Як виправити помилку додатки WerFault.exe. Кілька способів

87 0 Новини високих технологій

В операційній системі Windows періодично можуть виникати збої в роботі служб або процесів. Пов'язано це з багатьма факторами, але основним є піратська складання. У цій статті ми розповімо, як усунути помилку додатки WerFault.exe. Але крім цього, розберемося, що це за програма і яку роль воно виконує в системі.

WerFault.exe - що це таке?

Для початку буде розумно розібратися в самому додатку, адже потрібно знати, з чим ми маємо справу.
Як виправити помилку додатки WerFault.exe. Кілька способів
Отже, Werfault.exe - це спеціальна служба Windows, розроблена безпосередньо компанією Microsoft. Її основним завданням є збір звітів про всі збої в системі, які відбуваються. Інформація про них збирається в спеціальний файл на диску може бути не тільки прочитана самим користувачем, але і надіслана в технічну підтримку Microsoft.


Ми не даремно на початку статті сказали, що помилки часто трапляються із-за того, що користувач використовує неліцензійну версію операційної системи. Так, у подібних збірках звіти не надсилаються (зі зрозумілих причин) і служба Werfault.exe працює нестабільно.

Як виправити помилку додатки WerFault.exe

Служба або процес, як кому завгодно, працює у фоновому режимі і запускається тільки в тому випадку, якщо в системі відбудеться якийсь збій. Вона збирає інформацію про це всім і поміщає її в спеціальний звіт. Працює найчастіше всього один процес, і в такому випадку навантаження на систему мінімальна. Але в деяких випадках можуть бути запущені відразу кілька, що призводить до перевантажень центрального процесу і викликає помилку додатки Werfault.exe. Як усунути її, ми зараз і розповімо.


Визначаємо суть несправності

Перед тим як усунути помилку WerFault.exe необхідно розібратися, вона відбувається на системному рівні або її викликає стороннє програмне забезпечення. Для цього зробіть діагностичний запуск Windows. Це виглядає так:
 • Відкрийте вікно "Виконати", натиснувши Win+R.
 • Виконайте команду "msconfig".
 • У вікні на вкладці "Загальні" виберіть перемикач "Діагностичний запуск".
 • Натисніть кнопку "Застосувати".
 • Як виправити помилку додатки WerFault.exe. Кілька способів
  Після цього здійсніть перезапуск системи. Якщо Windows запускається без помилок, значить винуватцем є стороння програма.

  Зупиняємо проблему

  Проблему можна на час усунути, робиться це шляхом завершення відповідного процесу в "Диспетчері завдань". Вам необхідно відкрити його, натиснувши клавіші Ctrl+Shift+Esc, після чого виконати такі дії:
 • Відкрийте вкладку "Подробиці" (Windows 10) або "Процеси" (в інших версіях).
 • Знайдіть у списку потрібні процеси (якщо їх декілька).
 • По черзі виділіть їх і натисніть кнопку "Зняти завдання" або "Завершити процес".
 • Помилка не буде вас турбувати в цій сесії, але після перезапуску процеси знову будуть запущені, так що кожен раз вам доведеться робити цю процедуру.

  Видалення вірусів

  Якщо попередній спосіб вам не допоміг, то значить на комп'ютері віруси, приховані під ім'ям WerFault.exe. Відповідно вам необхідно виконати повне сканування всіх дисків і видалити знайдені загрози. До речі, рекомендується також перевірити комп'ютер програмою AdwCleaner.
  Як виправити помилку додатки WerFault.exe. Кілька способів

  Виправляємо вже внесені помилки

  Причиною появи несправності може бути пошкоджений файл WerFault.exe. Відбувається це з багатьох причин: може некоректно встановитися оновлення або ж його пошкодив вірус. Щоб його відновити, проробіть наступні дії:
 • Відкрийте меню "Пуск".
 • Відкрийте список всіх програм на комп'ютері.
 • Перейдіть у папку "Стандартні".
 • Запустіть "Командний рядок".
 • У вікні введіть команду "sfc/scannow" і натисніть клавішу Enter.
 • Як виправити помилку додатки WerFault.exe. Кілька способів
  Запуститься процес сканування системи на виявлення пошкоджених файлів. Дочекайтеся його завершення і перезавантажте комп'ютер. Якщо причина в цьому, то проблема буде вирішена.

  Відкат оновлень

  Якщо ви помітили, що проблеми з програмою почалися не відразу, а у визначений момент користування комп'ютером, значить, причиною можуть стати оновлення. Відповідно їх слід видалити так би мовити, зробити відкат системи. Зробити це можна або за допомогою спеціальної утиліти "Відновлення системи", або самостійно видалити останні апдейти. Як це зробити, розповімо в запропонованому тут відео.
  Як виправити помилку додатки WerFault.exe. Кілька способів
  Тепер ви знаєте не тільки, що таке WerFault.exe і як його виправити.

  Висновок

  Ось ми і розібралися, як усунути помилку додатки WerFault.exe. Як можна помітити, процес цей досить трудомісткий і без належного досвіду володіння комп'ютером його буде досить проблематично. Але ми сподіваємося, що викладена інструкція допоможе вам у цьому.

  Популярі новини
  Загрузка...