Печера Хоба в "Скайриме": її розташування та проходження

276 0 Новини високих технологій

Печера Хоба - це одна з локацій у грі "Скайрим". Вона пов'язана з кількома несюжетными квестами, а також в ній можна відшукати корисні книги та інші предмети. Але де печера Хоба в "Скайриме" точно розташована і що відшукає в ній гравець?

Розташування печери Хоба і пов'язані з нею квести

Печера Хоба в "Скайриме": її розташування та проходження
Щоб знайти печеру Хоба, потрібно відправитися на південний схід від Данстара або переміститися на Инеевый маяк і повернути на північний схід. В самій печері оселилися некромант і їх слуги. Пройшовши по тунелях, покритим льодом, гравець виявить міст над глибокою ямою. Якщо після проходження печери спуститися в цю яму, то там можна знайти алхімічний стіл та інші корисні предмети, серед яких камінь Барензии, що лежить на нижній полиці буфету, і книга "Вихід", що знаходиться у столі.


Печера Хоба в "Скайриме": її розташування та проходження
В печеру Хоба в "Скайриме" гравця може призвести квест "Втоплена горі". На вході буде лежати тіло Ізабель Ролен, на якому знаходиться лист, адресований Ранмиру. Дійшовши до кінця зони, можна відшукати лабораторію некромантів, де вони заховали свої скарби і тримають полонених. Потрібно вбити всіх некромантов і забрати нагороду з скрині. Крім іншого, в скрині буде лежати флейта - предмет, необхідний для завершення завдання "Флейта Пантеи". Можна спробувати врятувати полонянку по імені Ларіна, швидко знищивши всіх некромантов, але інші бранці спочатку мертві і можуть бути використані магами, щоб атакувати гравця.

Секрети і баги

Завдяки квесту "Флейта Пантеи" можна дізнатися, що Ларіна - це студентка Пантеи, яка вкрала флейту. Але навіть якщо врятувати студентку від некромантів, то розмовляти з гравцем вона не стане і взагалі ніяк не відреагує на подію. Швидше за все, розробники не передбачили можливість такого розвитку подій. Опинившись в залі з пентаграмою душ, можна помітити закриту решітку. Відкривається вона за допомогою ланцюга праворуч. Після проходження всієї печери Хоба в "Скайриме" гравець може зістрибнути з уступу вниз, щоб залишити локацію самим коротким шляхом. Однак якщо у персонажа є супутник, то він залишиться нагорі, і за них доведеться повернутися.

Популярі новини
Загрузка...