"Мас Ефект": коди, опис і секрети проходження гри

361 0 Новини високих технологій

Під час розробки свого багатообіцяючого, але не дуже однозначної проекту, творці з компанії Bioware традиційно вирішили відмовитися від різних функцій, які допоможуть спростити ігровий геймплей. Коди для "Мас Ефекту" ви не зможете знайти, так як вони повністю відсутні в ігровому світі. Тим не менш, в "Мас Ефект" досить велика кількість можливостей як баги, застосування яких цілком можна назвати чітерство. Ці секрети дадуть вам ті переваги, який ви чекали від кодів до "Мас Ефект". Наприклад, ви можете отримати нескінченну кількість очок дослідження. Для цього вам потрібно перейти в меню місій для Ударної Групи, використовувати для цього спеціальну ігрову консоль. Вам потрібен хоча б один ящик для отримання дослідних даних, а також кілька інших лут-боксів. Їх ми будемо використовувати для того, щоб зробити перетворення. Без наявності контейнерів для збору дослідних даних, вам варто виконати декілька завдань Ударної Групи, в яких в якості нагороди буде необхідний предмет.


Тепер виберіть поле лута, що знаходиться прямо під полем скриньки для збору інформації. Потім буде невелика затримка до моменту, як відкриється вікно видобутку і у вас з'явиться можливість його вибрати. Як тільки виберіть вікно з лутом, продивіться меню вгору, виділивши поля контейнера з дослідницькою інформацією. В результаті ви втратите лут-бокс, що вибирали, однак у розпорядженні у вас буде ящик з необхідними даними. Таку дію можна повторювати необмежену кількість разів.

"Мас Ефект": коди, опис і секрети проходження гри
Навіть без кодів до гри "mass effect", ви можете використовувати її баги, за допомогою яких зможете отримувати нескінченний запас ресурсів. Для того щоб отримати його, спочатку протестуйте рада, що був описаний вище. Це потрібно, щоб отримати нескінченну кількість кредитів. Потім рушайте в місце, де є велике скупчення торговців. Відмінно для цього підійде майданчик у поселенні на Айе. Там зможете купити всі ресурси, що вам потрібні, зокрема рідкісні види. Збережіть гру і перезавантажити її.


Так ви поновіть всі запаси, які були у торговців, однак збережіть те, що вже придбали. Ресурси у них будуть поповнені, і ви зможете купувати їх знову і знову, набравши в тій кількості, скільки вам буде потрібно. Повторювати таку дію можна нескінченну кількість разів, ну, або поки ваше терпіння не закінчиться. На спеціалізованих форумах ви зможете знайти ще безліч подібних секретів та хитростей, які дозволять вам спростити своє життя в грі. Більш того, цілком можливо, що ви самостійно зможете знайти необхідні для вас «короткі шляху». Хитрість і спритність завжди вітається!

"Мас Ефект: Андромеда" - розшифровка коду реліктів

Коли будете проходити Mass Effect: Andromeda, ви побачите безліч гліфів і головоломок від стародавніх рас, які залишили після себе термінали і консолі. Такі головоломки від реліктів – це підвищений рівень захисту їхніх знань і секретів. Якщо ви не зможете розібратися, як розгадувати такий код, то грати буде трохи складно, так як роздобути ключ розшифровки не завжди є можливим. Якщо за гру ви пройдете всі 20 головоломок, то в результаті отримаєте ачивку «Криптограф». Давайте розглянемо правила розшифрування кодів реліктів у "Мас Ефект", щоб ви могли успішно отримати свої досягнення.

Приступаємо до пошуку

Код реліктів являє собою сітку, розділену на зони. Тим не менш вона функціонує як єдине ціле. Ознайомтесь уважно з символами, що знаходяться в сітці в стовпцях і рядках. Щоб вирішити задану загадку, вам потрібно заповнити прогалини символами, але так, щоб ні по вертикалі, ні по горизонталі в блоках рядах не було повторів. Чомусь коду реліктів нагадують гру в судоку, однак замість цифр тут використовуються гліфи. Ні для судоку, ні для кодів реліктів не потрібно мати великих знань в математиці або в ігровому кодексі, так що впоратися можна.

Правила розшифрування кодів

"Мас Ефект": коди, опис і секрети проходження гри
 • Всі гліфи в рядку і стовпці повинні бути різними.
 • Спершу перевірте місцевість, щоб відшукати гліфи на монолітах поблизу, від чого на терміналі заповняться всі питальні знаки.
 • Далі вам варто звернути увагу на рядок або стовпець, де вже буде заповнено хоча б три гліфу. Введіть у вільну комірку той, що відрізняється від інших.
 • Аналогічним чином дивіться далі на рядки та стовпці, підбираючи ті, яких не вистачає.
 • Важливий момент: якщо ви неправильно введете принаймні один гліф, то поруч з'являться вороги, з якими вам доведеться битися, і лише після цього зможете повернутися до вирішення головоломки. Ключ розшифровки ви можете використовувати для того, щоб уникнути пошуку рішення гліфа, не втрачаючи на це часу. Тим не менш, такі коди "Мас Ефект" дуже рідкісні і не завжди з ними можна пройти. Більш того, повторно ключ не скрізь можна буде використовувати.

  Код реліктів на планеті Еос

  По закінченню другої сюжетної місії, коли радіація зникне, вам варто вирушити на огляд планети. Покваптеся дослідити сховище, що знаходиться в східній частині карти. Там ви побачите закритий контейнер. Варто зазначити, що сюди ж ви потрапите під час проходження квесту «Привид надії», який з'явиться у вас, якщо ви будете досліджувати руїни реліктів, оточені скверною. У деяких з цих руїн ви побачите записки досліджень Ани Корал. Як тільки ви відшукайте чотири бази даних, СЕМ на карті позначить знаходження сховища. Також після закінчення третьої місії або під час її проходження (вона досить велика, але вже після очищення від радіації), на планеті ви побачите чергове сховище, якщо будете досліджувати пристрій реліктів на невеликих аванпостах кеттов. СЕМ підкаже вам про таку можливість, як тільки ви приземлитеся на планету. Особливість полягає в тому, що пристрій з'являється випадковим чином, після того як буде досліджено ядро. СЕМ зробить позначку на карті із сховищем. Саме сховище розташовується в західній частині карти ближче до півночі, однак код ви будете використовувати для контейнера, який знаходиться в першому залі, на височини.

  Код, розташований на планеті Хаварл

  При проходженні квесту «Допомогти вченим» або під час виконання завдань «Згублена планета» для третього сюжетного завдання, ви знайдете цей секретний пазл. По закінченню квесту «Згублена планета», а також після прочитання пошти «Бурі», ви повернетеся на планету і поговоріть з голограмою Еддісон. Потім потрібно відправитися в тайник, який не буде відзначатися на карті. Він знаходиться біля першої бази між двома колонами - вхід через печеру. Активуйте консоль, запустіть сканер і йдіть вздовж жовтих комунікацій. Шлях виведе вас до правій колоні. Перевірте її вгору, щоб знайти протиударні щити, запрыгните наверх і активуйте ще одну консоль. Після проведених маніпуляцій можете спускатися вниз. Ідіть до наступної колонії, шлях до неї вам вкаже промінь. Знову стрибайте вгору по щитах. В результаті гравітаційний шлях приведе вас до схованки, де зможете знайти комбо-мод Адреналін 1.

  Код реліктів на планеті Воэльд

  "Мас Ефект": коди, опис і секрети проходження гри
  По закінченню другої сюжетної місії і завершення квесту «Повернення на «Бурю» потрібно відправитися на планету, де ви знайдете Північний Моноліт і Південний. Всі гліфи Північної консолі розташовані на вершині монолітів, так що доведеться гарненько пострибати. Південний Моноліт тільки здається складним. Якщо ви будете уважно слідувати вздовж жовтого трубопроводу під час сканування, то внизу можете знайти два гліфу. Досить просто обійти невеликий блок, після відшукайте невеликий лаз, що є проходом в основу моноліту. Там ви зможете знайти ще один гліф, розміщений на блоці. Головне, не забувайте про сканер. Приступайте до розшифрування коду для "Мас Ефект: Андромеда".
  Там же ви побачите Західний Моноліт і Ключ територію Притулку. Західна консоль розміщується в пещерке, всередині якої всі гліфи перебувати разом. Достатньо лише слідувати за сканером по трубопроводах. Перебуваючи у сховищі, у вас з'явиться завдання «Активувати розблокування сховища». В результаті ви потрапите в величезний зал, де буде необхідна вам консоль. Не варто поспішати! Зліва вгорі, якщо забиратися по платформах, ви побачите невелику кімнату з декількома супротивниками і консоллю. Зламати цей код реліктів у "Мас Ефект" немає можливості. Як тільки ви з ним розберетеся, можете розблокувати сховище і тікати подалі від диму. Ще одне покинуте сховище ви знайдете в північній частині планети, коли будете проходити особистий квест Пелессарии «Секретний проект». Чергове занедбане сховище зустрінеться вам в північному регіоні планети. Всередині нього ви знайдете контейнер з головоломкою.

  Код реліктів на планеті Н-047С

  По закінченню квесту «З пилу» ви отримаєте можливість розшифрувати цей код. Отримати доступ до нього буде можливо після посадки на планету і відвідування куполу, який знаходиться поблизу. Там лежить датапад, з яким з'явиться нове завдання. Як тільки ви його завершіть, автоматично запуститься наступний квест, що і переведе вас до руїн з терміналом. Гліфи шукати немає необхідності.

  Код на планеті Элааден

  "Мас Ефект": коди, опис і секрети проходження гри
  Як тільки ви з'явитеся на цій планеті і пройдете кілька завдань, то ви неодмінно отримаєте місію на дослідження покинутого корабля реліктів. Він знаходиться в північній частині територій. Якщо ви потрапите у кімнату з консоллю і увійдете до неї, то зможете знайти гліф, розташований на другій колоні з лівого боку. Під час стандартного дослідження для квесту «Приборкуючи пустелю» займіться вивченням будь-якого з трьох монолітів. Це дасть вам доступ до пошуку гліфів, а також консолі. Після всередині сховища буде ще одна головоломка. Коди сховища можна вводити лише один раз, якщо ви зазнаєте невдачі, відбудеться блокування. Гліфи північної консолі знаходяться біля вершини Моноліту. Головне - ретельно пройдіться сканером по жовтому трубопроводу. Західний Моноліт також зберігає всі свої гліфи в одному місці, а на Південному все по-іншому – вам потрібно буде за допомогою додаткових консолей підняти драбинку блоків, з їх допомогою забратися на вершину колони, просканувавши гліфи. Також є і секретний термінал від реліктів. В цьому підземеллі знаходиться він, у північно-східній частині сканувати для цього гліфи немає необхідності. У південній частині Элаадена розташований Південний моноліт. Рухаючись від нього на захід, ви побачите занедбане сховище. У північно-східній частині карти також зможете знайти невелике сховище і коди розшифровки в "Мас Ефект: Андромеда".

  На планеті Кадара

  Під час квесту «Полювання за Архонтом» неодмінно поговоріть з Веном Теревом. Після займіться вивченням будь-якого з трьох монолітів, який знаходиться на планеті. Після ви неодмінно отримаєте завдання на дослідження сховищ і руїн Реліктів, де зможете зайнятися розшифровкою коду реліктів "Мас Ефект: Андромеда". Біля Східного Моноліту є три гліфа і головоломка. Всі вони знаходяться в одному місці: один у підстави колони, інший розташований навпроти, на вершині. Потім просто вивчіть два моноліту на півдні і заході, після чого побачите вхід у сховище. Ближче до кінця досліджень знайдете чергову консоль і займетеся розгадуванням коду реліктів "Мас Ефект".

  Код реліктів Khi Tasira

  Його ви зустрінете під час виконання п'ятої сюжетної місії при дослідженні міста. Вам потрібно буде відправитися в дві вежі. Ідіть відразу в Південну вежу. Коли ви будете на містку, там потрібно буде зістрибнути, там ви відшукаєте секретне місце з кодом і консоллю. Вони відкриють вам маленьке приміщення з корисними предметами і досвідом. Цей код реліктів "Мас Ефект: Андромеда" можна використовувати лише один раз, якщо вас спіткає невдача, то відбудеться блокування.

  Зовнішність у грі

  "Мас Ефект": коди, опис і секрети проходження гри
  У Mass Effect можна дуже довго працювати над зовнішнім виглядом героя, щоб зробити його максимально унікальним і цікавим. Тим не менш, створивши його в одній частині, ви, звичайно ж, захочете перенести його на наступну частину і спробуєте знайти коди зовнішності в "Мас Ефект" для цього. На щастя, така можливість тепер є у всіх. Коли ви закінчуєте редагувати зовнішність вашого майбутнього персонажа, то набір інструментів створює унікальний код на обличчя "Мас Ефект". Що тепер з ним можна зробити? Інші гравці можуть скопіювати його і запровадити у себе. Представлений чит-код для "Мас Ефект" дає можливість користувачам отримати оригінальну зовнішність, при цьому не втрачаючи багато часу. На форумах ви можете знайти велику колекцію таких кодів, які були завантажені користувачами з усього світу. Вони можуть містити або прості зображення, або ж повноцінне опис. Беручи до уваги той факт, що компанія-розробник BioWare додали генератор кодів "Мас Ефект" для осіб, то дивно, що вони самі не зробили базу даних для користувацьких версій головного героя.

  Випадок з батарианскими кодами

  "Мас Ефект": коди, опис і секрети проходження гри
  Під час проходження третій частині вам належить зайнятися місією «Батарианские коди» в "Мас Ефект". Розпочнеться вона із того, що офіцер Ноулз запитає у вас допомоги. Вона хоче, щоб ви відстежили незаконне застосування батарианских кодів. Скористайтеся терміналом Спектрів, щоб відшукати точки доступу в Цитаделі. Рухаємося на ліфті до Посольства і ступаємо в Оточене відділення, воно позначене на карті, не пропустіть. Рухайтеся прямо до тих пір, поки не дійдете до терміналу, після чого можете активувати його. Виберіть потрібний розділ і увімкніть. Тепер можна відправитися в лікарню, яка знаходиться в Гуэрте. Там у Лабораторії також потрібно дослідити консоль. Переходимо в док Нормандії, йдемо в зону відпочинку і займаємося вивченням консолі. Останній код ви знайдете в Доках, в лівій частині карти. Активуйте його і зв'яжіться з Ноулз. Несподівано сигнал почне слабшати і ми помічаємо, як ззаду буде підкрадатися Балак. Він стверджує, що саме Шепард винен у всіх проблемах. Нам потрібно відповісти: «Винні Женці», а після виберіть варіант діалогу: «Допоможи нам!». Результат місії принесе підтримку з боку батарианцев, а також +7 очок до статусу Героя. Порада: включити і дозволити краще все, що було надіслано на термінал. В результаті ви отримаєте необхідну підтримку.

  Хитрість у грі

  "Мас Ефект": коди, опис і секрети проходження гри
  Для "Мас Ефект: Андромеда" чіт-коди – це поширене явище. Вони дозволяють отримати необхідні вміння і здібності, що істотно спростить проходження гри. Найчастіше в таких цілях використовуються спеціальні трейнери, прості програми, які замінюють коди "Мас Ефект: Андромеда". Такі трейнери дають можливість стати безсмертним, мати постійний і неразрушими щит, нескінченний запас амуніції, нескінченні кредити, величезна кількість досвіду, а також багато іншого. Безумовно, є гравці, яким не до душі таке просте проходження гри. Багато намагаються прийти до успіху, скориставшись своєю кмітливістю, хитрістю і спритністю. Але якщо ви хочете максимально насолодитися сюжетом гри, не відволікаючись на пошуки грошей, досвіду тощо, то сміливо можете скористатися обхідними шляхами. Однак є один нюанс, про який не варто забувати. Стороннє втручання в хід гри може вплинути на появу різних глюків, лагів, або выбиваний з процесу. Не всі трейнери робляться відмінно, та й гра не завжди стабільно може відреагувати на впровадження в неї коду. Якщо ви вирішили скористатися коротким шляхом, попередньо створіть окрему без збереження трейнерів, щоб у вас була подібна точка відновлення.

  Популярі новини
  Загрузка...