Проходження гробниці Исграмора в "Скайриме"

183 0 Новини високих технологій

Гробниця Исграмора в "Скайриме" – це стародавні нордские руїни, в яких Соратники ховають Провісників. У це підземелля ваш герой потрапить при проходженні завдання "Остання прохання". Всередині вас чекає чимало пригод, про які ви дізнаєтеся з цього невеликого гайда.

Початок квесту

Після зачистки Притулку Дрифтшейда, при наступному заході Вайтран ви дізнаєтеся про похорон Кодлака. Вирушайте в Верхню Кузню і візьміть участь у церемонії. У якийсь момент до вас звернеться Йорлунд Сіра Грива і попросить віддати уламки Вутрада, а також відправить за останньою частиною легендарної сокири. Знайти її можна в особистих покоях Кодлака.
Проходження гробниці Исграмора в "Скайриме"
Коли осколок буде у вас, вирушайте в Нижню кузню і поговоріть з Соратниками. Йорлунд Сіра Грива розповість, що викував заново Вутрад, і тепер можна очистити душу Кодлака від прокляття. Для цього потрібно віднести легендарну сокиру в гробницю Исграмора. У "Скайриме" це місце відіграє важливу роль, адже саме тут Соратники ховають лідерів своєї фракції. До того ж тільки в цьому підземеллі ви зможете вилікуватися від лікантроп.


Як потрапити в гробницю Исграмора в "Скайриме"? Ця локація знаходиться на невеликому острові, розташованому в північно-західній Вінтерхолда.

Проходження гробниці Исграмора в "Скайриме"

Всередині підземелля, поговоріть з Вилкасом. Він розповість, як знайти вхід в стародавні руїни. Поставте Вутрад на п'єдестал і йдіть до відкрився проходу. Супроводжувати вас будуть Фаркас і Ейла, що дуже до речі, адже в руїнах мешкають привиди померлих Соратників. І хоча вони досить слабкі супротивники, але їх багато. По шляху до цілі не забудьте оглядати всі кути, адже в цих руїнах заховано чимало корисних речей.
Проходження гробниці Исграмора в "Скайриме"
У другому залі Фаркас покине вас. Щоб пройти далі, вдарте зброєю або застосувати магію на павутину, закриває прохід. У наступній кімнаті вас чекає битва з гігантським морозним павуком. Після перемоги над міні-босом ви упретеся в решітку. Відкрийте її за допомогою ланцюга, захованої ліворуч проходу.


У наступній кімнаті гробниці Исграмора в "Скайриме" вас чекає битва з численними примарами. Щоб пройти далі, активуйте важіль, захований на п'єдесталі. У наступному залі вас чекає зустріч з серйозними противниками, так що не забудьте підготуватися і зберегтися, перш ніж йти далі. Після перемоги не поспішайте залишати кімнату. Тут захована книга "Легендарний Санк-Тор", при прочитанні якій ви підвищите навик володіння дворучною зброєю.

Завершення завдання

Кінцева мета вашого пригоди в гробниці Исграмора в "Скайриме" – похоронний зал. В ньому ви знайдете дух Кодлака. Поговоріть з персонажем і вкиньте у вогонь голову гленморильской відьми. З'явиться дух вовка, з яким треба битися. Після перемоги над ним ви звільните Кодлака від прокляття. Він оголосить вас новим Провісником. На цьому квест буде завершено, і ви станете новим лідером Соратників. Якщо хочете вилікуватися від лікантроп, то вкиньте у вогонь ще одну голову відьми і бийтеся з власним вовчим духом.
Проходження гробниці Исграмора в "Скайриме"
Перш ніж покинути похоронний зал, знайдіть скриня, в якому ви знайдете легендарний щит. Повертайтеся до входу в локацію, але у Скайрим виходьте через лівий прохід. Якщо підніметеся вгору по стежці, то віднайдете Слово Сили "Дружба зі звірами".

Популярі новини
Загрузка...