Сутінкова гробниця "Скайриме": як пройти?

155 0 Новини високих технологій

В The Elder Scrolls V: Skyrim безліч підземель, які можна зустріти як при проходженні квестів, так і під час вільного дослідження ігрового світу. Більшість з них - це заплутані гілки ходів і коридорів, в яких необхідно вирішувати головоломки і битися з ворогами, що перевершують вас по силі. Нижче ми розглянемо одну з таких квестових місць під назвою Сутінкова гробниця.

Опис місця

В даний підземелля ви потрапите виключно з квесту. Вам необхідно почати проходження лінійки завдань гільдії злодіїв. В одному з квестів персонажа відправлять в храм даэдрической принцеси Ноктюрнал, в якому необхідно пройти шлях паломника. Вашому героєві належить випробувати удачу і пройти всі випробування, щоб отримати схвалення принцеси і повернутися з виконаною місією в гільдію. Також ви повинні повернути артефакт в гробницю. Отримати доступ всередину можна тільки з допомогою Скелетного Ключа, тому потрапити в локацію неможливо без квесту, до нього і після. Сутінкова гробниця "Скайриме" знаходиться в горах Джеролл біля Фолкрита. Щоб відновити зв'язок гільдії злодіїв з Ноктюрнал, вам доведеться повернути Скелетный Ключ на своє законне місце. А на шляху зустрінуться кілька етапів з пастками і небезпечними ворогами. Всі етапи гробниці можна розділити по кімнатах. Їх ми розглянемо далі.


Сутінкова гробниця "Скайриме": як пройти?

Перший, другий і третій етапи

На початку свого шляху в Сутінкової гробниці в "Скайриме" ви зустрінете стража, який, по суті, не скаже вам ніякої корисної інформації, крім одного моменту. Страж порекомендує вам забрати щоденник Нистрома, в якому описано особливості проходження шляху паломника. На першому етапі проходження Сутінкової гробниці в "Скайриме" необхідно битися з тінями вартою. Вони нападають швидко і голосно, але реальної небезпеки не представляють. Тому ви легко впораєтеся з такими супротивниками навіть в середньому спорядженні. Однак використовувати скритність проти них не вийде. Другий етап являє собою кімнату з променями світла. Якщо ви потрапите під один такий промінь, то ваше здоров'я почне стрімко спадати. Щоб пройти кімнату, необхідно постійно триматися в тіні і перебігати від одного темного місця до іншого. Також проходження етапу ускладнюють розкидані по підлозі пастки. Будьте уважні і стежте за кожним кроком.


Третій етап - це коридор. В ньому вам доведеться відшукати важіль у вигляді ланцюгів. Вони відкриють прохід, після чого згаснуть всі світильники і ви побачите відчинені двері до статуї Ноктюрнал.
Сутінкова гробниця "Скайриме": як пройти?

Четвертий і п'ятий етапи

На останніх двох етапах Сутінкової гробниці в "Скайриме" серйозно зросте складність. Спочатку ви потрапите в коридор з пастками, в якому необхідно знайти обхідний шлях. Проте відкрити його зможуть тільки герої з навиком злому рівня "Майстер". Якщо у вас є в інвентарі Скелетный Ключ, то цей навик вам не знадобиться.
Сутінкова гробниця "Скайриме": як пройти?
На останньому етапі необхідно знайти криницю і зістрибнути в нього. Внизу підберіть записку на трупі. Підлогу колодязя відреагує на наявність ключа, що призведе до активації проходу. Вас чекає ще кілька ворогів, після чого необхідно покласти Скелетный Ключ на місце і повернутися додому. Тепер ви знаєте, як пройти Сутінкову гробницю в "Скайриме".

Популярі новини
Загрузка...