Формат EMF і взаємодія з ним

371 0 Новини високих технологій

У даному матеріалі ми підкажемо, ніж відкрити EMF. Такий формат мають розширені метафайли Windows. Розробником даного розширення виступає корпорація «Майкрософт». З операційної системи Windows читання і запис у файл цього формату здійснюються досить швидко. Рішення було розроблено в 2007 і є невід'ємною частиною операційної системи від Microsoft.

Опис

Формат EMF і взаємодія з ним
Формат EMF присвоюється векторних графічних файлів, які використовуються додатками, що працюють в операційній системі Windows. Зокрема, дане рішення застосовується для зберігання колекції зображень з Microsoft Clip Gallery. Є доповненої і розширеною версією файлового формату WMF. Дане рішення також застосовується при перенесенні даних через буфер обміну. Файли EMF складаються з переліку записів. При цьому кожна з них є певною командою для малювання.


Ілюстратор

Формат EMF і взаємодія з ним
Adobe Illustrator cc дозволяє взаємодіяти з файлами EMF. Це один з найбільш поширених інструментів для роботи з векторною графікою. Основне призначення програми - розробка макетів різноманітної друкованої продукції та її подальша публікація. Крім того, Adobe Illustrator є універсальним графічним редактором.

Інші програми

Формат EMF і взаємодія з ним
CorelDRAW Graphics Suite також підтримує формат EMF. Це потужний редактор векторної графіки. За допомогою програми можна обробляти зображення, створювати різні креслення, діаграми, графіки та схеми. Застосовується для розробки логотипів, діаграм, технічних ілюстрацій, розмітки сторінок, блок-схем. До складу даного рішення входить редактор Corel PHOTO-PAINT.


Відкрити файли формату EMF можна за допомогою програми Inkscape. Це безкоштовний інструмент для роботи з векторною графікою, створення художніх і технічних ілюстрації. Програмний пакет, повністю сумісний зі стандартами CSS, XML, SVG. Дане рішення є кросплатформним. Реалізовані версії для різних операційних систем. Якщо вам належить працювати з форматом EMF, зверніть також увагу на додаток ACDSee. Це умовно-безкоштовний інструмент для взаємодії з зображеннями. Дозволяє швидко переглядати графічні файли і, при необхідності, їх редагувати. Тут реалізований пакетний режим роботи. Існують версії програми для Mac OS X і Microsoft Windows. Назване додаток має два режими взаємодії з зображеннями: повний і швидкий. Вони відрізняються кількістю доступних інструментів для обробки графіки. Інтерфейс легко піддається настроюванню відповідно до особистих переваг користувача. Переглядаючи зображення, можна додавати до них ключові слова і різні помітки. А можливість візуальної маркування дозволяє швидко сортувати графіки та вибір необхідних зображень. Для підтвердження прав власності зображення можна доповнити водяними знаками. IrfanView також дозволяє відкривати файли з розширенням EMF. Це невеликий і потужний додаток для перегляду і редагування графічних зображень. Перелік функцій програми можна в значній мірі розширити, завантаживши необхідні допоміжні модулі, доступні на офіційному ресурсі розробника. Додаток дозволяє здійснювати безліч операцій з графікою. Малюнок можна перетворити у негативний або монохромне зображення.

Популярі новини
Загрузка...