Навіщо потрібен датчик денного світла в "Майнкрафте": його виготовлення і застосування

416 0 Новини високих технологій

Датчик денного світла передає в грі "Майнкрафт" сигнал червоного каменю. Освітлення з інших джерел, крім сонця, на нього не впливає. Даний блок функціонує як детектор кількості денного світла або як сонячна панель. В залежності від того, день чи ніч, він буде сигналізувати на 15 або нуль. На 15 блоків датчик сигналізує рівно опівдні. У сутінках він сигналізує на 5 блоків, з настанням півночі - на нуль.

Датчики місячного і денного світла

Якщо натиснути правою кнопкою миші на датчик, то він перетвориться на датчик місячного світла. Тому самий сильний сигнал такий датчик буде подавати опівночі - 15. Це можна використовувати для освітлення вночі внутрішнього двору. Візуально ці типи датчиків розрізняються кольором: місячний датчик має лампи холодних синюватих квітів, на відміну від денного з лампами теплих блідо-жовтих відтінків.


Навіщо потрібен датчик денного світла в "Майнкрафте"? Такі блоки в основному використовуються в декоративних цілях для автоматичного освітлення зовнішніх або внутрішніх приміщень. Існує багато компактних ліхтарів, використовують датчики. Однак їх виготовлення не є самим простим: на 1 датчик потрібно 3 кварцу з Незерворлда ("Майнкрафте" російською - Нижнього Світу), що є істотним недоліком.

З чого крафтится датчик денного світла?

Він виготовляється з:
 • 3 скляних блоків (виготовляються в печі з піску);
 • 3 кварцу з Незера (видобуваються в Нижньому Світі з допомогою кирки повсюдно);
 • 3 плит дерева будь-якого типу.
 • Навіщо потрібен датчик денного світла в "Майнкрафте": його виготовлення і застосування
  У Незере відсутнє джерело сонячного світла, тому такий блок там завжди буде давати сигнал "одинадцять". А в Краї (локації з Драконом) сигнал датчик не подає взагалі. Датчик денного і місячного світла не блокує силу вихідного сигналу від маяка.


  В яких випадках може знадобитися датчик денного світла?

  Використовується для:
 • роботи автоматичних ферм (коли потрібно, щоб виконувалася дія раз в день, наприклад, автоматичний збір гарбузів);
 • гарного освітлення поза межами приміщення вночі (можна зробити цілу алею з ліхтарями, скрафтив вуличні стовпи, оснащені лампою і датчиком місячного світла);
 • автоматичне закриття залізних дверей з настанням темряви і т. п.
 • Навіщо потрібен датчик денного світла в "Майнкрафте": його виготовлення і застосування
  Розглянемо, навіщо потрібен датчик денного світла в "Майнкрафте", щоб спростити пристрій автоматичної ферми по збору врожаю гарбузів або арбузов, або очерету. Для цього потрібно приєднати до нього з повторювачем наступний блок червоного пилу на відстані 15 і далі поставити поршні, які будуть штовхати (збирати) ваш урожай. Це просте рішення дозволяє автоматично збирати урожай раз на добу.

  Популярі новини
  Загрузка...