Вчителі зачарования в "Скайриме": що дають, де знайти?

209 0 Новини високих технологій

Багатьом сучасним гравцям відома лінійка ігор The Elder Scrolls. Її п'ята частина отримала колосальний успіх. "Скайрим" досі вабить гравців своїми можливостями, наприклад, в області прокачування різноманітних скілів. Сьогодні ми поговоримо про вчителів зачарования в "Скайриме". Хто це? Навіщо вони потрібні? Що дають? Можна взяти в напарники вчителя? І якщо так, то як це зробити?

Вчителі зачарования в "Скайриме": що дають, де знайти?

Наставник - це

В The Elder Scrolls V є можливість пасивної прокачування навичок. Для цього в ігровому світі "Скайріма" були придумані так звані наставники. Їх можуть називати вчителями. У Skyrim спочатку передбачаються такі типи наставників:
 • адепт - покращують скілл на 50 одиниць;
 • експерт - підвищують вміння на 75 очок;
 • майстер - дозволяють поліпшити навик на 90 одиниць.
 • Іноді у віртуальному світі не виходить знайти наставників-адептів, але з іншими "викладачами" проблем бути не повинно.


  За певну плату гравець може взяти кілька уроків того чи іншого майстерності. Чим вище рівень уміння, тим дорожче будуть варто заняття, тому Довакину доведеться запастися монетами.

  Про зачаровании

  Кілька слів про навичці "Зачарование" The Elder Scrolls V. Далеко не кожен скілл Довакина буде корисним.
  Вчителі зачарования в "Скайриме": що дають, де знайти?
  "Зачарование" - це навик, який допомагає накладати на ігрові предмети різні чари. Можна створювати пасивні і активні чари, які допомагають проходити гру і битися з ворогами. Зачарование прокачується або самостійно (шляхом накладання заклинань на екіпіровку), або за допомогою наставників. Другий варіант не такий простий, як здається, адже в "Скайриме" не так багато вчителів кожного напряму. Більш того, при прокачування навичок через "викладачів" гравець зіткнеться з деякими обмеженнями. Але про них пізніше.


  Які є наставники зачарования

  У "Скайриме" вчителів зачарования всього три. При цьому у гравця немає можливості спілкування з наставниками-адептами. Такі майстри просто не передбачені у віртуальному світі "Висування". Ось які вчителі зачарования можуть зустрітися в грі:
 • Сергій Турриан (експерт);
 • Хамал (майстер);
 • Нелот (майстер).
 • Важливо: для навчання тим чи іншим скиллам Довакину потрібно не тільки запастися грошима, але і запам'ятати певні обмеження. За кожен підвищений рівень навику гравцеві дозволяється взяти 5 уроків у наставника. Відповідно, в Skyrim вчитель зачарования до 100 рівня підняти відповідний навик може, але скористатися подібною операцією проблематично.

  Сергій Турриан

  Тепер кілька слів про кожного вчителя. Спочатку познайомимося з Сергієм Туррианом. Це перший наставник зачарования, з яким може познайомитися Довакин. Імперець, інструктор в Колегії Вінтерхолда. Даний персонаж може без проблем навчати гравця до рівня "Експерт", тому після цього доведеться звертатися до наставників-майстрам. Сергій Турриан є автором книги "Керівництво по зачарованию". Видає Довакину кілька квестів:
 • "На побігеньках у зачарователя";
 • "Запаси каменів душ".
 • Хамал

  Наступний учитель зачарования в "Скайриме" - Хамал. Це дівчина з раси норд, є жрицею храму Дибеллы, що знаходиться в Маркарте. Мила дівчина-наставник допоможе розвинути навички зачарования Довакину.
  Вчителі зачарования в "Скайриме": що дають, де знайти?
  На жаль, перед тим як гравцеві стане доступна опція навчання, йому доведеться пройти квест "Серце Дибеллы". Без нього Хамал не буде розвивати "Зачарование" у Довакина. Де взяти відповідний квест? Його видає Хамал. Щоб почати роботу, необхідно потрапити на очі жриці. Вона звинуватить гравця в перериванні важливого ритуалу. Далі Довакин може вбити Хамал та інших жриць, або допомогти жінкам і спокутувати тим самим свою провину. Після вибору другого варіанту почнеться завдання "Серце Дибеллы".

  Нелот

  Останній вчитель зачарования в "Скайриме" - це Нелот. Лорд-довгожитель Будинку Телвании. Відшукати даного персонажа можна у вежі Тель-Митрина. Нелот навчає Довакина зачарованию до максимального рівня. Саме цей наставник замінить Хамал, якщо персонаж раніше вбив жрицю в храмі.
  Вчителі зачарования в "Скайриме": що дають, де знайти?

  Союзники і наставники

  Є в "Скайриме" вчителі зачарования, яких можна взяти в союзники? Немає. Всі вивчені нами персонажі не будуть ходити за Довакином і допомагати йому боротися з супротивниками. Тим не менш, в якості союзників вчителі все одно виступають. Наприклад, під час проходження тих чи інших завдань і Хамал, і Сергій дають різні поради, і в ці моменти їх можна побічно вважати союзниками.

  Популярі новини
  Загрузка...