Де знайти Хельги в "Скайриме"

222 0 Новини високих технологій

При проходженні квесту «Вічний спокій» головному герою доведеться відшукати Хельги в "Скайриме". Знайти цю дівчинку-примари не так вже й легко, адже до неї не веде маркер гри. До того ж цей персонаж з'являється тільки в певний час. У цьому невеликому гайде ви знайдете повне проходження завдання, і пошук Хельги не доставить вам особливого клопоту.

Де знайти Хельги в "Скайриме"

Початок квесту

Завдання стане доступним, коли ваш герой досягне шостого рівня. Вирушайте в Морфал і поговоріть з трактирщицей Джонной або будь-яким стражником. Вам розкажуть про пожежу, на якому загинула маленька дівчинка. Після розмови йдіть до ярлу Ингрод Чорної. Вона попросить розслідувати цю трагедію і пообіцяє чимало золота, якщо ви знайдете винуватця пожежі. Так активується завдання «Вічний спокій».


Проходження квесту

Вирушайте до згорілої хатині, що стоїть відразу за будинком ярла. Тут ви вперше зустрінете персонажа гри "Скайрим" – Хельги. Померла дівчинка із задоволенням розповість про те, як сталася пожежа. Але для цього головному герою потрібно зіграти з привидом в хованки після настання темряви. Тому, щоб продовжити квест, доведеться почекати ночі. Де Хельги в "Скайриме" зустрінеться вам вдруге? На міському кладовищі. Ця локація захована відразу за пагорбом біля згорілого будинку. Тут ви знайдете аж ніяк не дівчинку, а її мачуху Лаллету. Вона виявиться вампіршей, тому негайно убийте зомбі. Після перемоги підійдіть до могилці Хельги і поговоріть з привидом. Підійде батько дівчинки, який розповість про Алве – ще однієї вампирше Морфала. Тепер ваш шлях лежить до будинку цього персонажа.


Де знайти Хельги в "Скайриме"

Фінальна битва

В будинку у Алвы будьте обережні, адже всередині живе не тільки господиня, але і її вірний слуга – Хроггар. Розправившись з противниками, йдіть у підвал і знайдіть щоденник вампірши. Віднесіть його ярлу, за що отримаєте нагороду. Після цього Ингрод відправить вас до лігва Моварта – ватажка всіх вампірів. Супроводжувати до локації вас будуть всі жителі міста, але не спокушайтеся. Як тільки ви досягнете мети, запал помічників згасне. Тому йти в бій доведеться самому. Всередині печери мешкають кілька вампірів і їх ватажок. І перш ніж йти всередину, запасіться зіллями і захисними артефактами, адже бій буде не з легких. Зачищайте печеру від нежиті і не забувайте добре оглядати локацію. Тут заховано чимало корисних речей. Знищивши Моварта і його підручних, повертайтеся до ярлу і отримаєте заслужену нагороду. На цьому квест «Вічний спокій» завершено, але попереду вас чекає ще чимало пригод.

Популярі новини
Загрузка...