Джейк Мюллер: опис персонажа, біографія, сюжет, графіка та огляди

475 0 Новини високих технологій

В ігровій всесвіту «Обитель Зла» персонаж на ім'я Джейк Мюллер зустрічався тільки в однією з частин, і йому навіть була відведена окрема кампанія. До цього про хлопця ніхто не чув, хоч його історія заслуговує уваги. Саме вона розказана з усіма подробицями в даній статті.

Дитинство і дорослішання

Народився Джейк Мюллер у Східній Європі і з дитинства відчув на собі гіркоту бідності. Його виховувала одна мати, про батька хлопчик нічого не знав. Часто сім'ї навіть не було чого їсти, а тому гроші для Джейка з малих років стали великим авторитетом. Була й інша проблема, яка полягала у невідомої хвороби матері. Хронічний вірус часто давав знати про себе припадками. Разом з дорослішанням сина у міс Мюллер вони виявлялися все частіше і частіше. У той час герой вирішив допомогти єдиного рідній людині і подався в найманці. Він зумів заробити кошти, але було вже надто пізно, і мати померла. З тих пір для хлопця багатство є головним життєвим пріоритетом.


Джейк Мюллер: опис персонажа, біографія, сюжет, графіка та огляди

Початок подій в Эдонии

Джейк Мюллер у свої двадцять років мав неймовірну кількість досвіду, а тому в 2012 році його з радістю найняли командири «Армії Визволення Эдонии». В той час вони не знали ще, що їх таємно фінансує «Нео-Амбрелла», яка і надіслала капсули з вірусом «До». Ця речовина було описано в якість бойового стимулятора, але насправді воно викликало жахливі мутації. У той час Джейк після прийняття дози навіть нічого не відчув. Виявилося, що у нього потужний імунітет, який дозволяє боротися з будь-якими захворюваннями. Незабаром герой зустрічає дівчину по імені Шеррі Біркін. Вона відкриває йому таємницю, що є агентом США і працює на уряд. Мила дама просить Мюллера поїхати разом з нею, адже тільки його кров здатна допомогти знайти ліки від страшного вірусу «До». Після деяких коливань Джейк погоджується, адже йому запропонували неймовірну грошову суму. Тепер їх метою став пошук шляхів виходу з держави Эдония.


Джейк Мюллер: опис персонажа, біографія, сюжет, графіка та огляди

Подальші події

Джейк Мюллер і Шеррі Біркін починають відхід з оточення повстанців, а героєві доводиться вбивати колишніх союзників. Головною перешкодою на їх шляху стає неймовірних розмірів монстр на ім'я Устанак. Він починає переслідувати пару, але їм вдається відірватися на деякий час. З великим трудом персонажі зуміли дістатися до групи АПБТ, яка підтримує уряд Эдонии у війні з повстанцями. Нею командував сам Кріс Редфілд, який вислухав Шеррі і погодився допомогти у цій справі. Він надав один з вертольотів своєї команди, але довго подорож для пари не тривало. По дорозі на них знову нападає Устанак, а тому герої змушені робити аварійну посадку в горах. На щастя, ніхто не постраждав, і вони продовжили шлях пішки. Джейк почав відчувати симпатію до дівчини, а вона відповідала взаємністю. Разом вони успішно просувалися до пункту призначення, поки не попалися в пастку Ади Вонг, хоч пізніше з'ясується, що це був лише клон.

Китайські перипетії

Джейка Мюллера і Шеррі як його напарниці відвозять полоненими на закриту лабораторію в Китаї. Їх окремо тримають там цілих шість місяців, поки їм не вдалося втекти. Саме тут герой дізнався, що його батьком є сам Альберт Вескер. Це тільки додало йому злості.
Коли пара втекла з лабораторії, Шеррі викликала свого начальника Сіммонса, який наказав вирушити в місто Ляньшань. З великими труднощами їм вдається це зробити, адже на вулицях мегаполісу бійці АПБТ вже ведуть бої з мутантами «Нео-Амбрелла». Тут Джейк з Шеррі в черговий раз зустрічають Кріса Редфілда, який з групою бійців допоміг їм сховатися від переслідування. Далі вони знову бачать старих знайомих в особі Леона Кеннеді і Хелени Харпер. Вони також є агентами США, але стверджують, що Сіммонс - злочинець і до нього не можна йти. Леон каже, що терористична атака в США, а потім смерть президента Адама Бенфорда є справою рук цього впливового чиновника.
Джейк Мюллер: опис персонажа, біографія, сюжет, графіка та огляди

Зміна персонажа

Джейк Мюллер в Resident Evil спочатку показаний в якості негативного персонажа, для якого важливі тільки гроші. Насправді у нього складна доля і йому не чужа соціальна прихильність. Це видно з того, що він ніколи не кидав Шеррі в біді. Розмова з Леоном перериває Устанак, який знову напав на слід Джейка. Після довгої бійки Шеррі говорить координати місця, де зустріч призначив Дерек Сіммонс, і вони прямують туди окремо. Після приходу четверо героїв опиняються в пастці, а справжні плани чиновника розкриваються.
Джейк з Шеррі біжать через чорний хід, але на виході їх зустрічає величезний натовп мутантів. Навіть зростання Джейка Мюллера в 190 сантиметрів і фізична підготовка не допомогли врятуватися від полону в це ситуації. Їх відправляють на підводний човен, яка дрейфує біля Китаю. Через деякий час герої здійснюють втечу, і в цьому їм в черговий раз допомагає Кріс Редфілд і його напарник Пірс.
Джейк Мюллер: опис персонажа, біографія, сюжет, графіка та огляди

Порятунок

Після зустрічі з Крісом Джейк дізнається, що його батько був убитий саме цим легендарним бійцем АПБТ. Він не може впоратися з емоціями і наставляє на досвідченого воїна гармату, але не натискає на курок. Замість цього нова команда вирішує спільними силами роздобути вакцину проти вірусу «До». Їм доводиться знову розділитися з-за величезного монстра під назвою Хаос, який вилупився з кокона. Наступним на шляху став Устанак, що вже порядком набрид Мюллеру. Він разом з Шеррі вирішує битися з ним замість постійного перебування в бігах. Після запеклої перестрілки їм вдається відірвати механічну руку мутованого істоти, але на цьому Устанак не здався. Йому вдалося розділити напарників по зброї, і Джейк опинився віч-на-віч з небезпечним ворогом. Тоді він без єдиної гармати в наявності вирішує з'ясувати всі кулачним методом, де бере верх.
Джейк Мюллер: опис персонажа, біографія, сюжет, графіка та огляди

Черговий бій

Здавалося б, після того як Устанак відправився в лаву з потужних ударів Джейка Мюллера (сила успадкована від Вескера), він не повинен бути перешкодою, але сталося все інакше. Пара возз'єдналася після бійки і на вантажному ліфті вирішила покинути лабораторний комплекс.

Монстр тепер вже з однією рукою раптово стрибає до них і хоче зіштовхнути хлопця з дівчиною за допомогою вантажу. Тоді одним точним пострілом у серце Джейк відправляється Устанака на остаточний спокій. Це була остання битва, після якої їм вдалося вибратися з небезпечного будівлі. Разом з Шеррі герой вирушає в США, де кращі вчені змогли знайти застосування крові Мюллера. З її допомогою створили дієву вакцину проти вірусу «До». При цьому дані про героя суворо засекретила щоб уникнути будь-яких загроз в його бік.
Джейк Мюллер: опис персонажа, біографія, сюжет, графіка та огляди

Закінчення шляху

У всесвіті «Обитель Зла» Джейк Мюллер і Шеррі Біркін виконали разом довгий шлях, але після створення вакцини розійшлися по своїх шляхах. Дівчина продовжила службу на посаді агента, а хлопець вирушив шукати щастя по світу в якості самотнього бійця. Він сильно змінився, про що свідчить повідомлення на телефон Шеррі від героя з пропозицією купити пляшечку крові за півсотні доларів. Незабаром він з'явився знову, але вже на Середньому Сході. Там він врятував хлопчика від небезпечних мутантів, а в нагороду взяв символічну плату. З цього можна зробити висновок, що він вирішив допомагати людям, при цьому кошти бере тільки необхідні для життя. Творці даної всесвіту не розкрили подальшу долю персонажа, хоч додаткових матеріалів за типом фільмів, коміксів, мультиків по світу «Обитель Зла» предостатньо. Фанатам залишається лише сподіватися, що після шостої частини Мюллер ще дасть про себе знати.

Популярі новини
Загрузка...