Потема в Скайриме: де знайти і як перемогти королеву-вовчицю?

321 0 Новини високих технологій

Королева Потема в Скайриме - особистість майже легендарна. Будучи одночасно сильним лідером, могутнім воїном і харизматичним дипломатом, Королева-Вовчиця також володіла маніакальним бажанням зайняти трон. Це у підсумку призвело її до таїнств некромантії, саме з наслідками дій Потемы Драконорожденному належить зіткнувся в сучасному Скайриме, попередивши страшне зло, що насувається на Солитьюд.

Початок квесту і короткі витяги з історії

Потема в Скайриме: де знайти і як перемогти королеву-вовчицю?
Своє прізвисько Потема отримала, коли була представлена своєму дідові - імператору Уриэлю Септиму. Той, глянувши на рухоме дитя, зазначив, що дівчинка нагадує вовчицю, готову в будь-який момент кинутися на оточуючих. Майбутня королева згодом увійшла до почту короля норд Мантиарко, дала йому сина і нарівні з ним зайняла трон Солитьюда. Коли рада після смерті батька Потемы віддав трон дочки її старшого брата, Королева-Вовчиця підготувала повстання, залучаючи на свій бік не тільки Скайрим, але навіть Морровинд.


Через роки війни Потему в Скайриме викликало божевілля. Вона стала завзятіше, жорсткіше і зліше. Союзники залишили її після ряду військових невдач і успішних спроб поставити під свої знамена даедра і нежить. У підсумку королева Потема в Скайриме залишилася з нежиттю і кількома вищими вампірами, а її королівство стало країною смерті. Під час подій TES V Skyrim гравцеві належить зіткнуться з спадщиною Королеви-Вовчиці і знову перемогти її. Почати квест можна в палаці Солитьюда, де Драконорожденного попросять подивитися, що відбувається в печері "Вовчий череп".

Чоловік, який кричав: "Вовки!"

Потема в Скайриме: де знайти і як перемогти королеву-вовчицю?
Для того щоб активувати завдання, потрібно переговорити з Фолком Огнебородом. Той попросить гравця розібратися з чутками про "страшних ритуалах", що відбуваються в печері "Вовчий череп". Сам Фолк вважає, що перелякані селяни лише прийняли бажане за дійсне, і насправді в локації просто орудує ведмідь. Коли Драконорожденный все ж знаходить печеру, та виявляється повна скелетами і драургами. В кінці локації розташований жертовний зал, де шанувальники Потемы намагаються викликати і підпорядкувати її дух.


Некромантів слід убити, робити це краще або наскоком, не даючи тим лікується, або ж з допомогою скритності і цибулі. Після цього потрібно переговорити з Фолком, а той вже перенаправить мандрівника до Стирру в "Залі Мертвих". Якщо гонець з листом від Фолку не з'явився, можна спробувати переговорити з ним окремо. Є ймовірність, що квест запуститься сам по собі.

Королева-Вовчиця прокинулася

Потема в Скайриме: де знайти і як перемогти королеву-вовчицю?
Стирр, жрець Аркея, скаже протагоністу про те, що дух Королеви-Вовчиці пробудився, але йому потрібна тіло для втілення. Знайти його можна в Скайрим, "Катакомби Потемы", які розташовані під Солитьюдом. Там протагоніст зіткнеться з драургами і навіть вампірами, на тілі яких знаходяться ключі, необхідні для проходження завдання. Крім того, локація явно запущена, оскільки ніхто не заходив сюди після смерті самої Потемы. В локації є головоломка - обертові двері, які треба "заклинити" за допомогою важеля, розташованого неподалік. Важливо зуміти підібрати момент, після чого вийде подолати перешкоду. Безпосередньо саме проходження не дуже складна, можна використовувати скритність або ж завдавати шкоди здалеку магією. Однак попереду гравця чекає битва з прислужниками Потемы і нею самою.

Фінальна битва

Потема в Скайриме: де знайти і як перемогти королеву-вовчицю?
Коли Драконорожденный добереться до великого залу в катакомбах, Потема постане у вигляді духу і спробує здолати гравця з допомогою магії та численної нежиті. Атакувати саму Королеву-Вовчицю не варто, вона на цьому етапі невразлива. Важливо якомога швидше перебити драургов, інакше привид просто "закидає" протагоніста блискавками. Коли останній з нежиті буде убитий, відкриється двері в "тронний зал", де знаходяться рештки самої Потемы. Королева частково проявиться в тілесній формі завдяки черепом на троні. Тепер її можна атакувати. Перемогти Потему у Скайрим досить важко. Вона сильний маг, під час бою схильна закликати грозових атронахов і атакувати гравця блискавками. Зілля виснаження магії і запасу сил на неї не діють, як і отрути. Атакувати потай важко, але можливо. Кращим варіантом буде агресивний напад з "Бритвою Мерунеса". Після цього можна забрати череп і нагороду в Синьому палаці Солитьюда. Потема - цікава особистість, а тому цей цікавий квест. Мод "Потема" у Скайрим може змінити її долю, зробивши квест ще цікавіше і багатогранніше. Можна навіть змінити самого боса і зробити його сильніше. У будь-якому випадку, як локація, так і безпосередньо сама історія про Королеву-Вовчиці - це цікава і невід'ємна частина лора.

Популярі новини
Загрузка...