Dragon Age Origins "Мертвий замок": проходження завдання

166 0 Новини високих технологій

Завдання в грі Dragon Age Origins «Мертвий замок» є для багатьох гравців непрохідним випробуванням. Одні не знають, що робити по ходу пригоди, інші проходять повз цієї місії, а треті страждають із-за помилки. У цій статті можна знайти вичерпну інформацію з даного квесту з описом всіх проблем і загадок.

Як взяти завдання

Спочатку слід зазначити, що завдання в Dragon Age Origins «Мертвий замок» часто проходить повз гравців, адже її можна взяти тільки на прихованій локації в Глибинних стежках. Називається ця територія Мертві рови і примітна тим, що не відкривається відразу. Вхід у неї стає доступний для гравця тільки після того, як в тейге Ортан вдасться знайти щоденник Бранки. Цей предмет можна вважати ключовим для завдання, адже без нього не буде можливості навіть спробувати пройти місію. Нагородою за виконання стане повний обладунок Легіону Мертвих з драконячої кістки, який дає непоганий захист. Його можна одягти на головного героя або ж віддати комусь із соратників.


Dragon Age Origins "Мертвий замок": проходження завдання

Початок завдання

Місія в Dragon Age Origins «Мертвий замок» активується автоматично після знаходження щоденника. Гравцеві слід підготуватися до виконання, адже прихована локація таїть у собі величезна кількість супротивників. Щоб завершити завдання, користувачеві доведеться шукати чотири частини обладунку Легіону Мертвих, який пізніше стане нагородою. Слід зазначити, що нагорода досить символічна, адже воїни цього загону досі б'ються з породженнями темряви у фортеці Бонаммар. Першим предметом для пошуків стануть черевики. Для їх отримання доведеться допомогти Легіону в битві з ворогами при вході в колишню твердиню гномів. Далі слід пройти тунелем від воріт. Відразу на виході можна побачити великий саркофаг, а всередині нього буде перша деталь обладунку. У фортеці рекомендується бути гранично уважним і не забувати постійно використовувати функцію збережень. У завданні «Мертвий замок» Dragon Age Origins проходження таїть різні неприємні сюрпризи.


Dragon Age Origins "Мертвий замок": проходження завдання

Продовження пошуків

Після отримання черевик гравцеві належить знайти ще три предмети для завершення завдання «Мертвий замок» Dragon Age Origins. Рукавички гравець зможе відшукати в кімнаті, де є статуя гнома, але пересуватися рекомендується акуратно. Статуя дихає вогнем, якщо ступити на плиту з активацією пастки. Полум'я знімає чимало здоров'я, а тому першим краще послати самого міцного соратника. Нагрудна броня також захована в саркофазі, але в іншій локації. Її охороняють скелети, а командує ними гарлок-емісар. Проблем з зачисткою локації не має виникнути, адже гравець до цього завдання буде безліч раз стикатися з породженнями темряви. Останнім предметом буде шолом, який відшукати простіше всього. Гравцеві достатньо вирушити в святилище Легіону, підійти до вівтаря і забрати потрібну річ. Її ніхто не охороняє, але на цьому труднощі за завданням не закінчуються. Чотири предмета відкриють доступ до нової локації, яка буде вказана в особистому кодексі.
Dragon Age Origins "Мертвий замок": проходження завдання

Бій з босом

Гайд по проходженню «Мертвий замок» Dragon Age Origins повинні підготувати користувача до головного випробування. Всі чотири частини обладунку збиралися для того, щоб відкрився шлях до закритої локації в колишній фортеці гномів. Гравцям достатньо дійти до центру тунелю, що веде до матки – головному супротивникові в Бонаммаре, після чого забрати останній елемент обладунку Легіону Мертвих. Їм є Емблема касти, її можна просто забрати, розгорнути і піти. Якщо ж хочеться випробувати себе на міцність, то можна битися з босом, але попередньо потрібно відправитися за ключем. Він відчиняє ворота на територію, де розташувалося істота. Знаходиться потрібний предмет в самій південній кімнаті, неподалік від вівтаря легіонера. Бій не повинен виявитися надто складним, якщо правильно використовуватися всіх своїх соратників. За перемогу можна отримати непогані предмети і невелика кількість золота, яке у грі ніколи не буває зайвим.
Dragon Age Origins "Мертвий замок": проходження завдання

Завершення завдання

Повний комплект обладунків Легіону Мертвих у квесті «Мертвий замок» Dragon Age Origins потрібен для завершення завдання. Гравцеві доведеться знову відправитися вже одягненим у нові речі в ту кімнату, де раніше знаходив шолом. На вівтарі буде реліквія, яку можна активувати тільки в обладунках. Дія призведе до появи загадкової тіні, з якою доведеться битися. Призів за перемогу не буде, але дія необхідна для завершення завдання. У кодексі з'явиться відповідний запис про перемогу. Після цього можна відправитися в Алмазні зали. Попередньо гравець не повинен забути віддати Емблему касти мертвих Зберігачам. Далі в правому крилі Алмазних залів буде книга пам'яті, на яку необхідно натиснути. Тільки після цього завдання завершиться і стане поміченим у журналі як виконане. Шлях доведеться пройти неблизький, але нагорода варто того, плюс подорож по фортеці Бонаммар відкриє нові сторінки історії гномів.
Dragon Age Origins "Мертвий замок": проходження завдання

Можливі помилки

Проблема з квестом «Мертвий замок» далеко не новина для гравців, багато користувачів стикалися з нею. Помилка полягає в тому, що останній саркофаг, де прихована Емблема касти мертвих, після збору чотирьох частин обладунку не активний. Якщо не зібрати повну комплектацію, то завдання здати не вдасться. На жаль, оптимального вирішення даної проблеми не існує. Як вже було зазначено вище, гравцям в локації Мертві рови часто краще зберігатися. Повернення до більш ранніх файлів може допомогти в даній ситуації. Спочатку слід спробувати вийти з локації, зберегтися і закрити гру. При наступному вході можна виявити, що помилка випарувалася, а з саркофагом можна взаємодіяти. Цей спосіб найбільш дієвий, але якщо нічого не вийшло, то турбуватися не варто. Повний комплект Легіону Мертвих можна отримати на додаток Awekening.

Популярі новини
Загрузка...