Кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме" - опис квесту та поради

280 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми з'ясуємо, кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме". Це питання виникає у багатьох гравців. Справа все в тому, що гра The Elder Scrolls V являє собою відкритий віртуальний світ. Тут багато що залежить від дії головного персонажа. І тому хочеться знати, як впливає на ігровий процес виконання тих чи інших завдань. Насправді, "Зірку Азури" можна віддати одному з декількох Ніпів. Розглянемо всі можливі варіанти розвитку подій.

Кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме" - опис квесту та поради

Опис завдання

Кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме"? Справа все в тому, що однозначної відповіді на це питання немає. Все залежить від особистих переваг гравця. Варто звернути увагу на те, що згаданий тим може бути знайдений і одержано в ході виконання завдання "Чорна зірка". В якості нагороди гравцеві видадуть унікальний камінь душ. Який саме? Це безпосередньо залежить від того, кому Довакин вирішив вручити "Зірку".


За виконання зазначеного квесту можна отримати:
 • Black Star;
 • Azura's Star.
 • "Чорний" і тим

  Тепер поговоримо про те, що собою являє кожен камінь душ. Чорна зірка - це унікальний предмет. Він може бути отриманий як винагорода за виконання раніше зазначеного завдання. "Чорний" і тим еквівалентний чорного каменю душ. Він може використовуватися багаторазово. Дозволяє ловити чорні душі.

  "Звичайна" зірка

  Кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме"? Відповідь на це питання буде залежати від особистих уподобань гравця. Трохи пізніше з'ясуємо можливі варіанти розвитку подій.
  Кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме" - опис квесту та поради
  За виконання зазначеного раніше завдання Довакин може отримати звичайну "Зірку Азури". Він являє собою артефакт даэров. У "Скайриме" тим використовується для лову білих душ. Може активуватися багаторазово.


  Більше ніяких відмінностей від свого "чорного" побратима предмет не має. Тому остаточне рішення щодо отримання нагороди за завдання Black Star приймається кожною людиною самостійно.

  Виконання квесту

  Замислюючись над тим, кому віднести "Зірку Азури", користувачі нерідко шукають проходження завдання Black Star. Саме після нього Довакину дадуть той чи інший даэдрический артефакт для ловлі душ. Взяти завдання можна:
 • підслухавши розповідь про статуї Азури;
 • виявивши статую самостійно;
 • поговоривши з темним ельфом.
 • Після проходження цього завдання видається приблизно таким чином:
 • Підійти до статуї і поговорити зі жрицею.
 • Сходити в "Замерзлий вогнище" в Винтерхолде і поговорити з Неласаром.
 • Переконати, або залякати співрозмовника, щоб він розповів Довакину про "Зірку".
 • Пройти підземелля "Глибини Илиналты". Тут гравцеві належить битися з некромантами.
 • Взяти зі скелета Варена зламану зірку.
 • Саме після цього саме час задуматися, кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме". Які можливі способи завершення завдання?

  Арания Иенит

  Перший варіант - це візит до жриці Иенит. Їй можна віддати отриманий тим, і після підсумкового битви Довакину вручать "звичайну" зірку. Як ми вже говорили, відповідний предмет використовується для лову білих душ. Але це тільки один з декількох розкладів.
  Кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме" - опис квесту та поради

  Маг в таверні

  Кому віднести "Зірку Азури"? Цей предмет можна принести раніше запуганному Неласару, магу, який чекає Довакина в Винтерхолде. Саме він вказав на місце розташування зламаною зірки. Якщо вибрати такий варіант, після закінчення квесту Black Star гравцеві дадуть унікальний камінь душ з відповідною назвою. "Чорна Азура" майже нічим не відрізняється від свого звичайного побратима. Різниця полягає у зовнішньому вигляді предмета. Крім того, чорна зірка використовується для лову вищих чорних душ.

  Підсумки

  З усього вищесказаного випливає, що немає ніякої принципової різниці в тому, кому відносити зламану зірку. В кінцевому підсумку Довакину все одно дадуть унікальний даэдрический артефакт для ловлі душ. Тепер зрозуміло, кому віддати "Зірку Азури" в "Скайриме". Остаточне рішення кожен гравець приймає самостійно. Відтепер ясно, як відповідний дії буде впливати на підсумкову винагороду за квест.

  Популярі новини
  Загрузка...