Precomp.exe - що за процес, для чого потрібен і як виправити помилку з ним

129 0 Новини високих технологій

Кожен користувач комп'ютера або ноутбука періодично завантажує гри або програми з Інтернету. Найчастіше після цього їх необхідно встановити, але, на жаль, це не завжди виходить. У статті ми поговоримо про те, що за процес - precomp.exe як він ставиться до додатків і чому може видавати помилку при їх установці. Прочитайте статтю повністю, щоб знати, як вирішити проблеми, що виникли з вищевказаної причини.

Precomp.exe - що за процес?

Precomp.exe - що за процес, для чого потрібен і як виправити помилку з ним
Розберемося для початку з визначенням. Програма precomp.exe - це процес, відповідальний за вилучення або, навпаки, архівацію так званих прекомпрессорных файлів. Він необхідний найчастіше для встановлення ігор з інсталяційного файлу. Саме тому не варто видаляти чи зупиняти його, щоб знизити навантаження на процесор, в іншому випадку ви не зможете інсталювати ні один додаток на комп'ютер.


Що робити, якщо процес вантажить систему?

Ми з'ясували, що за процес - precomp.exe і чому він важливий для системи. Але що робити, якщо навантаження на центральний процесор від нього йде велика? Перше, що приходить на розум, - завершити або зупинити службу, що відповідає за нього. Але робити цього не потрібно. Тут варто розібратися в ситуації. Так, якщо ви помічаєте велике навантаження при установці гри, то це абсолютно нормально. Проблема ж полягає, коли він вантажить систему постійно. У цьому випадку необхідно перевірити, не завантажили ви вірус на комп'ютер.

Помилка: Failed to start precomp.exe

Precomp.exe - що за процес, для чого потрібен і як виправити помилку з ним
Є ще одна проблема - помилка Failed to start precomp.exe. Що робити з нею? Трапляється вона безпосередньо при інсталяції програми. У цьому випадку встановлення виконати неможливо. Виправити ситуацію в більшості випадку також не можна, так як проблема не в системі, а в самому файлі інсталятора - він неправильно було "зібрано". Можна порекомендувати завантажити додаток з іншого джерела.


У деяких випадках помилки може викликати вірус. У цьому випадку вихід є. Про нього ми поговоримо нижче.

Як видалити вірус

Ми вже знаємо, що за процесом precomp.exe у випадку помилки варто вірус. У такій ситуації необхідно негайно видалити. Робиться це наступним чином:
 • Установіть антивірусну програму Dr.Web CureIt.
 • Запустіть повне сканування комп'ютера.
 • По закінченню перезавантажте комп'ютер.
 • Встановіть програму CCleaner.
 • Перейдіть в ній в розділ "Реєстр".
 • Натисніть "Пошук проблем".
 • Виділіть всі знайдені проблеми.
 • Натисніть "Виправити".
 • Після потрібно знову перезапустити комп'ютер. Помилка повинна бути усунена.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, що за процес - precomp.exe і як виправити помилку, пов'язану з ним. Головне - остерігатися неперевірених ресурсів, з яких ви завантажуєте програми, адже саме вони можуть стати причиною зараження файлу.

  Популярі новини
  Загрузка...