Рейди WoW - опис, проходження та особливості

157 0 Новини високих технологій

Класична ММО World of Warcraft була випущена дуже давно. За час свого існування зазнала гра безліч змін. Кожен аддон привносив щось нове. Гравці успішно розправилися з Королем Личем, перемогли Смертокрыла, розсіяли Тумани Пандарії і зробили ще багато чого. А зараз їх чекають легіони демонів в однойменному аддоне "Легіон". Природно, були додані нові WoW-рейди як у звичайному, так і в героїчному режимах. Нові рейди буяють крутими босами і багатою здобиччю. Однак отримати останню не так-то просто. Доведеться попітніти. З одного боку, гра стала більш і казуальної спрощеною (в плані розвитку персонажа). Але з іншого - більш складною і насиченою (в плані підземель і рейдів). Так що загальної оцінки "Легіону" дати не можна.


Рейди WoW - опис, проходження та особливості

Трохи про сюжет "Легіону"

Після подій Дренора гробниця Сагрераса виявилася відкритою. Все б нічого, але ця гробниця виявилася дверима, за якої чекав свого часу цілий легіон демонів. Ці тварюки вирвалися на свободу і тепер загрожують всьому світу of warcraft. Загроза настільки серйозна, що навіть непримиренні вороги (Орда і Альянс) об'єдналися для протистояння новому противникові. Проте на полях боїв трапляються бійки між старими ворогами. Без цього нікуди. Такий основний сюжет WoW Legion. Рейди стали складніше. Хоча б тому, що тепер потрібно ретельно вивчати тактику, перш ніж йти на того чи іншого боса. Добре, що аддон "Легіон" вийшов давно, і "першопрохідники" вже все розповіли і навіть показали навчальні відео. Однак наше завдання - не розповідати про тактики, а перерахувати нові рейди в "Легіоні" і коротко розповісти про них. Почнемо.


Рейди WoW - опис, проходження та особливості

Зали доблесті (Halls of Valor)

Це класичні WoW-рейди "Легіону". Вони призначаються для прокачування персонажа. Зали доблесті - місце проживання валькир і врайкулов. Отака Вальхалла Батоги. Тут є кілька крутих босів, до яких слід застосовувати особливі тактики. Химмдалль - перший бос рейду. Він відносно простий. Потрібно тільки не потрапляти під масові атаки. Саме вони відбирають саме велика кількість ХП. Наступний - Хирья. Вона валькира, а значить, буде літати і битися. Особливо добре проти неї діють ДД дальнього бою (ханти, маги, варлоки та інші). Однак на танку (навіть якщо він - ДК) вона тримається справно. Особливої складності немає. Наступний - Фенрір. Цей товариш править врайкулами і тренує їх. Сам Ферир - ворг з усіма витікаючими наслідками. Його особливість - дуже швидкі атаки. Втекти від них неможливо. При битві з Фенриром активніше всіх повинен працювати хіл. Його завдання - максимально швидко лікувати учасників рейду. Якщо хіл не буде гальмувати, то вбити цього ворга не складе ніякої праці. Наступний - Сковальд, король-бог. Дуже здоровий бос. Перемогти його буде непросто, так як він є напівбогом. Тут потрібно уникати (по можливості) його атак. Танк він не особливо проб'є, але ось ДД буде не так добре. Краще використовувати проти нього дальній бій. Фінальним босом є Один. Він творець армії врайкулов і хранитель титанів. Битися з ним доведеться довго і наполегливо. Але в разі успіху рейдерів чекає вельми багатий і цікавий лут.
Рейди WoW - опис, проходження та особливості

Аметистове фортеця (Violet Hold)

Не плутати з однойменною підземеллям для гравців 75 рівня. Підземелля і рейди WoW іноді схожі один на одного, як рідні брати. І цей випадок не виняток. Відрізняється цей рейд від підземелля 75 рівня тільки кількістю і рівнем босів. Перший бос - пожирач розуму Каарж. Нічого особливо складного немає. Потрібно по можливості уникати лобових атак. Наступний - Милифисент Манашторм, геніальний інженер. Дуже любить всякі бомби, гранати тощо. Тому доведеться багато бігати і стрибати. Тухломорд - ймовірно, молодший братик Гниломорда. Цей товариш обожнює заражати всіх чумою незрозумілого походження. Ледопасть - крижаний дракон прямо з Крижаної Корони. Літаюча тварюка, яка спить і бачить, як би зжерти пару рейдерів. Повелитель Скверни Бетруг - фінальний бос. Це нещадний военачальнник легіону, який весь час намагається вирватися з пастки і знищити Кірін-Тор зсередини. Боротися з ним дуже важко. Необхідно вивчати тактики.
Рейди WoW - опис, проходження та особливості

Око Азшары (Eye of Azshara)

WoW-рейди типу Ока Азшары відносяться до одних з найбільш простих в "Легіоні". Вони не займають особливо багато часу, і боси там досить простенькі. Перший - Змеикс. Він відноситься до класу наг і володіє усіма належними особливостями. Цей товариш отруйний і досить швидкий. Необхідно ухилятися від його атак, якщо це можливо. Полководець Паржеш - це воєначальник наг. Він досить здоровий, але його атаки не забирають надто багато ХП. З ним проблем не буде.
Леді Кільце Ненависті - це морська чаклунка, яка активно використовує магію. Боротися з нею просто: потрібно просто не потрапляти під її заклинання. Здоров'я у неї не особливо багато, а броні і зовсім немає. Вона одягнена в ганчірки. Король Волнобород - величезний (просто гігантський) персонаж, який обожнює спливати на поверхню і ламати кораблі немов сірникові коробки. Дуже небезпечний. Необхідно вивчити тактики перед боротьбою з ним. Гнів Азшары - фінальний бос. Незважаючи на те що цей бос - всього лише служниця Азшары, вона володіє величезним могутністю. У більшості рейдерів не виходить пройти її з першого разу. Вивчаємо тактики і точно їм слідуємо.
Рейди WoW - опис, проходження та особливості

Місто Сурамар (Suramar City)

Поняття "лут-рейди WoW" відноситься як раз до цього инсту. Він володіє великою територією і мінімальною кількістю босів. Зате ці боси дуже небезпечні і володіють значною кількістю здоров'я. Перший - Назак Одержимий. Це гігантське чудовисько, яке ховається в глибині тунелів. Живиться енергією каменів і може зцілюватися з її допомогою. Перемогти його важко. Рейдери не встигають зняти пристойну кількість ХП з ворога, як він тут же заповнює життєвий ресурс. Особливо небезпечні його масові атаки. Тримайтеся від них подалі. Другий бос - Ана-Муз. Вона мати всіх демонів. В її арсеналі величезну кількість атак різного типу. Також вона володіє підвищеним здоров'ям і відмінною бронею. Перед боєм з цією дамою непогано буде вивчити тактики та переглянути відео. Без цього годі й думати про перемогу. Зате з цих двох товаришів падає непоганий лут.

Смарагдовий кошмар (The Emerald Nightmare)

WoW-рейди такого плану надзвичайно складні навіть в звичайному режимі. Смарагдовий Комшар - один з нелінійних. У ньому потрібно вбити хоча б одного боса, щоб перейти до наступного допомогою порталу. В числі ворогів такі персонажі, як Урсок, Низендра, Дракони Кошмару, Ксавий, Илгинот, Элерет Дика Лань. Всі вони добре знайомі тим, хто грав за друїда. Це боги, які розвивали навички друїда і коли були по той бік барикад. Але з приходом Легіону вони були поневолені і тепер борються проти Азерота. Перемогти їх без вивчення тактик не вийде. Фінальний бос - Кенарий. Він є верховним божеством друїдів. Коли-то він протегував друїдам Азерота, але тепер став жертвою Легіону. І його необхідно знищити. Досить складний бос. Бій з них складається з декількох фаз. Докладніше можна прочитати в тактиках.
Рейди WoW - опис, проходження та особливості

Палац Сурамара (Suramar Palace)

Тут гравцеві належить протистояти десяти босам. Підземелля такого рівня - дуже складні WoW-рейди. Як потрапити у палац? За допомогою стандартної кнопки пошуку рейдів на панелі інструментів. Локація пропонує гравцям неймовірні за красою пейзажі. Рейдери потрапляють в місто Королівських Ельфів. Кожен з десяти босів - втілення жаху і могутності. Для перемоги знадобиться гранична концентрація, знання тактик і відмінна реакція. Фінальний бос - добре всім відомий Гулдан. Це орк, який увібрав у себе магію Скверни і став практично безсмертним. Але тепер сили його вичерпалися, і він ховається в надрах міста Королівських Ельфів. На цей раз йому не піти живим. Варто відзначити, що Гулдан - практично єдиний персонаж "Ввв", який дожив з часів випуску класичній версії гри аж до релізу "Легіону". Приємно, що іноді хлопці з "Близзард" згадують про класику.
Рейди WoW - опис, проходження та особливості

Склеп Вартою (Vault of the Wardens)

Саме звідси починають свою гру Мисливці на Демонів. WoW-рейди такого рівня стають доступними тільки на рівні 110. Тут доведеться битися з десятьма босами. Фінальний - Иллидан. Той самий товариш, що відкрив врата Легіону і випустив всю цю демонскую шваль розгулювати по Азероту. Деякі гравці вважають Склеп Вартою фінальним рейдом аддона "Легіон". І дійсно, вбивство Иллидана - це якраз те, до чого прагнуть мешканці Азерота. Проте в реальності все не зовсім так. Рейдів залишається ще багато. Просто далеко не всі вони сюжетні. Щоб вбити Иллидана, потрібно 25 рейдерів. До того ж цей гад досить хитрий. Не кажучи вже про величезну кількість експи і найпрогресивнішою броні. Тому без читання тактик і вивчення відеоматеріалу нічого не вийде. Зате видобуток, впала з Иллидана, дуже крута. Це не просто епічні речі, а легендарні. З ними можна стати непереможним воїном Азерота.

Аддони для рейдів

WoW-аддони для рейдів - це необхідні "приблуди", без яких пройти рейд не представляється можливим. Вони являють собою розширення для гри, які можуть надавати гравцеві вичерпну інформацію про різні речі. Так, наприклад, Skada дає точну інформацію про шкоду, завдану тим чи іншим членом рейду. MTLove - відмінний аддон для танків, який показує, якогось рейдера в даний момент ворог атакує. Також є незамінні аддони для РЛов, допомагають їм ділити лут з ворогів по заслугах кожного рейдера. Про аддонах слід почитати на фанатських сайтах, присвячених "Варкрафту". Потрібно спочатку обзавестися аддонами і тільки потім починати пошук рейдів WoW. Частенько в них ходять гільдіями. Тоді і грошовий потік більше, і лут багатшими.

Висновок

Отже, WoW-рейди в "Легіоні" - це складні, багаторівневі підземелля, які не пройти з філософією Лироя Дженкінса. Тут необхідно чітко знати тактики на босів і слідувати вказівкам РЛа. Тільки тоді можна добитися успіху. Варто зазначити, що для проходження рейду в "Легіоні" знадобляться спеціальні аддони, бо стандартний інтерфейс "Ввв" не дуже інформативний. Не варто забувати і про голосового зв'язку. Ходити в рейди без зв'язку з Дискорду або РайдКолу навряд чи вийде. Необхідно дуже швидко віддавати команди і не менш швидко реагувати на них. А в іншому "Легіон" пропонує вельми цікавий контент. Чому б його не підкорити?

Популярі новини
Загрузка...