела отримання доповнень даного плану, то досить звернутися до будь-якого спільноти фанатів.
 • Як бачите, варіантів є не так багато, але вони самі по собі унікальні і цілком цікаві. Постарайтеся правильно скористатися новими можливостями, щоб значно поліпшити атмосферу ігрового пригоди.
  Моди в "Скайриме" на плащі

  Додаємо фізику плащів

  Поспішаємо відзначити, що дані модифікації не зупинилися на одному місці і продовжують розвиватися. Тому не дивно, що тепер стали доступні в "Скайриме" плащі з фізикою. Не варто дивуватися, подібне тепер теж можна реалізувати, достатньо просто скористатися відповідними пропозиціями мододелов:
 • Illustrious HDT Cloaks of Skyrim - спеціалізоване доповнення, які пропонують ввести в гру фізичний движок для плащів. Встановлювати даний мод слід суворо разом з іншими доповненнями, які додають сам елемент одягу, інакше оцінити якість просто не вийде. Це цілком стандартний варіант, який пропонує просту, але цікаву фізичну модель плащів.
 • Capes with HDT physics - поліпшена версія доповнення, що значно переробляє основний рушій. Тепер з'явиться імітація від вітру, бігу і ходьби, додасться навіть зіткнення з перешкодами.
 • HDT Physics Extensions - найбільш цікавий варіант модифікування фізичного движка, після установки якого тепер плащі будуть взаємодіяти з магічними заклинаннями.
 • Ми рекомендуємо відразу використовувати всі три мода на плащі з фізикою в "Скайриме". Вони чудово доповнюють один одного, забезпечують нормальну працездатність і просто створюють ідеальний варіант фізичної моделі одягу.
  Моди в "Скайриме" на плащі

  Особливі моди на плащі з капюшонами

  Ще одним цікавим варіантом доповнення для гри є моди з можливістю використовувати плащі з капюшонами. Вони не володіють якими-небудь додатковими функціями і просто видають можливість споряджати новий елемент одягу. Візуально це виглядає досить приємно, особливо коли під час пригоди починають псуватися погода. Моди на плащі і капюшони в "Скайриме" можна використовувати вже зараз, щоправда, варіантів поки не так багато:
 • Cloaks of Skyrim - так, ми знову піднімаємо дану модифікацію, так як в її контент входить кілька цікавих напрямків. В основному це зачаровані плащі або одяг високопоставлених вельмож. Вони красиві, з символікою, і просто дістати або купити їх не вийде.
 • Winter Is Coming - повноцінний мод, який додає на простори ігрового пригоди плащі з капюшонами для далеких пригод. Після установки ви зможете придбати цікаві варіанти одягу, які призначаються виключно для північного народу. У цьому випадку плащі мають хутряний основою і досить масивно виглядають на персонажах.
 • Завдяки плаща з капюшоном в "Скайриме" довгі пригоди по засніжених вершин гір, під час заметілі і рясного снігу, стануть досить цікавими і атмосферними. Незважаючи на те що мод носить виключно візуальний характер, він покращує оточення віртуального світу.

  Моди в "Скайриме" на плащі

  Інші можливості плащів

  Хотілося б трохи зупинитися на "особливих" плащах, які можна зустріти в зазначених модифікаціях. Крім простих варіантів, можна відшукати оригінальні магічні речі. Так, дістати їх складно, але якщо удача посміхнеться вам, то отримаєте досить могутній предмет. Що стосується особливостей, то подібні плащі мають наступні цікаві сторони:
 • Вони здатності надавати можливість використовувати заклинання, які простим способом не вивчиш.
 • Деякі варіанти покращують початкові характеристики головного героя.
 • Є плащі з поліпшенням основних здібностей і т. д.
 • Як правило, бонуси, які видаються за носіння цієї одягу, значно перевершують всі очікування, тому з'являється мотивація відшукати їх. Але є проблема - генерується їх поява випадковим чином і точне місце визначити складно:
 • Обов'язково заглядайте і дослідіть глибокі небезпечні печери, зазвичай там таяться цінні скарби.
 • Можете спробувати викрасти плащ у короля або високопоставленого персонажа, зазвичай вони мають настільки цінними речами.
 • Не забувайте заглядати в табори до велетнів, багато герої полягли в битві з ними, відповідно в скринях цих монстрів можна відшукати цінне спорядження.
 • Моди в "Скайриме" на плащі

  Перспективи подальшого розвитку модів

  Будуть поліпшуватися моди на плащі в "Скайриме"? Ми вважаємо, що вони отримають ще чимало доповнень. Фанати гри намагаються зробити їх краще в будь-якому випадку і поки не вийшла в світ нова частина пригод The Elder Scrolls, колекція модів буде тільки рости. Тому хвилюватися з приводу нестачі вмісту не варто, достатньо просто стати частиною великого ігрового співтовариства "Письмена Тамріеля", і ви відкриєте для себе багато нового.
  Моди в "Скайриме" на плащі

  Вплив модів на продуктивність ПК

  Спочатку може здатися, що використання подібних модифікацій обов'язково позначиться на рівні продуктивності. Але не варто забувати, що моди створюються виключно на движку гри, тому жодних сплесків додаткових технічних вимог не буде. Можете не турбуватися з цього приводу і просто сміливо користуватися модифікаціями. Навіть за умови наявності фізики, деталізованої моделі та інших поліпшень, ніщо не вплине на продуктивність ігрового пригоди.

  Процес встановлення модифікацій

  Заключним етапом нашого огляду стане інструкція по установці, яка обов'язково допоможе вам без проблем отримати контент з модів. Вона виглядає наступним чином:
 • Для початку відкриваєте архів за допомогою програми WinRar.
 • Тепер потрібно скопіювати весь матеріал в кореневу папку з грою. При цьому враховуйте, що будуть замінятися: Data, Meshes, Textures.
 • Якщо в архіві є файл ESP, то просто копіюєте його в основну папку з грою.
 • Тепер необхідно запустити SkyrimLauncher.exe.
 • Відкриється нове вікно, де потрібно перейти в пункт "Файли".
 • Перевіряєте доступний список і відзначаєте галочку навпроти вашого мода.
 • Тепер можете запускати гру і насолоджуватися контентом.
 • Як бачите, доповнення до "Скайриме" грають досить важливу роль в плані поліпшення атмосфери гри. Обов'язково користуйтеся подібними модами, і гра стане в рази приємніше.

  Популярі новини
  Загрузка...