Помилка: "Припинена робота програми gta_sa.exe" - що робити?

314 0 Новини високих технологій

Багато користувачі знають про легендарної гри від розробника Rockstar "ГТА: Сан Андреас". Незважаючи на те, що дата релізу відбулася в далекому 2005 році, вона до цих пір користується величезною популярністю у геймерів усього світу. Але час іде, технології змінюються, і зараз не кожен користувач може запустити на своєму комп'ютері цю гру. Найчастіше в помилці він бачить: "Припинена робота програми gta_sa.exe". Траплятися вона може з різних причин. В статті піде мова про найпопулярніші причини, також будуть запропоновані способи їх вирішення.

Помилка: "Припинена робота програми gta_sa.exe" - що робити?

Неправильно встановлена гра

Іноді причиною помилки стає неправильно виконана розпакування файлів гри. При цьому помилка в процесі інсталяції не з'являється, однак вона трапляється при відкритті GTA.


Щоб вирішити дану проблему, рекомендується перевстановити гру, вибравши папку для розпакування в дорозі до якої не буде кириличних літер. Якщо це не допоможе, тоді вам попався "поганий" інсталятор. Скачайте новий, а краще купіть гру у офіційних дистриб'юторів.

Проблеми з сумісністю

Найчастіше помилка "Припинена робота програми gta_sa.exe" з'являється при запуску гри з-за несумісності. Гра-то стара і розраховувалася на запуск зовсім в інших версіях операційної системи. Але на щастя, розробники додали спеціальну опцію:
 • Відкрийте директорію гри.
 • Натисніть ПКМ по виконуваного файлу.
 • Виберіть пункт "Властивості".
 • У діалоговому вікні перейдіть на вкладку "Сумісність".
 • В області "Режим сумісності" поставте позначку.
 • Виберіть зі списку "Windows 98/Windows Me".
 • Застосуйте налаштування і закрийте вікно.
 • Помилка: "Припинена робота програми gta_sa.exe" - що робити?
  Після цього проблема повинна зникнути.


  "Припинена робота програми gta_sa.exe" в модах

  Окремо хочеться виділити появу помилки в грі з встановленими модами. Як нескладно здогадатися, там вона відбувається значно частіше. Зараз ми будемо по черзі розглядати різні моди, причину появи в них тексту помилки і пропонувати способи рішення.

  Звуковий мод

  Причин появи помилки "Припинена робота програми gta_sa.exe" в даному типі модів може бути дуже багато, але всі вони в тій чи іншій мірі пов'язані з конфігураційними файлами. Рішення досить передбачувана. Самим розумним буде перевстановити мод. Якщо це не допомогло, то справа безпосередньо в нього, тому або видалити його повністю, або замінити іншим, більш оптимізованим.

  Текстурний мод

  Текстурний мод встановлюють переважна кількість користувачів, на жаль, саме з-за нього найчастіше трапляються вильоти з повідомленням "Припинена робота gta_sa.exe". Причиною даного явища часто стає великий розмір файлів і погана їх оптимізація з грою. Ще грає роль неправильна заміна файлів. Краще всього не шукати проблему в файлах, а повністю перевстановити мод. У разі повторення помилки завантажити інший мод.

  Мод на машини

  Ви захотіли встановити мод на машини, але з'явилася помилка "Припинена робота gta sa exe" - що робити в цій ситуації? Причиною цього є невідповідні налаштування машин у відповідних файлах.
  Помилка: "Припинена робота програми gta_sa.exe" - що робити?
  У всіх файлах, крім carmods.dat, є можливість змінити настройки на потрібні. Спробуйте це зробити, користуючись керівництвом з інтернету. Якщо помилка все одно з'являється, значить справа в carmods.dat. Замініть його на інший, скачаний з інтернету.

  CLEO-скрипти

  Деякі користувачі скачують спеціальні CLEO-скрипти, до нещастя, саме вони можуть послужити вильоту помилки. Причина насправді лежить на поверхні - помилка в коді скрипта або ж помилка у його читанні грою. Ви можете самостійно виправити її, простудіювавши код і виправивши його, але це більше підійде для досвідчених програмістів. Пересічному користувачеві простіше буде видалити цей файл - після цього гра запуститься. Якщо вам необхідний CLEO-скрипт, тоді скачайте його з іншого джерела, але це теж не гарантує вирішення проблеми.

  Моди ENB Series

  Якщо ви встановили мод ENB Series, то велика ймовірність, що саме він викличе проблеми з запуском. Найчастіше це відбувається із-за несумісності з системою або самою грою. Також може виявитися неякісна збірка з відсутніми файлами.
  Помилка: "Припинена робота програми gta_sa.exe" - що робити?
  Виправити ситуацію допоможе повне видалення мода - тоді гра запуститься без проблем, якщо помилки цього не було. Ви можете спробувати удачу, встановивши цей мод, скачаний з інших ресурсів.

  Висновок

  Тепер ви знаєте: якщо видає помилку "Припинена робота програми gta_sa.exe" - що робити в такому випадку. Звичайно, дізнатися, в який спосіб вам підійде, відразу не вийде, тому рекомендуємо випробувати кожен по черзі, щоб домогтися бажаного результату.

  Популярі новини
  Загрузка...