"Центр Аїда: Протеанська сфера", опис ігри, секрети проходження

307 0 Новини високих технологій

Якщо коротко розповідати про місію "Центр Аїда: Протеанская сфера", то вона полягає в наступному: в Цитаделі ви знаходите табір біженців, де один з них сперечається з охоронцем, він думає, що на планеті під назвою Гей-Хинном є Протеанская сфера. Вам слід відшукати цю штуку і розповісти про свою знахідку біженцю, щоб йому дали гроші, а вам нагороду. Однак є хитрощі в проходженні цієї, здавалося б, досить простий місії.

Короткий опис гри

Їх називали Женцями, тому що вони нищили все, що зустрічали на своєму шляху. Це дуже древня раса, яка вторгається у ваш світ. Вони вже змогли захопити планету Земля, вони почали вторгатися по всій галактиці, і ви бачите, що звичний світ скоро буде знищений. Або ви зупините це нашестя, або все, що вам дорого, загине. Ви - капітан Шепард, якому належить досліджувати різноманітні планети і системи, збирати Альянс з різних істот, спробувати зупинити сильного супротивника.


"Центр Аїда: Протеанська сфера", опис ігри, секрети проходження
Маневри у війні залежать від вас: або йти напролом, не даючи супротивникові отямитись від вогневої мощі, або ж придумати хитрі і підступні плани, щоб потім раптово атакувати. Бути може, що ви станете матір'ю, або у вас в загоні будуть професійні сміливці, які допоможуть боротися. Всі рішення будуть впливати на результат подій, і це не просто історія, саме ви створюєте її.

Особливості

Хоча в Mass Effect "Центр Аїда: Протеанская сфера" місія не дуже велика, однак потрібно знати деякі особливості даної гри:
 • По-перше, ваші вороги будуть дуже хитрими. Це не тільки маленькі монстрики, але й також досить великі. При цьому дрібні відрізняються спритністю, тому доведеться за ними неабияк поганятися.
 • По-друге, масштаб майбутніх битвах дійсно величезний. В галактиці ціла купа різноманітних світів, де відбуваються бої, а бої майже постійні, тому що інакше союзників ніяк не зібрати.
 • По-третє, треба обов'язково займатися модернізацією різного зброї і амуніції. Модифікації унікальні, кожна зброя завдає різноманітні ушкодження.
 • По-четверте, є тактика, яку можна вибрати. Або ви відправляєтеся вбивати супротивника здалеку, або ж ви сходитеся з ним поблизу в смертельному протистоянні. Тому ваш загін повинен бути як можна більш посиленим. Потрібно обов'язково вибрати тактику, зброю, різне спорядження, здібності.
 • В мережевій грі можна вибирати режими, які будуть унікальними. До того ж допускається налаштовувати клас бійця індивідуально. Також разом проходити мережевий режим із знайомими або з випадковими партнерами по грі.
 • Як почати

  Перш ніж виконувати в Мас Ефект 3 "Центр Аїда: Протеанская сфера", вам потрібно вибрати, ким ви будете грати. Спочатку підбирається стать і ім'я.


  "Центр Аїда: Протеанська сфера", опис ігри, секрети проходження
  Чоловік, в основному, Джон, жінка - Джейн, але можна вибрати й інші імена з пропонованих грою. Ось класи персонажів:
 • Солдат б'ється з ворогом будь-якою зброєю, у нього теж є гранати. Застосовує різні вміння, включаючи дезинтегрирующий патрон.
 • Розвідник може маскуватися і бути практично невидимим. Чудово виконує диверсії.
 • Штурмовик - ризикований товариш, вдається до супротивника і починає його знищувати. Забезпечений імплантатом, який дозволяє виробляти йому біотичний імпульс.
 • Адепт знерухомлює ворога або навіть вбиває. Також наділений імплантатами, вміє піднімати ворогів в повітря, створює ударні хвилі.
 • Інженер має здатність виклику бойових дронів, які починають переслідувати противника, змушують того якимось чином вийти зі зручної позиції.
 • Психологічні профілі

  Також є кілька психологічних профілів, з яких вам треба 1 вибрати.
 • До першого відносяться: космонавт, який почав служити ще з юності; колоніст, що виріс в колонії; землянин, який залишився сиротою з-за нападу Женців, в юності став членом армії Альянсу.
 • До другого належать: останній герой - брав участь в операції, всі товариші загинули, єдиний залишився в живих; герой війни - ще коли тільки почав воювати, то зіткнувся з противником, який був дуже сильний, врятував товаришів по службі, став визнаним героєм. Це холодний людина, що виконує накази.
 • До третього типу належать: на даний профіль капітана можуть впливати загибель близьких, друзів або членів загону.
 • Пріоритет: Цитадель II

  "Центр Аїда: Протеанська сфера", опис ігри, секрети проходження
  Бейлі говорить вам: "Колишня дружина, яку я втратив, і син, і донька. Вони все ще на Землі". Проходження "Центр Аїда: Протеанская сфера" починається саме з того, щоб перед цим виконати цю місію. "Цербер" здійснює на Цитадель напад, вони хочуть знищити Рада, тому вам необхідно надати допомогу капітану Бейлі. Це досить компетентний громадянин, якого ваш герой зустріне в Цитаделі.
  "Центр Аїда: Протеанська сфера", опис ігри, секрети проходження
  Командир Бейлі повідомляє вам, що Цитадель знаходиться під атакою сил "Цербера". Так як Шепард потрапить прямо під перехресний вогонь, необхідно якомога швидше сховатися де-небудь в укриття. А коли ви вб'єте терористів, потрібно запитати у капітана, що відбувається, він розповість вам про "Цербер" і напад.

  Коротко про "Цербере"

  Отже, є організація, яка іменує себе "Цербер". Цю саму організацію очолює якийсь товариш, відомий на прізвисько Привид. "Цербер" носить екстремістський характер, є напіввійськової. Основні принципи - вважають, що в Альянсі багато непотрібних законів, обмеження громадською думкою, тому інші раси можуть надавати можливий тиск. Думають, що людство - головна раса в галактиці, саме люди повинні домінувати. Тому організація виправдовує всі методи, які дозволяють людям захопити владу і контроль, вважають, що мета виправдовує засоби, включаючи експерименти і теракти.

  Пріоритет: Раннох

  Важливо знати, що при проходженні у Мас "Центр Аїда: Протеанская сфера", необхідно завершити даний квест, інакше вам не відкриється доступ до Гей-Хінн, планеті, яка знадобиться в вищевказаної місії. "Пріоритет: Раннох" складається з 2 частин. Женці створили кілька баз, але була виявлена одна, проте на ній знаходяться глушилки. Таким чином, бомбардування з орбіти ні в якому разі неможливе. Щоб розгромити базу, Шепарду дають прототип зброї, це лазер, який може вказувати мету. Вам необхідно здійснити висадку на цю планету і застосувати лазер. Він вкаже мета і база буде знищена.

  "Центр Аїда: Протеанська сфера", опис ігри, секрети проходження
  Вас висадять на пагорбі, який розташований десь неподалік від вищевказаної бази. Там же знаходиться укриття, звідки дуже легко перестріляти гетів, несучих охорону біля входу. Під час спроби увійти виявляється, що зробити це неможливо, доведеться забратися вгору за допомогою і труб, і сходів.

  Обеліск

  Як тільки ви пройдете "Пріоритет: Цитадель II", ви можете знайти громади Президії, там виявите дослідника. Саме він доручить вам невелику місію "Мас ефект 3 "Центр Аїда: обеліск Карзы", Протеанская сфера".
  "Центр Аїда: Протеанська сфера", опис ігри, секрети проходження
  Щоб відшукати цей обеліск, вам знадобиться власне центр Аїда, який є нічим іншим, як зоряним скупченням. Там ви повинні знайти систему під назвою Оплос. Вам потрібно зробити сканування, після чого ви дізнаєтеся, що знаходиться обеліск на Кописе - супутнику планети Махайры. Важливо при проходженні Mass effect 3 "Центр Аїда: обеліск Карзы": будьте дуже обережні, оскільки можете залучити небажану увагу Женців. З ними боротися марно, краще тікайте. Ваша мета - біла точка, після розкажіть про це людині, який дав вам цю місію. Навіть якщо ви виявили обеліск до взяття місії, після розблокування можна відразу завершити, так як одного разу знайдений артефакт ніколи і ніде не губиться. Важливо знати, що ви не зможете виявити Оплос в Mass Effect 3 "Центр Аїда: Протеанская сфера", обеліск Карзы ви не виявите, якщо тільки не пройшли місію "Пріоритет: Раннох". Це дуже важливо, зверніть на це свою увагу.
  Ще раз підкреслюємо важливість, тому що деякі гравці досі запитують, чому вони не можуть відкрити систему і виявити обеліск.

  У чому полягає місія

  У Цитаделі спочатку ви послухаєте розмова офіцера та біженця. Їх можна знайти в таборі біженців, вони знаходяться десь у найдальшій частині цього табору. Біженець каже, що Протеанский обеліск перебуває у певному місці і вказує вам його. Вам знадобиться зоряне скупчення "Центр Аїда", йдіть до системи Шеол. Запустіть сканер над планетою Гей-Хінн.
  "Центр Аїда: Протеанська сфера", опис ігри, секрети проходження
  Як тільки в Мас Протеанская сфера буде знайдена, вам необхідно розповісти про це біженцю. Повертайтеся назад. Ви знайдете його в таборі біженців в доці № Е28. В нагороду вам дадуть 15 тисяч кредитів, плюс 5 до репутації, а також 40 одиниць до інженерного корпусу. Багато гравців стурбовані, невже це все? Така невелика за часом місія, не дуже складна, варто про неї так довго розповідати? Вся справа в тому, що "Протеанская сфера" в Mass Effect 3 - це непроста місія, вона вимагає деяких особливостей, знання та хитрості.

  У чому специфіка

  Коли ви гуляєте по Цитаделі, а між вашими основними місіями є якісь перерви, ви знаходите товаришів різного роду занять і рас, які просять чого-небудь їм принести або дізнатися. Частіше за все це буде або предмет, або артефакт, швидше за все, дані предмети зустрічаються десь далеко, тому вам доведеться неабияк побігати по скупченням в пошуках. Але при цьому треба розуміти, що не всі системи будуть доступні відразу, лише відкриваючи сюжет, ви отримуєте доступ до них. Завдання виконується досить просто: спочатку йдете до системи, потім до планеті, скануєте її, знаходьте те, що просять, забираєте, повертайте. Або ж розповідаєте про знайдений артефакт. Якщо ви не виконуєте будь-які прохання, то пізніше ви деяку їх частину зробити не зможете. Є деякі ключові завдання, які бажано не пропускати, тому більш досвідчені гравці рекомендують наступне: час від часу дивіться на карту галактики, раптом з'являться якісь галузі, які раніше вам були недоступні. Ви отримуєте місію "Пріоритет: Цитадель" відразу після того, як буде виконаний квест "Пріоритет: Тучанка". Ось тут і полягає підступ, про яке не всі знають, коли проходять місію "Протеанская сфера" в Мас Ефект 3. Якщо ви не виконаєте деякі другорядні місії в Цитаделі до цього моменту, то після виконання Тучанки частина з них вже закриється для доступу - наприклад, місія по евакуації академії.

  Те, що треба зробити до Тучанки

  Обов'язково слід відправитися в Гніздо шуліки, щоб поговорити з проповідником. Також необхідно виконати місію від офіцера - "Апийский хрест". Ну, і не забувайте про вищезгадану - "Протеанская сфера" в Mass Effect. Після того, як агенти "Цербера" напали на Цитадель, то багато місії зникають, не всі, а деякі. Саме після квесту "Тучанці" автоматично "Цербери" нападуть. У зв'язку з даним фактом бувалі гравці радять: виконувати місії потрібно до того, як ви висаджується на планету, що належить кроганам. Не забувайте також перевіряти - коли з'являється якесь сюжетне завдання, то з'являються разом з ним і невеликі місії. Розмовляйте з вашою командою, а також не полінуйтеся пробігтися по Цитаделі і дізнатися, з ким можна поговорити, і хто які місії ще дає.

  Найважливіше

  До того як ви будете розмовляти з Радою, і до того, як ви будете спілкуватися з Удиной, до виконання місії в "Мас Ефект 3 "Центр Аїда: Протеанская сфера"" потрібно зробити наступне:
 • знайти Аллерс - вона журналістка, найняти її;
 • взяти завдання у волуса;
 • має відбутися розмова з Бейлі і Калиссой Аль-Джілане, з Мірандою, Тейном;
 • сходіть в госпіталь і відвідайте Кайдена/Ешлі - 3 рази;
 • Мішель або Чаквас повинні бути завербовані у вашу команду;
 • інженери Кен і Габбі повертаються на "Нормандії";
 • месії Арії повинні бути завершені;
 • після того як у вас відбудеться діалог з Этитой, в результаті повинно відбутися її спілкування з Ліарою;
 • відбулася зустріч з Келлі Чемберс;
 • евакуація Гриссомской академії.
 • До того, як ви підете до Кроганам, необхідно виконати всі вищевказані завдання, ті, які у вас є, в тому числі побічні.

  Популярі новини
  Загрузка...