Ігрова зона World of Warcraft "Тирисфальские лісу" - проходження, особливості та відгуки

559 0 Новини високих технологій

Ви можете побачити Тирисфальские лісу в Східних царств, які є півостровом. З ними пов'язано дуже багато завдань, все перелічити просто неможливо, але ось деякі: "Війна з Червоним Орденом", "Друг у біді", "Справжня легенда" та інші. У Лордероне на півночі можна знайти узбережжі, це і є вищезазначені лісу. Там проживають Відреклися, які заснували тут своє власне королівство, хоча інші раси це королівство і не визнають. Керує ними леді Сільвана Ветрокрилая, а столицею є Підгороддя. Місцевість являє собою пагорби, вкриті лісами і водоймами, небо тут темне, як ніби покрите імлою, і відтінок у нього зовсім не синій, а зелений, причому отруйний. Зростаюча тут флора дуже змучена і намагається якось вижити.


Ігрова зона World of Warcraft "Тирисфальские лісу" - проходження, особливості та відгуки

Підгороддя

Тут живуть кілька рас, включаючи орків, тролів і людей, ну і ще ніжити, яка називається Відреклися, т. к. змогли звільнитися від впливу Короля-Ліча. Крім Подгорода, є ще кілька поселень, деякі носять досить дивні назви: Brill, Похоронний дзвін, Млини Агамондов і Монастир Ордена Червоного.
Ігрова зона World of Warcraft "Тирисфальские лісу" - проходження, особливості та відгуки
У лісах можна розвідати кілька областей: Бастіон, 2 Садиби - Соллиден і Балнира, Долини Кошмарів і отруйних павуків, ферма і т. д. У Подгороде балом править чума нежіті, при цьому ваш персонаж отримує від неї шкоди. У зв'язку з даним фактом рекомендується звалити звідти якомога швидше.

Звідки взялася назва

Коли-то Титани Пантеону створили зберігача, якого називали Тир. Також вони дали йому могутність. Коли почалася війна з Темною Імперією, він брав участь у битвах і став героєм, бився з Галакрондом. Однак це коштувало йому руки. Щоб замінити собі кінцівку, він взяв нову, викувану з найчистішого срібла. Коли Локен влаштував зрада, Тир дуже довго протистояв йому, але в битві з К'Траккси він віддав власне життя, щоб його друзі були захищені. Тирисфальские ліси - це власне місце його загибелі.


Історія

Давним-давно тут були родючі землі, дуже хороший клімат, тому з усієї Імперії з'їжджалися сюди на місце проживання. Коли нащадки імператора пішли з Стромгарда, то вони виявили озеро Лордамер, після чого побудували тут місто Лордерон. Незабаром він став процвітати, а коли почалася Друга війна, то воїни міста приєднувалися до альянсу. При вторгненні орків гарнізон зміг відбитися, не здавав свої позиції, доки не прийшло підкріплення. Брілл став сумно відомим саме через Культу Проклятих. Це люди, які поклонялися Королю-Личу, вони вважали, що він безсмертний, могутній, і що вони стануть такими ж, як він. Коли Артас примкнув до Батога, убив батька, а королівство пало, і Артас разом зі своєю нежиттю почав придушувати опір. Однак Король-Ліч був ослаблений, внаслідок чого Артас відбув до Нордскола. В це саме час Сільвана Ветрокрилая змогла звільнитися з-під контролю Короля-Ліча. Коли Артас відступив, то в Тирисфальские лісу прийшла громадянська війна. Сільвана не захотіла коритися Лордам Жаху, керівникам повстання, після чого вона їх всіх розгромила і почала правити регіоном. Ніжити, яка більше не хотіла підкорятися Батоги і Королю-Личу, назвала себе Відреклися, а так як Лордерон був зруйнований, то вони заснували під залишками столиці новий місто.
Проблема в тому,що Азерот практично весь настроєний вороже проти Відреклися.

Сільвана

Вона очолювала Слідопитів Луносвета і командувала армією вищих ельфів. Кель'Талас - королівство ельфів піддалося атаці Артаса, він убив Сильвану і перетворив її в баньши. Вона була проклята, більше не мала свободу волі, служила Артасу, але все-таки час прийшов, і Король-Ліч був дуже сильно ослаблений.
Ігрова зона World of Warcraft "Тирисфальские лісу" - проходження, особливості та відгуки
Тоді вона змогла встати і підняти бунтівників - вони ненавиділи Короля-Ліча. Її фізичне тіло змогло повернутися, але на ній все ще є прокляття. Заповітна мрія Сильваны - виявити Артаса і прикінчити його; також вбити Короля-Ліча. Ті з Відреклися, хто зумів зберегти розум і волю, знайшли новий сенс свого не-життя - допомогти Сільвані в боротьбі проти Короля-Ліча. Люди вбивали нежить, всіх підряд, і Сільвана зважилася шукати союзників. Вона набула таких в особі Хаммула, друїда тауренів, який зміг переконати свого вождя. В результаті Орда і Відреклися уклали союз. З Червоним Орденом у Відреклися погані стосунки, а от Луносвыт і ельфи доброзичливо налаштовані до котрий відрікся в основному з-за Сильваны. Часто вони виступають спільно проти Батога.

Географічне положення

В WOW Тирисфальские ліси є місцевістю, на якій виростають власне лісу, але дерева тут дуже неприємні, помітні дивні тіні, повзають тумани. Якщо дивитися на Чумні землі, ліси знаходяться від них на заході, на півночі лісів знаходиться Велике море. Звірятка тут водяться, але в Срібному бору вони злі. Хоча багато хто побоюється, однак тут більш-менш безпечно. Місцевість була спотворена темною магією, але певним чином.
В основному дерева є хвойні, зазвичай вони зелені, тут же вони стали фіолетовими. Якщо здерти кору або надрізати, то з'явиться сік оранжевого кольору. Сонця тут практично не видно, і не завжди зрозуміло, що на дворі - день чи ніч. Всюди плавають тумани, в тінях ховаються тварини. Головні мешканці - це вовки, а також павуки, і можна побачити кажанів. На узбережжі півночі можна виявити гавані, де можна поставити корабель. На півдні знаходиться озеро.

Червоний орден

Вони все життя битися з різною нечистю, але, якщо коротко, є фанатиками. Іноді доходить і до того, що можуть напасти не тільки на нежить, але і на живу людину. Власне, це жителі королівства Лордерон, які залишилися в живих. Після катаклізму вони створили новий табір під назвою Сади Алого Ордена. У ВВВ Тирисфальские ліси є місцем, де Орден заснував свій Монастир.

Оргриммар

Оргриммар є столицею орків. Перехрестя чотирьох доріг - тут межують 4 локації одночасно - Азшара, Північні степи, Дуротар, Ясеневий ліс.
Ігрова зона World of Warcraft "Тирисфальские лісу" - проходження, особливості та відгуки
А як тоді з тирисфальских лісів в оргриммар потрапити? Немає нічого простіше. Вам знадобиться Брілл, де ви знайдете вежу, ну а там бігають дирижаблики.
Ігрова зона World of Warcraft "Тирисфальские лісу" - проходження, особливості та відгуки

З Штормграда

Штормград є головним містом людей і Альянсу. Але пішки можна туди дістатися лише 1 дорозі, яка починається з Элвинского лісу.
Ігрова зона World of Warcraft "Тирисфальские лісу" - проходження, особливості та відгуки
Не всі знають, як потрапити в Тирисфальские ліси з Штормграда. Але насправді немає нічого простіше. Спочатку потрібно, щоб ваш герой досяг 20 рівня, можна і менше, але краще взяти за компанію когось більш сильного. Отже, вам знадобиться товариш, який розпоряджається польотами, і у нього купити квиток. Місце вашого призначення - Терниста Долина, яка є табором для повстанців. Далі потрібно піти в табір Орди Гром'гол. Там ви повинні знайти Вежу, де припарковані дирижаблі. Слід знати, що таких веж 2 штуки, з однієї можна потрапити в Дуротар, а друга відправляє пасажирів в Тирисфальские лісу. Досвідчені гравці відгукуються так: є ще один спосіб потрапити. Маршрут такий:
  • Штормград - Стальгорн: поздемкой чи кораблем в Гавань Менетил.
  • З Стальгорна в Болотіну йти пішки. Маршрут: Низина Арати - Передгір'ї Хилсбада.
  • Знайти Західні чумні землі, вибрати західний напрямок.
  • Популярі новини
    Загрузка...