Легенда сходження Талоса в "Скайриме"

350 0 Новини високих технологій

Тайбер Септім, Драконорожденный, найбільший бог-герой Людства, Тал в "Скайриме" шанується як великий захисник і покровитель справедливості та громадянського суспільства. Тайбер Септім зумів завоювати весь Тамріель, тим самим возвестив початок Третьої Епохи і заснував Третю Імперію. Талос почав свою військову кар'єру на службі у короля Кахлекейна. Дуже швидко він домігся поваги і пошани у своїх товаришів по службі, піднісшись до звання генерала. Він брав участі в боях за об'єднання не тільки Сіроділа, але і всього Тамирэля. Тайбер Септім по достоїнству вважається багатьма найбільшим імператором за всю історію, а термін його правління склав 81 рік. У "Скайриме" Талос вважається одним з найбільш шанованих богів, що входить в Дев'ятку.


Заповіддю Талоса завжди була фраза: "Будь сильний. Будь відважним, борючись з ворогами і злом. Стань на захист народу Тамріеля".

Особисте життя

Легенда сходження Талоса в "Скайриме"
Як можна дізнатися із серії книг «Справжня Барензия», "Скайриме" у импереца Талоса була дружина, проте ходили чутки, що це були зовсім не ідеальні стосунки. Швидше за все, почуття самотності у своєму шлюбі Талос в результаті і завів роман з Барензией, що в майбутньому стала Королевою Темних Ельфів. Їх роман був палким і пристрасним, проте завершився досить трагічно. Незважаючи на те, що імператор не хотів заводити дитину від Барензии і придворний маг запевняв його у неможливості цього, вона все ж чекала від Септіма спадкоємця. Імператор гірко шкодував, що ця дитина ніяк не повинен був побачити світло. Він був загрозою не тільки йому, але і всьому його синам.


Імператор категорично не міг допустити такого, тому віддав наказ позбутися дитини Барензии, використовуючи магію. Втративши дитину, данмерка вже не змогла ставиться прихильно до Тайберу.

Артефакти, пов'язані з Талосом

Легенда сходження Талоса в "Скайриме"
Існує Тотем Тайбера Септіма – це дуже потужний артефакт, використовувати який можуть лише особи, в чиїх жилах тече королівська кров. Тотем дає можливість управляти Нумидиумом – найсильнішим големом, за допомогою якого Септім зумів здобути перемоги і об'єднати під своїм початком весь Тамріель. Також під час цих подій новому Лицарю Дев'яти (одному з Хрестоносців дев'яти) саме з Благословенням Талоса вийшло вразити Умарила Неоперенного остаточно.

Крик Талоса

Балади про те, що Талос підкорив Сиродил за допомогою Голосу, не варто розуміти буквально. Вважається, що це ліричний перебільшення, що більше відноситься до відмінним навичок красномовства імператора, ніж до його здібностям використовувати ту'розум.

Популярі новини
Загрузка...