Новини високих технологій
» » Усунення помилки dpc watchdog violation

Усунення помилки dpc watchdog violation

13-03-2018, 11:03
716
Починаючи з Windows 8 замість класичного синього екрану смерті" використовується повідомлення dpc watchdog violation, яке, незважаючи на перероблений дизайн, так само вказує на виникнення критичної несправності. При цьому причини появи цієї помилки може бути кілька, і всі вони потребують окремого способу вирішення. Про це якраз і піде мова в даній статті.

Проблеми з SSD

Однією з найбільш частих причин помилки dpc watchdog violation є проблеми з прошивкою SSD-накопичувача. Справа в тому, що Windows не завжди може коректно взаємодіяти з даними пристроями без оновлення відповідного програмного забезпечення і, як наслідок, виникають системні збої. Щоб це виправити:


Зайдіть в «Диспетчер пристроїв» і виберіть категорію «Дискові пристрої». Знайдіть свій SSD і перепишіть його модель. Далі зайдіть на сайт виробника вашого пристрою і скачайте звідти прошивку для свого накопичувача. Запустіть інсталятор і дочекайтеся закінчення процедури оновлення.
Після цього виконайте перезавантаження комп'ютера і перевірте, чи з'явиться повідомлення dpc watchdog violation. Якщо проблема була саме в SSD, тоді дана несправність більше не повинна вас турбувати.

Оновлення драйверів

Нові драйвери не завжди працюють стабільно і можуть призводити до появи всіляких несправностей. У тому числі, з-за цього може з'являтися набридлива помилка dpc watchdog violation у Windows 8 або 10. Проблему можна виправити, видаливши проблемне, і робиться це так:


Відкрийте «Установку і видалення програм». Відсортуйте всі програми, які є на вашому комп'ютері, за датою їх установки. Знайдіть у списку драйвера, оновилися безпосередньо перед першим появою помилки dpc watchdog violation (особливу увагу зверніть на драйвер відеокарти) і видаліть їх. Перезавантажте комп'ютер. Якщо після того, як ви видалили драйвера, помилка більше не виникає, значить саме вони приводили до несправностей в роботі операційної системи. У цьому випадку ви можете завантажити і встановити одну з більш ранніх версій драйверів або ж почекати, поки розробники випустять патч з виправленнями.

Повернення до вдалої конфігурації

Буває так, що із-за помилки dpc watchdog violation операційна система і зовсім не може запуститися. У цьому випадку ви можете зробити повернення до останньої вдалої конфігурації, усунувши тим самим причину несправності. Для цього: Як тільки комп'ютер почне запускатися, натисніть клавішу F8. Зверніть увагу, що на ноутбуках ця «чарівна кнопка» може бути іншою, так що бажано спочатку вивчити інструкцію до вашого пристрою. Якщо все зроблено правильно, ви побачите меню з можливістю вибрати один з варіантів подальших дій. Виділіть рядок «Повернення до вдалої конфігурації» і натисніть Enter.
Комп'ютер перезавантажиться, і система почне свій запуск з необхідними параметрами. У більшості випадків це допоможе вам виправити проблему.

Віруси

Всілякі шкідливі програми негативно впливають на працездатність ОС, тому не можна виключати, що помилка dpc watchdog violation з'являється саме з-за них. Щоб вирішити проблему: Скачайте який-небудь портативний антивірус. Наприклад, ви можете використовувати утиліту CureIt або будь-яку аналогічну. Перезавантажте комп'ютер, натисніть кнопку F8 і виберіть пункт «Безпечний режим». Проведіть повна перевірка комп'ютера за допомогою антивірусної утиліти.
У разі виявлення загроз, усуньте їх, дотримуючись порад антивіруса. Після того, як пошук шкідливих програм буде завершено, спробуйте запустити операційну систему в звичайному режимі.

Інші причини

Крім вищеописаних причин до появи помилки можуть приводити: Неправильна робота контролера SATA AHCI. Для виправлення вам потрібно завантажити відповідний драйвер з сайту виробника пристрою, а потім встановити його. Неполадки файлової системи. У більшості випадків ви зможете усунути їх, виконавши перевірку диска. Механічні пошкодження. З цією проблемою вам допоможуть тільки в спеціалізованій майстерні. Також не забувайте, що ви завжди можете перевстановити операційну систему. Звичайно ж, це крайня міра, але іноді вона є єдиним варіантом.
Цікаво по темі
Що робити, якщо в «Скайпі» перевернуте зображення?
Що робити, якщо в «Скайпі» перевернуте зображення?
Веб-камери комп'ютерів або навіть ноутбуків часом підносять своїм власникам не дуже приємні сюрпризи. Приміром, деякі користувачі, намагаючись
Причини виникнення помилки 410 на «Ютубі» та методи її усунення
Причини виникнення помилки 410 на «Ютубі» та методи її усунення
Додаток YouTube дозволяє переглядати ролики з однойменного сервісу прямо на екрані смартфона або планшета на базі Android. Звичайно ж, це можна
Помилка Critical Structure Corruption на Windows 10: Як виправити?
Помилка Critical Structure Corruption на Windows 10: Як виправити?
Якщо при роботі з комп'ютером періодично став з'являтися синій екран з помилкою, то це серйозний привід зайнятися "лікуванням" системи, оскільки
Докладний опис, що це за помилка 0xe06d7363. Як вирішити проблему?
Докладний опис, що це за помилка 0xe06d7363. Як вирішити проблему?
Нерідко користувач, який намагається запустити гру або програму, стикається з проблемою, коли у нього з'являється вікно, наприклад, mk10.exe помилка
Що робити, якщо в грі немає звуку?
Що робити, якщо в грі немає звуку?
Геймери часто стикаються з проблемами в комп'ютерних іграх. Частина з них пов'язана з продуктивністю на їх комп'ютерах, інша – з проблемами в ігрових
Причини виникнення і виправлення помилки kmode exception not handled в Windows 10
Причини виникнення і виправлення помилки kmode exception not handled в Windows 10
Несправність kmode exception not handled в Windows 10 є так званим «екраном смерті» з відповідним написом на ньому. Помилка з'являється несподівано,