Гільдія злодіїв Морровінда в The Elder Scrolls: сюжет, герої, графіка, проходження, квести і виконання завдань

202 0 Новини високих технологій

Гільдія злодіїв Морровінда майже ні в чому не відрізняється від інших гільдії, крім того, що її членами є грабіжники, злодії, злодії та інші зловмисники. Тим не менш, згідно з написаним кодексу Гільдії злодіїв, вбивство вважається неефективним, непродуктивним і незграбним методом вирішення проблем для члена гільдії. Як вступити в Гільдію злодіїв Морровінда? Досить знайти представника гільдії і поговорити з ним щодо приєднання. В Імперії гільдія існує вже тривалий час і володіє великим впливом. Тим не менш в Морровинде Гільдія злодіїв ще не змогла достатньо зміцніти. Всім злочинним світом заправляє тут синдикат, що називається Камонна Тонг. Вони терпіти не можуть своїх нових конкурентів і роблять все можливе для того, щоб зупинити всі спроби Гільдії злодіїв пустити коріння на території Морровінда. Гільдія не володіє спеціальними залами для засідань. Найчастіше вони використовують непримітні місця, щоб збиратися і обговорювати найближчі плани. Переважно, це трактири або таверни у великих містах. Найбільш важливих братів гільдії можна зустріти в Балморе, Садрит Море, Кварталі Чужинців на території Вівека, а також у Альд'руно.


Правила гільдії злодіїв Морровінда

Гільдія злодіїв Морровінда в The Elder Scrolls: сюжет, герої, графіка, проходження, квести і виконання завдань
Потрібно пам'ятати, що і у злодіїв є своя честь: не варто красти у своїх побратимів або атакувати їх. З рештою можете чинити так, як вам заманеться. Ті, хто є членами гільдії, можуть навчатися у майстрів корисним навичкам, купувати спорядження, корисне для злодійської справи. У Morrowind Гільдія злодіїв може зам'яти питання щодо вашої нагороди за голову, всього за половину вартості штрафу, при цьому залишаючи при собі все вкрадене.

Завдання гільдії від Сладкоголосой Хабаси

Гільдія злодіїв Морровінда в The Elder Scrolls: сюжет, герої, графіка, проходження, квести і виконання завдань
Діамант для Хабаси. Вона видасть вам завдання про крадіжку діаманта для її товариша. Три діаманти знаходяться в скрині в хаті Налькарии, що в Білій Гавані. Скриня знаходиться на другому поверсі, де нікого немає, так що завдання можна пройти дуже легко. За виконання ви отримаєте унікальне Зілля невидимості, а також виручку, отриману від продажу двох інших діамантів.


Ключ для маєтку Нерано

Хабаси просить вас дістати ключ від маєтку Нерано. Він знаходиться у господаря маєтку, або ж у слуги Совора Трандела, який сидить в Клубі Ради. Ключі можете вкрасти і в одного, і в іншого. Звичайно, ви можете вбити одного з них, однак Хабаси це буде не по душі. Найкраще переконати слугу віддати вам ключ, якщо у вас прокаченный необхідний навик. За чисто провернутое справа Хабаси видасть вам 500 дрейків.

Двемерские артефакти Ра ' Жида

Каджит Ра ' Жид поцупив у Гільдії злодіїв Морровінда двемерские артефакти. Хабаси хоче, щоб ви відвідали пустуна і забрали вкрадене майно. Каджит не буде визнаватися, що він вкрав артефакти, і що вони досі у нього. Так що вам доведеться без його згоди вирішити питання. Також ви можете не йти до каджиту, а відправитися в двемерские руїни і відшукати все те, що вкрав каджит. Хабаси буде все одно, звідки з'явилися отримані речі, вона буде задоволена і видасть вам цінну нагороду.

Витриманий бренді

Тепер Хабаси попросить вас дістати пляшку витриманого бренді, що знаходиться в маєтку Ралена Хлаало. Будинок закритий з усіх сторін, так що залізти в нього найкраще з другого поверху, там буде найменша вірогідність того, що хтось помітить вас. Пляшка зберігається в шафі, ви знайдете її швидко. За напій Хабаси віддасть вам 1000 дрейків.

Звільнення Брагора Нові Туфлі

Один з братів гільдії, Брагор Нові Туфлі, зараз в біді. Хабаси відправить вас в Пелагиад, щоб виручити невдачливого босмера з в'язниці. Тим не менш провернути все потрібно так, щоб він вийшов на законних підставах, Брагор не хоче тікати. Згідно з даними від Хабаси, орк Шабдак Гра-Бурбуг в форте бере хабарі у вигляді контрабандних товарів від торговця Мебестиана. Вам потрібно викупити або поцупити у торговця двемерский когерер, сходити з ним до Шабадаку і спробувати спіймати його. Таким чином, шантажуючи орка, ви зможете звільнити Брагора. На радощах він запропонує вам свої нові туфлі, а Хабаси виплатить 1000 дрейків за успішно виконану роботу.

Майстер безпеки

Південна стіна може бути піддана чергового рейду від Камонна тонг. Щоб надійно зберегти своє кубло, Хабаси попросить вас відшукати фахівця, що розбирається в замках і пастки. Все, що їй про нього відомо: він альтмер і проживає в Балморе. Дізнавшись у будь-якого зустрічного альтмера перелік усіх альтмеров, які проживають в місті, після недовгих пошуків ви відшукаєте потрібного фахівця. Його звуть Хесеринд, і проживає він на Східній набережній. Будинок знаходиться в північній частині району. Поговоріть з ним про Південній стіні і можете йти назад до Хабаси. Відзвітуйте їй про останньому виконаному завданні та отримайте безкоштовне відпущення всіх гріхів, то є нагорода за вашу голову зникне, незалежно від її розміру. На цьому проходження Гільдії злодіїв у Морровинде для Хабаси завершено.

Завдання від Аэнгота Ювеліра

Гільдія злодіїв Морровінда в The Elder Scrolls: сюжет, герої, графіка, проходження, квести і виконання завдань
Пограбування Гільдії магів. Для початку Аэнгот попросить вас дістати Танто Рис Анаренена, що знаходиться в гільдії Магів Альд-Руна. Як тільки ви отримаєте завдання і до кінця його виконання, приміщення буде повністю порожнім. Тим не менш вони досить розумні, щоб залишити після себе варта: його доля знаходиться у ваших руках, ви можете або проігнорувати його, або вбити. Ваше завдання – забрати собі Танто. Знаходиться предмет в скрині, де зазвичай стоїть алхімік. За виконану роботу ви отримаєте все те, що зможете вкрасти в гільдії. Якщо хочете працювати з Аэнготом і далі, то варто стягнути заодно книгу «Визершинс», що зберігається у шкільній бібліотеці гільдії.

Шолом Майстра Редорана

Черговим завданням у Morrowind для Гільдії Злодіїв від Аэнгота буде крадіжка шолома Майстра Редорана. Цей предмет зберігається або в спальні Майнера Аробара на його шафі, або всередині скрині в спальнях Фатасы Ллетри. Для успішного виконання завдання необхідно мати відмінну вправність, адже поруч завжди будуть свідки. Нагородою за виконаний квест буде 1000 дрейків.

Примхлива Гандоза

Наступним завдання Гільдії Злодіїв Морровінда від Ювеліра буде видобуток компромату на Гандозу Аробар. В її спальні всередині скрині зберігається книжка «У ліжку з Боэтой». Книга легко наводить вас на неоднозначне думки. Ідіть в маєтку Аробар і передайте цю книжку Аэнготу. Здобути необхідний предмет вкрай просто, адже Гандоза найчастіше стоїть так, що правильний скриня буде захований за ширмами.

Визершинс

Тепер Аэнгот попросить вас вкрасти для нього книгу «Визершинс». Як ми згадували в попередньому квесті Гільдії злодіїв у Morrowind, в Гільдії магів ви могли стягнути цю книжку у бібліотеці. Але якщо не хочете брати її звідти, то ви можете дістати її у босмера Милеса Глориозуса, або ж відправитися в родову гробницю Алас і у Ллаалама Мадаласа, що знаходиться в Садрит Море. Продавати або просто так віддавати книжку вам ніхто не буде, так що в черговий раз потрібно показати, чому ви є членом Гільдії. Цілком можливо, що книга потрапить до вас випадковим чином під час ваших подорожей, але особливо на це розраховувати не варто. За виконане завдання Ювелір вам видасть 1000 дрейків.

Відшукати обрізки металу

Нещодавно в Гільдії злодіїв The Elder Scrolls з'явилося кілька двемерских павуків. Це чудова новина, однак спершу їх треба полагодити. Для цього вам потрібно кілька штук двемерского металу. Чотири таких шматка потрібно знайти для Аэнгота. Щоб зібрати їх, вам можна відправитися в двемерские руїни, поговорити з алхіміками, або ж добути предмети іншим зручним для вас способом. За кожен шматок металу Аэнгот видасть вам по 250 дрейків.

Стріла правосуддя

Останнім завданням при проходженні Гільдії злодіїв Морровінда від Ювеліра буде пошук Стріл Правосуддя. Це рідкісні дротики, зроблені в Валленвуде, які належать Эйндел, що знаходиться в маєтку Ллетри. Всі чотири дротики просто так лежать на її ліжку в приміщеннях для варти. Навколо часто ходить патруль редоранских стражників, однак ви неодмінно зможете знайти момент, щоб забрати необхідні дротики. Щоб виконати квест, достатньо хоча б однієї стріли. Продати їх можна Аэнготу за собівартістю, кожна коштує 500 дрейків, або ж можете самі ними користуватися.

Завдання від Великої Хеленд

Гільдія злодіїв Морровінда в The Elder Scrolls: сюжет, герої, графіка, проходження, квести і виконання завдань
Рецепт зілля. Першим квестом Гільдії злодіїв Морровінда від Великої Хеленд буде пошук рецепту Зілля розсіювання. Необхідна папірець захована в скрині у майстра алхімії Аніс Селот. Рецепт потрібно передати альтмеру Тусамркилю, який знаходиться в Гільдії магів Волверин Холу. Успішне виконання квесту гарантує вам 500 монет.

Реторта Грандмастера

Один з замовників гільдії запросив цінний предмет: риторику грандмастера. Її можна знайти в магазині Бервен, що знаходиться в Тель Море, в невеликому арковому залі Валенвариона. Також є ймовірність того, що ви випадково натрапите на предмет по ходу гри. За успішно виконаний квест ви отримаєте нагороду всього в 200 золота.

Наймаємо чарівника

Щоб захистити Трактир Мюриэля, необхідно покликати висококваліфікованого чарівника. Отримавши завдання, поспілкуйтеся з Аріель Фінкель, що знаходиться в Гільдії Магів Волверин Холу. Вона зажадає від вас відшукати для неї чотири шматка ебоніту, в якості плати за послугу. Отримати ебоніт можна в різних локаціях: це і двемерские руїни, і шахти ебоніту. Можете купити їх у алхіміків або вкрасти у деяких данмерских будинках. Найбільші проблеми у вас виникнуть, коли ви спробуєте донести важкий вантаж до місця призначення. Коли виконайте завдання для чарівниці, вона відправить вас до корчми бойового мага, якого ви побачите на сходах трактиру, вирушаючи з доповіддю за квест. В результаті ви отримуєте нагороду у вигляді кільця Жорстокого Осколка.

Редоранская куховарська книга

Хеленд тепер хоче роздобути книгу «Секрети редоранской кухні», яку планує віддати Фарі. Книга знаходиться лише в одному місці: маєток Ллетри, в особистих покоях. Книга захована в скрині Динари, це суперниця Фари в їх кулінарних змаганнях. Скриня розташований у ногах ліжку в порожній кімнаті. Завдання є вкрай простим, а в якості нагороди ви отримаєте зілля тіні.

Ебонітовий посох Фелен

Останнім завданням від Хеленд буде квест на спортивний інтерес. Вона хоче, щоб ви вкрали для неї палицю чарівника Телеванни Фелена Маріона, але не особливо вірить в успішний результат місії. Ви завжди можете відмовитися від нього, якщо порахуєте, що він негідний вас або надто складний. Погодившись, ви отримаєте від Хеленд зілля левітації, яка допоможе вам дістатися в башту Тель Бранора. Чарівник перебуває на службі у пані Теране. Якщо у вас вийде успішно виконати квест, то ви можете або віддати посох Хеленд, отримавши винагороду в 250 монет, або залишити його собі. Місія буде вважатися виконаною, а ви також отримаєте в подарунок кільце Довгі Руки.

Завдання від Джентльмена Джим Стейсі

Відшукати брата Надса. Надс Тарен є одним з членів гільдії, але він зник. Джим хоче, щоб ми розслідували цю справу і здобули ключ, який він обіцяв віддати Джентльменові. Попитайте в окрузі, чи знає хто цього хлопця, і з ким він спілкувався в останній раз. У нього вдома можна знайти мертве тіло, з якого можна підібрати необхідний ключ. Можете відправляти відразу до Джиму і закінчити квест, або помститеся за свого брата. Зайдіть в «Ельфійські народи», що в поселенні Хлаалу. Поговоріть з Арвамой Ратрі, звинувативши її у вбивстві, адже вона була останньою, хто бачив в живу Надса. Вона накинеться на нас, і у героя не залишиться нікого вибору, окрім як вбити її. За успішно виконаний квест отримуємо 1000 дрейків, але якщо ви не захотіли розглядати справу далі, то отримаєте тільки 500 монет.

Поговорити з Перциусом

Гільдія злодіїв Морровінда в The Elder Scrolls: сюжет, герої, графіка, проходження, квести і виконання завдань
Джим вирішує боротися проти керівництва Гільдії бійців, які продалися Камонна Тонг. Спершу він попросить вас домовитися з Перциусом Мерциусом, що раніше був майстром гільдії. Це надійна людина. З ним ви зможете обговорити ваші спільні дії проти майстра і його поплічників. Поговоривши з Перциусом і отримавши інформацію, корисну для вас і для Джима, вирушайте до нього і отримаєте 500 дрейків.

Гірка Чаша

Після того як ви дізналися всю необхідну інформацію, настав час обробляти ренегатів. Джим хоче, щоб ви вкрали Гірку Чашу і нею підкупили Айдис Вогненне Око, що знаходиться у Вежі Альд-Рун на північному острові Вварденфелла. Якщо ви знайшли Чашу до початку квесту і випили її, то пройти квест вам допоможе тільки консоль. Отриману чашу віддайте Адіс. Прозвітуйте про виконання квесту, або самостійно випийте вміст чаші, після чого рушайте розповісти про скоєне. При успішному виконанні місії ви отримаєте відмичку Грандмастера.

Коханка Хрунди

Тепер потрібно зайнятися Хрунди – куратором Гільдії бійців в Волверин Холі. Це непоганий хлопець і може допомогти вам, однак, якщо у вас немає належного чарівності, то доведеться поблукати по окрузі, розпитуючи про жінці, пов'язаної з Хрунди. Поступово ви вийдете на Фалену Хларен, темну ельфійка. Шляхом шантажу ви зможете переконати Хрунди переметнутися на бік Гільдії.

Брати Йенит

Настав момент для боротьби проти двох кращих бійців Камонны Тонг: Невілла і Ранеса Йенитов. Вони сидять на віллі Орваса Дрена, заховані в підвалі. Він надійно закритий і заміновано, однак для вмілого злодія немає нічого неможливого. За виконаний квест ви отримаєте кільце Тіньового Вигляду.

Вбивство Жесткосердного

Останньою місією буде бій з продажним лідером Гільдії бійців, Сжорингов Жесткосердным. Ідіть в Гільдію бійців у місті Вівек і бийтеся з узурпатором. Успішне виконання місії подарує вам ключ-скелет. Джим також обмовиться про останньому завданні: турботі про гільдії. Варто відзначити, що якщо ви спершу приєднаєтеся до Гільдії бійців, то вам доведеться усунути глав Гільдії злодіїв Morrowind.

Завдання Бал Молагмера

Гільдія злодіїв Морровінда в The Elder Scrolls: сюжет, герої, графіка, проходження, квести і виконання завдань
Проходження Гільдії злодіїв Morrowind триває. Є легенда про людей «Вогняних каменів», що принесли на землю світло справедливості. Незважаючи на те, що вони були злодіями, вони крали лише у несправедливих і віддавали тим, хто найбільше потребує. На початку третьої епохи вони безслідно зникли й досі не з'являлися.

Медальйон Хлерву

Для відродження Бал Молагмеров в Гільдії злодіїв Morrowind (TES 3) вам потрібно буде завершити невелике завдання. Поверніть медальйон його справжньому власнику. Для цього рушайте в маєтку Веним. Медальйон ви відшукаєте в одному з приміщень для варти. Передайте медальйон Брайнасу Хлерву і ідіть назад до Джиму.

Книга обліку Инглинга

Ще одне завдання - здобути докази того, що консул будинку Хлаалу, Інглінг Полутролль, продажна. Для цього необхідно відшукати фінансову книгу консула. Рушайте в його маєток і проберитесь всередину. Головне, не варто розмовляти з самим Полутроллем, адже він неодмінно запідозрить щось недобре і знищить усі докази.

Акт на землю

Гільдія злодіїв Морровінда в The Elder Scrolls: сюжет, герої, графіка, проходження, квести і виконання завдань
Ще один хитрий консул Хлаалу, Веланда Омани, прагне нечесним шляхом забрати землі у самотньої вдови. Вона підклала підроблені акти на землю в бібліотеку Вівека. Вам потрібно відшукати документ і передати його законній власниці. Тільки після того, як ви зустрінетеся з Индрель і передасте їй документ, можете повертатися до Джиму.

Энеймор

Один з ваших побратимів зробив серйозну помилку: він вкрав у Вічного варта Саліна Сарети в Примарних Брамі дуже дорогий для того кинджал, який йому подарував сам Вівек. Джем хоче очистити репутацію гільдії. Так що вам потрібно буде забрати кинджал і повернути його на місце, поклавши поруч пояснювальну записку. Найголовніше, покласти кинджал у правильний скриню в Примарних Брамі, після чого можете повертатися назад до Стейсі.

Кільце Браллиона

Далі Джим попросить вас поцупити кільце у відомого торгівця рабами Браллиона. Він часто сидить в забігайлівці біля Фари. Ви можете просто поцупити кільце або домовитися з власником: отримати в обмін на скромну суму грошей. Кільце передайте Ільмені Дрен - дочки герцога Ведама Дрена. Після цього можете вирушати назад з доповіддю.

Книги для Вали

Наступне завдання для відновлення Бал Молагмеров - викрити в продажності чиновників Кальдери. Своруйте чотири іменних видання Історії Імперії, що зберігаються в Залі Уряду і передайте їх священнице Вало Катрасо, яка знаходиться в Гільдії Магів Альд-Руна.

Кубок Двемеров

Останнім завданням буде відновлення справедливості в Храмовому окрузі Вівека. Чесна, але дуже бідна жриця Дансо Индулес часто піддається нападкам з боку Ординаторів. Джем хоче, щоб ви вкрали з кабінету Берела Салы великий двемерский кубок, який потрібно передати Дансо. За виручені кошти вона зможе жити набагато краще. Головне, не говоріть жінці, що це за кубок і як саме ви його отримали. Завдання для гільдії злодіїв в The Elder Scrolls 4 зовсім інші і відрізняються своїм підходом. Саме завдяки тому, що в кожній частині розробники окремо продумують всі ключові арки, кожна гра дарує максимальну насолоду.

Популярі новини
Загрузка...