Проходження квесту Темного Братства з "Скайріма": "Смерть Імперії"

203 0 Новини високих технологій

Для того щоб почати гілку "Темного Братства", необхідно поговорити з будь-яким шинкарем і торкнутися діалозі тему чуток. В результаті з нами поділяться інформацією про Авентусе Аретіно, який проживає в місті Виндхельм. Справа в тому, що цей хлопчик є сиротою, які втекли з рифтенского притулку, і тепер місцеві жителі шепочуться про те, що Авентус задумав провести обряд темного таїнства.

Загальна інформація про квесті

Вирушаємо за отриманим адресою і проникаємо в будинок, який належав родині Аретіно. З цього моменту ми запустимо ланцюжок квестів "Темного Братства" — одну із найцікавіших і опрацьованих гілок у всій грі. Так як кількість доступних для виконання завдань в "Братстві" досить велика, то сьогодні ми вирішили розповісти про проходження всього одного квесту, який можна віднести до завершальним. Починається наша пригода в лавах "Темного Братства" Скайріма з "Смерть Імперії".


Проходження квесту Темного Братства з "Скайріма": "Смерть Імперії"
Саме в цьому завданні наш герой повинен відправитися в Солитьюд, щоб виконати головне доручення "Братства" вбити самого Імператора. Нагадуємо, що в даному гайде описаний лише один завершальний квест. Попереднє завдання називається "Убивчий Рецепт", а наступне — "Смерть втілена".

Квести "Скайріма": "Смерть Імперії"

Доступ до цього завдання можна отримати тільки після проходження попереднього завдання, яке носить назву "Убивчий рецепт". Як тільки воно буде закінчено, можна сміливо вирушати до Астрід, вона влаштує короткий брифінг і видасть нам баночку з сильною отрутою. Саме з цього моменту і починається проходження "Смерть Імперії" з "Скайріма" — одного із завершальних квестів про "Темному Братстві".


Після розмови з Астрід йдемо на зазначену локацію, щоб убити імператора. Опиняємося в Похмурому Замку, що знаходиться в Солитьюде, називаємо охоронцям ім'я Гурман і підтверджуємо нашу "псевдо-особистість" супровідної грамотою — після цього нас пропустять далі. Йдемо по коридорах прямо до кухні і починаємо другий етап квесту "Смерть Імперії" з "Висування".
Проходження квесту Темного Братства з "Скайріма": "Смерть Імперії"

Готуємо особливий суп

У кухні з нами заговорить куховарка, тому підтримаємо з нею невелику розмову, після чого одягаємося в кухарську екіпіровку (ковпак) і приступаємо до приготування спеціального супу. Якщо бути точніше, то все, що потрібно від нас у процесі готування — оголошувати кухарці назви необхідних інгредієнтів, які вона буде вже самостійно складати в котел. В момент додавання останнього інгредієнта можна оголосити про те, що нам необхідно зробити останній завершальний штрих. Кухарка залишає кімнату, а ми поспішаємо додати той самий отрута, який нам дала Астрід. Можна цього не робити — в такому разі доведеться не труїти Імператора, а вбивати за допомогою зброї або магії. Йдемо разом з блюдом в обідній зал. Рекомендуємо встати поруч з дверима на протилежній стороні, і зараз ми розповімо чому. Отже, в якості запобіжного умертвіння Імператора був обраний отрута, гравець подав суп і приготувався до продовження завдання "Смерть Імперії" "Висування".
Проходження квесту Темного Братства з "Скайріма": "Смерть Імперії"
Вас переслідують стражники! Як тільки отрута почне діяти (а діяти він почне практично моментально), гравцеві доведеться рятуватися через ту саму двері, що знаходиться на протилежній стороні від першого входу. І за ним відразу ж почнеться погоня (у бійку зі вартою краще не вступати).

Втечу!

Що ж робити? Вибираємося через двері назовні і проходимо по кам'яному мосту, на якому ми зустрінемося з командувачем Мароном і ще трьома стражниками. Марон розкриває секрет про те, що насправді наше життя була закладена в обмін на спокійне існування гільдії "Темного Братства" на території Скайріма. Командувача ж такий договір не надто влаштовує. Він говорить, що в цей самий момент його загін вже повинен підібратися до фолкритскому притулку. Після розмови Марон залишає нас стражникам і йде — починаємо боротися! Звернемо увагу на те, що за кожного вбитого охоронця герою будуть нараховуватися штрафи.
Проходження квесту Темного Братства з "Скайріма": "Смерть Імперії"
В такому разі ми рекомендуємо досягти рівня майстра Гільдії злодіїв (ще до проходження квесту "Смерть Імперії" з "Висування") — це дасть можливість відкупитися від простої варти в Солитьюде. Вітаємо, ми тільки що завершили один з фінальних квестів гілки "Темного Братства". Наступне завдання, яке з'явиться в щоденнику, називається "Смерть втілена".

Популярі новини
Загрузка...