Як знайти і використовувати Зірку Азуры в Skyrim

318 0 Новини високих технологій

Один з найбільш цінних артефактів в грі Skyrim – Зірка Азури. Цей магічний предмет, по суті, є нескінченним каменем душ, який не зникає після використання. Щоб стати володарем артефакту, потрібно виконати квест «Чорна зірка». Про те, як це зробити, піде мова в цьому матеріалі.

Як знайти і використовувати Зірку Азури в Skyrim

Початок пригоди

Квест з пошуку Зірки Азури в Skyrim стане доступним, як тільки ваш герой досягне восьмого рівня. Причому завдання активується різними способами. Драконорожденный може почути про святилище Азури від шинкарів або зустріти паломника, який повідає про богиню. Крім того, якщо немає бажання чекати, то вирушайте до статуї самостійно. Тоді квест активується, як тільки ви дістанетеся до місця.


Святилище Азури заховано на горі, на південь Вінтерхолда. Дістатися до нього простіше по дорозі, що йде від входу в місто. Відразу за Свистящей Шахтою вліво йде ледь помітна стежка. Йдіть за нею, так ви доберетеся до місця. По дорозі вам зустрінуться кілька крижаних привидів і тролів, так що будьте обережні. Біля статуї богині ви знайдете жрицю Аранию Иенит. Вона розповість про мага Мейлине Варене, який осквернив святилище богині і повинен бути знищений. Після розмови активується завдання з пошуку Зірки Азури в Skyrim і настане пора вирушати назустріч новим пригодам.
Як знайти і використовувати Зірку Азури в Skyrim

Проходження квесту

Після розмови зі жрицею йдіть в таверну «Замерзлий вогнище», що в Винтерхолде. Там ви знайдете альтмера Неласара. Маг не захоче ділитися з вами інформацією про артефакти, тому переконайте його або запугайте. Тоді він відзначить вам на карті локацію «Глибини Илианты».


Вирушайте туди, але не забудьте запастися захисними зіллями і артефактами, адже всередині підземелля вас чекає чимало сильних некромантов. В кінці локації ви знайдете скелет мага Мейлина Варена і зламаний артефакт. Тепер вам потрібно вирішити, кому віддати Зірку Азури в Skyrim. Від вашого вибору залежить, якими душами буде наповнюватися предмет. Якщо виберете Неласара, то в нагороду отримаєте Чорну зірку. Цей артефакт заряджається душами розумних істот – магів, вампірів, розбійників. Якщо ж вирішите відновити предмет з допомогою Арании, то вам дістанеться звичайна Зірка Азури Skyrim, яка наповнюється як простий камінь душ, через вбивство нежиті, тварин.
Як знайти і використовувати Зірку Азури в Skyrim

Фінальна битва

Коли ви віднесете артефакт жриці або магу, вам запропонують пройти ритуал очищення. Для цього героя перенесуть всередину каменя. Тут Драконорожденному доведеться вступити в бій з Мейлином Вареному. Цей противник сильний, до того ж його захищають три дреморы-маркиназ. Так що бій буде не з легких. Тому запасіться захисними і лікувальними зіллям. При бажанні ви можете не вбивати даедра, а відразу побігти за магом. Тоді вам не доведеться вступати в бій з сильними супротивниками. Але в цьому випадку ви втратите рідкісних інгредієнтів – сердець даедра. Після перемоги над божевільним магом ви повернетеся назад у Скайрим, і на цьому проходження квесту буде завершено.
Як знайти і використовувати Зірку Азури в Skyrim

Як використовувати Зірку Азури в Skyrim

На відміну від звичайних каменів душ цей артефакт не зникає після зачарования. Він просто спустошується, і його можна швидко перезарядити. Завдяки цьому гравцеві не доведеться носити в інвентарі «мільйон» каменів душ. Адже достатньо одного артефакту, щоб накласти зачарование. Головне, вчасно заряджати чарівний предмет.
Як наповнити Зірку Азури в Skyrim? Зробити це можна різними способами:
  • Перед вбивством накласти на істота заклинання «Захоплення душ».
  • Знищити істота будь-якою зброєю, на які накладені чари «Поглинання душ».
  • Врахуйте: щоб Зірка Азури зарядилася, вона повинна лежати в інвентарі. Крім того, якщо у вас є інші камені, то маленькі душі потраплять саме до них. До того ж, якщо захоплювати нижчих істот – вовків, грязьових крабів, то для перезарядки артефакту до рівня «Великий» буде потрібно кілька вбивств. У цьому плані у Чорної Зірки є вагома перевага. Душі вищих істот за визначенням є «Великими», тому перезарядити таку зірку набагато простіше. Наповнений артефакт використовуйте на пентаграмме, як будь-який інший камінь душ. Крім того, предметом заряджається магічне зброю. Для цього виберіть в інвентарі зачарований меч або цибулю, натисніть клавішу «Т» і вкажіть Зірку Азури в якості джерела заряду. Після використання артефакт знову виявиться порожнім, і щоб використовувати його повторно, знадобиться зробити нове вбивство.

    Популярі новини
    Загрузка...