"King Bounty - Воїн Півночі": проходження ігри, квести, моди, збереження, сюжет, графіка та огляди гравців

201 0 Новини високих технологій

Перед вами відкривається світ під назвою Эндория. Головний герой Олаф відправляється боротися з різною нежиттю. Йому доведеться битися з ворогами в підземелля гномів, крижаних просторах і навіть в королівстві Даріон. Герою допоможуть його друзі, супутники, а також 5 валькірій. Він може використовувати в бою заклинання і навчитися магії рун. Також Олаф може використовувати абсолютно унікальну здатність, яка називається висы. Цією здатністю володіють тільки скальди, які складають певні вірші, які можуть вплинути на бій.

Вимоги

Щоб грати у "king's Bounty - Воїн Півночі", на комп'ютері має бути встановлено не менше 1 Гб оперативної пам'яті, а краще, якщо 2 Гб. Також звукова карта повинна працювати коректно з Direct X.


Крім того, знадобиться DVD-ROM, щоб прочитати відповідний диск. На жорсткому диску має бути не менше 55 Гб вільного місця для гри. І відеопам'яті потрібно як мінімум 128 МБ, рекомендується - 512 Мб. Частота процесора не менше 2 6 ГГц. Операційна система - XP або Windows 7. Можна встановити і проходити гру і на інших ОС. Тут вказані мінімальні вимоги. Крім того, вам знадобиться клавіатура і мишка для управління грою.

Класи

Як тільки гравець починає гру, йому пропонується вибрати, який клас буде у його персонажа. Всього класів 3 це може бути: Вікінг (тобто просто воїн), Волхв (тобто маг), Скальд (унікальний персонаж).
"King Bounty - Воїн Півночі": проходження ігри, квести, моди, збереження, сюжет, графіка та огляди гравців
Вам потрібно придумати друге ім'я, яке, по суті, є прізвиськом, вибрати герб і рівень складності.
 • У вікінгів є особливе вміння - Лють.
 • У "king's Bounty - Воїн Півночі" проходження гри Скальдом має особливості - він є полководцем, може прочитати вису і надихнути свої війська на битву. Також після бою боги можуть повернути частину його війська.
 • Волхв володіє магією і може зцілювати і воскрешати. Волхви - могутні чаклуни і знають магії рун. Волхв не полководець, але може викликати істоти, займатися алхімією. Мінус мага в тому, що у нього найнижчий рівень лідерства, а ще при початку гри генеруються певні сувої, і тут вже як карта ляже. Рандом в допомогу - якщо попадуться хороші, можна спробувати зіграти волхвом. Ну а якщо випаде невдалий розклад, то і говорити тут нема про що.
 • Параметри героя

  На цій картинці можна побачити параметри героя. Ліворуч угорі вказано клас героя, і в даному випадку це волхв, рівень персонажа, окуляри лідерства, атаки і захисту, інтелекту. Також можна побачити, скільки у героя золото, люті і мани.


  "King Bounty - Воїн Півночі": проходження ігри, квести, моди, збереження, сюжет, графіка та огляди гравців
  Внизу ліворуч знаходяться отримані нагороди. Внизу під героєм видно армія, якою він може командувати, а також його інвентар. Навколо персонажа розташовані невеликі віконця, де видно предмети, які він носить - його зброя, обладунки, прикраси і так далі. Зверху відображено доступні валькірії. Праворуч можна побачити заклинання, яке застосовує герой. А якщо натиснути на кнопочку якогось закляття, то можна про нього прочитати. Ще відображаються вміння - наш герой володіє магією рун. У "king's Bounty - Воїн Півночі" прокачування гравця просто необхідна, т. к. рівень персонажа надає дію на його параметри, які також підвищуються. Щоб добути собі досвід, потрібно битися з противниками і виконувати різні місії.
 • Лідерство показує, які саме війська і якого рівня приєднуються до вашого персонажа.
 • Атака захист показують відповідні параметри для істот у вашій армії.
 • Інтелект - це параметр, який посилює заклинання.
 • Мана - енергія, яка витрачається для заклинань. Може накопичитися з часом.
 • Коли ваш герой б'ється, то отримує параметр Лють. Можна для розвитку витратити відповідні руни.
 • Раси в грі

  При проходженні гри "king's Bounty - Воїн Півночі" дуже важливо знати, що всього в грі сім рас. Крім того, можна зустріти якихось істот, які не належать до вищевказаних рас.
 • Перша - вікінги, як і наш герой. Це дуже суворий народ, вони сильно недолюблюють ніжити. Зазвичай вікінги - воїни, але серед них трапляються і чарівники. У даної раси є властивість знання рун.
 • Люди дружать з гномами, а також з ельфами. Недолюблюють демонів, різну нечисть, а також орків. Люди можуть воювати, але є серед них маги і священики.
 • Ельфи зверхньо ставляться до людей, надають їм допомогу, не люблять гномів. У ельфів досить слабке здоров'я, але вони прекрасні лучники, а також вони дуже швидкі, і у них є магія природи.
 • Гноми не люблять демонів, а також створюють різні пристрої. Гноми - товариші досить повільні, але здоров'я у них велике, а удар що треба. Гноми можуть бути алхіміками або механіками.
 • Ніжити. Власне мерці - їм взагалі все одно, які раси є на світі. На отруту їм наплювати, а ось на священні атаки - ні. Можуть у ворога забирати життєві сили. Серед них є вампіри і зомбі, а також до нежиті відносять некромантов.
 • Демони. Небезпечні - одночасно маги і воїни, у них дуже сильні атаки. Їм наплювати на вогонь, тому що їх світ рідної вогненний. Недолюблюють холод.
 • Орки в основному є кочівниками і ненавидять ніжити. Це груба сила, їх дуже багато, і також у них є шамани. Володіють катапультами.
 • Серед нейтральних істот, наприклад піратів, драконів, павуків, змій, грифонів і так далі, можна знайти собі союзника. Якщо ви подружитеся з одним з них і заплатіть добре, то, найімовірніше, приманите їх на свою сторону.

  Ким грати?

  Досвідчені гравці радять вибрати для проходження "king's Bounty - Воїн Півночі" вікінга, тому що їм простіше грати. Складніше буде Скальдом, а ось Волхв рекомендується тільки досвідченим гравцям. Як тільки ви виберете клас героя, вказуєте прізвисько та вибираєте герб. Після чого вам буде доступний рівень складності. Зверніть увагу на характеристики параметри, спорядження і на вміння. Нижче представлений офіційний трейлер гри, де можна подивитися на те, які пригоди чекають відважного Олафа.
  "King Bounty - Воїн Півночі": проходження ігри, квести, моди, збереження, сюжет, графіка та огляди гравців
  Головне для героя - це журнал, куди записуються всі його завдання. Коли герой проходить місії, він отримує якусь нагороду. Це може бути золото, предмети, сувої, на яких записані заклинання. В журналі можна побачити, що це за завдання, до якої місії воно відноситься (сюжетної або другорядною), а також вказується нагорода, яка дається за виконання.

  Коли завдання буде виконано, воно відзначиться в журналі відповідним чином. Якщо місія складна, то в завданнях можуть бути кілька етапів. І при цьому за них дається не одна нагорода. Зазвичай завдання виконати просто, оскільки є персонажі, пов'язані з місією або надають таку, вони позначені символами. Є звичайні завдання, а є пов'язані з вбивством якогось ворога. Якщо таке завдання присутня, то в журналі на іконі зображені схрещені мечі і портрет жертви. Дуже прибутково виконувати подібні контракти, адже як тільки ви вб'єте ворога, то вам відразу дають нагороду, і бігти до замовника за нею вже не потрібно.

  Валькірії

  Якщо ваш персонаж буде застосовувати в битві амулет, закликаючи валькірій на допомогу, то їх бойові вміння підвищуються. Вони надають допомогу в грі, можна взяти в подорож всіх п'ятьох, але для початку потрібно вибрати, яка з них головна. Її бонус буде діяти на всі 100 %, а решта - на 25 %. Цей бонус залежить від рівня, який можна збільшити шляхом передачі небесним дівам різних предметів. У "king's Bounty - Воїн Півночі" повне проходження гри неможливо без допомоги валькірій. У них є переваги у виборі одержуваних предметів. Так, наприклад Кристе більше за смаком регалії.
  "King Bounty - Воїн Півночі": проходження ігри, квести, моди, збереження, сюжет, графіка та огляди гравців
  Регіна вибере щити або обладунки, Хільде потрібно віддавати зброю.
  "King Bounty - Воїн Півночі": проходження ігри, квести, моди, збереження, сюжет, графіка та огляди гравців
  Місті - артефакти, ви Гудриде повинні передавати чоботи або рукавички, також пояси. Максимальний рівень будь-валькірії - 5-й.

  Магія

  У книзі Магії зберігаються різні заклинання і свитки. Їх можна або купити, або десь знайти, їх іноді вручають нагороду за виконане завдання. Відкривши книгу, ви вибираєте сувій і використовуєте своє заклинання. Однак після цього сувій пропаде. У книзі можна зберігати тільки певну кількість подібних сувоїв.
  Якщо ви вивчите заклинання, тоді можна зберегти його в книзі Магії. Для цього вам знадобиться навик якої-небудь школи і необхідні магічні кристали. Після чого сувій більше не знадобиться. Вся магія діляться на 4 типи:
 • Порядок - божественна магія, зцілення, захист, особливі можливості.
 • Спотворення - підсилює, послаблює, ілюзія, спрямована на розум.
 • Хаос - знищити, послабити, знищити, зруйнувати.
 • Рунная - захист і напад.
 • Заклинання використовується в основному в бою, дія їх зовсім по-різному. Особливо виділяється магія Мандрів, і її застосовують для подорожей. При цьому у героя підвищуються які-небудь параметри або в армію додаються персонажі. Для заклинання потрібні сувої, які не выучиваются і не поліпшуються.

  Нордлиг

  Квести "king's Bounty - Воїн Півночі" починаються саме на цьому етапі гри.
  "King Bounty - Воїн Півночі": проходження ігри, квести, моди, збереження, сюжет, графіка та огляди гравців
  Для початку ваш батько розповість вам про те, що ніжити почала своє нашестя. Вам знадобиться Рунольв, це волхв і ваш дядько сумісності, який може дати слушну пораду. Також ви знайдете якийсь зуб, незрозуміло чий, його потрібно показати Рунольву. Він попросить вас принести Батіг Мерця, 4 штуки. Ви можете знайти ніжити, яка блукає недалечко, і забрати в них ці речі. З кожного загону ви отримаєте один батіг. Аріман - Лицар смерті, вам необхідно його вбити. Як тільки ви це зробите, то отримаєте драконівські зуб, і ще один знаходиться у вашого батька. Третій зуб знаходиться у братика Еріка, який змінить його на тварин і вікінгів. У печері знаходиться Уладар Маритариус, цього типу вам треба вбити. Потім ви розповідаєте батькові про смерті цього громадянина.
  "King Bounty - Воїн Півночі": проходження ігри, квести, моди, збереження, сюжет, графіка та огляди гравців
  Ерік загубився, вам слід його відшукати й повернути. Братик вештається десь біля гавані. Виявляється, що він приєднався до загону нежиті, він на вас нападає, ви його перемогли, але тепер боїтеся, що батько буде гніватися. Дядько відправляє вас на Вестлиг і дає вам карту.

  Фастланд

  Як тільки ви причаливаете до острова, розумієте, що справи кепські. І сюди добралася нежить, тому вам знадобиться правитель острова Інгвар. Він розповість вам про подію. Далі на Фастланде знаходите Рунвальда, показуєте уламок маски. Розповідаєте про це Інгвар. Вам слід відшукати будь-яких вижили, які знаходяться на острові. Розповідаєте про них конунгу. Вам знадобиться чотири уламка артефакту, який являє собою маску. Біля маяка ви знаходите валькирию, яка вам у цьому допоможе. Рунвальд говорить вам, що його брат кудись подівся, вирушайте до Інгвар. Виявляється, що братик таємничо зник, згодом виявився зрадником - зміг відкрити портал темряви.

  Портал темряви

  Валькірія розповість вам, що насправді ніжити прийшла на острів не просто так, у всьому винен Рунорм, брат Рунвальда. Цей товариш вирішив вивчати некромантию, і все б нічого, але мало цього, він вирішив відкрити портал темряви і викликати армію. Валькірія говорить, що він ховається на горі Галскап, на самій вершині. Вам потрібно вбити Мертвого павука.
  "King Bounty - Воїн Півночі": проходження ігри, квести, моди, збереження, сюжет, графіка та огляди гравців
  Після чого пройти на гору, вбити Рунорма. Далі ви опинитеся в Гринворте.

  Регіна і Гілфорд

  Спочатку вам потрібно допомогти валькірії. Для цього вирушаєте у Верлонскую пустку. Там знаходиться князь вампірів, його треба вбити, забрати зброю і віддати його Регіні. Далі ви зустрічаєте принца-консорта Гілфорда, який повідає вам історію про артефакт. Дана цінність називається "Серце Ксальтотуна". Він знаходиться у некроманта з відповідним ім'ям, ви повинні піти на пустку і відшукати там цього жахливого некроманта, валькірії допоможуть вам його здолати. Після чого ви відносите артефакт принцу. Він розповідає вам, що є ще один артефакт для перемоги над силами Темряви, носить назву Посох Зоряного Світла. Це дуже потужна річ і знищує не одного-двох представників нежиті, а цілі армії. Він знаходиться в Арлании у магів. Необхідно відправитися туди і забрати артефакт. Потрібно поговорити з магами і розповісти їм про посох. На жаль, маги не захочуть віддавати посох, і вам доведеться битися з ними. Коли ви віддаєте посох Гілфордом, принц розповідає про ще один артефакт - цінний штуку під назвою "Сльоза дракона". Вам потрібно відправитися в Демонис, щоб відшукати цю саму Сльозу. Потрібно підписати чотири угоди про мир у демонлордов. Два з них налаштовані досить мирно, але двоє немає, доводиться битися. Далі всі угоди потрібно віднести і віддати Ксеоне. "Сльозу дракона", відповідно, охороняє дракон, який знаходиться в печері, його потрібно перемогти, відібрати артефакт і віддати його принцу. Але виявляється, що принц вас обдурив, він зрадник і вчиняє напад. Навіть якщо його тільки спробувати перемогти, налетить ціла купа нежиті. З'являється валькірія, яка тягне вас звідти.

  Союзники

  Ваша першочергова мета у "king's Bounty - Воїн Півночі" - проходження квестів. Після обману Гілфорда наступний квест починається саме з пошуку союзників. Замок принца-зрадника тепер охороняється не ким іншим, як вашим братом. Армії там дуже великі, і вам їх подолати ніяк. Резо - архимаг, він дає героєві рада, що потрібно відшукати союзників. Ви повинні відправитися до вікінгів, гномам, до ельфів і укласти з ними союзи. Також вам можуть знадобитися демони. Звичайно, можна і без них обійтися, але краще всього взяти їх з собою. Ельфи приєднаються до вас, якщо ви знайдете протиотруту від укусів павуків, відшукайте Іль Таэру і вб'єте павука, який її вкусив. Проте ельфи висунуто умову: потрібна законна королева. Це Амелі, і вона їхала до гномам, її слід відшукати. Вам дозволять пройти через прохід в шахти, щоб знайти королеву. Гноми і вікінги ніяк не можуть поділити золоту шахту, вам доведеться зробити це за них. Розробкам заважають крижані дракони, їх необхідно вбити. І як тільки ви скажіть короля гномів про те, що крижані дракони повалені, гноми погодяться підписати договір з вікінгами, про що потрібно розповісти конунгу. Для укладення союзу з вікінгами потрібно відправитися на Південний Вінланд. Там же з'ясовується, що орки стали воювати, і вам потрібно з'ясувати, чому. Як тільки війна між орками і вікінгами буде закінчена, ви зможете укласти з вікінгами альянс.

  Гілфорд

  На жаль, принц виявився обманщиком, Гілфорд мріє про владу. Потрібно знищити нежить і повідомити про це архимагу, після чого пройти в Гринворт і поговорити зі своїм братом Еріком для збору даних про складі армій. У "king's Bounty - Воїн Півночі" квести завжди зводяться до цього завдання - вам потрібно буде знищити всі армії і вбити принца. Слід пам'ятати, що на вашого брата лежить закляття, тому потрібно його зняти. Як тільки ви це зробите, то він відправиться воювати разом з вами. Гілфорд дуже сильний, рекомендується взяти в армію істот, які завдають найбільшої фізичну шкоду. Також будуть потрібні різні артефакти, які знижують втрату від магії. Найкраще взяти кавалеристів, тому що вони швидкі; знадобляться паладини, які чудово атакують, можуть воскрешати померлих і ходити ще один раз. Радять тролів - у них є здатність самогенерации, і вони, по своїй суті, є сильними "танками". Добре б завербувати чорних лицарів, це теж "танки" і атакують з великою втратою. Потрібно взяти з собою заклинання воскресіння, телепортації, прискорення. Не відволікайтеся на оточуючих принца істот, атакуйте тільки його, бажано от тільки ще прибити некромантів, інакше вони будуть піднімати нежить, яку ви вб'єте.

  Два етапи битви

  Слід розуміти, що у битві з принцом у вас буде два етапи. На першому Гілфорд буде людиною, у нього здоров'я мало, він сидить на троні і є командиром своєї армії, полководцем. Він небезпечний тим, що застосовує заклинання Амардеггон. Це заклинання завдає великої шкоди вашим воїнам. І чим швидше ви зносите його здоров'я до нуля, тим краще, інакше принц зможе застосувати заклинання ще кілька разів. Подібне заклинання становить значну загрозу, швидше треба завершувати перший раунд бою. Рекомендується використовувати заклинання Обладунок примари". Ви вбиваєте нежить, після чого принц встає зі свого трону, і його бій стає агресивним. Як тільки його здоров'я знижується до нуля, він стане драконом, і почнеться другий етап. Тепер у Гілфорда є більше очок здоров'я. Він також закликає до себе нежить, і в їх числі кістяні дракони. Вбивайте їх, інакше вони отруять ваші війська. Рекомендується збирати таких істот, які не реагують на отрути. Також краще всього використовувати лицарів, тому що вони завдають дуже сильний шкоди. Заклинання Амардеггон Гілфорд більше не вимовляє, але може використовувати інше, не менш небезпечне - Горіння душ. Дане заклинання піднімає ніжити, яка була убита на 3 лініях. А також завдає шкоди на цих лініях. Не будуйте війська рядами, інакше загине не один загін, а кілька.

  Відгуки гравців

  Багатьом геймерам припало до смаку проходження "Kings bounty - Воїн Півночі", гра до цих пір обговорюється на багатьох форумах. Олаф повинен зупинити нежить, але по дорозі до своєї мети він займається різними справами. Розробники не поскупилися на гумор та цікаві квести. Один ведмедик, вміє розмовляти, чого вартий. Відьма посварилася зі своїми змеюками - комусь залагоджувати конфлікт, здогадуєтеся? Товариш неживого стану мріє бути піратом - хто йому допоможе? Тільки ваш герой! Два приятеля перебрали пиво - кому їх мирити? Є в грі і істотний недолік - ваш герой, звичайно, може відправитися в подорож і вступити в бій, взяти будь-яке завдання, але саме від розвитку сюжету залежить, чи потрапить персонаж на нову локацію. Наприклад, той же самий Мертвий павук, поки бідолаха не відкине лапки, ви не зможете пройти кудись далі. То ж з грошима, спочатку їх мало, але потім вони просто будуть "валятися" у героя на рахунку.

  Популярі новини
  Загрузка...