Все про Ноктюрнал в «Скайриме»

495 0 Новини високих технологій

Ноктюрнал в «Скайриме» – це могутня принцеса даедра. Вона наказує сферами Темряви і Ночі, а своїх шанувальників завжди обдаровує щедрими подарунками. Звичайно ж, з Ноктюрнал пов'язано безліч таємничих історій, а злодії так і зовсім вважають її своєю покровителькою. Хочете знати чому? Тоді вам обов'язково варто дочитати цю статтю до кінця.

Опис

Ті деякі щасливчики, які бачили Ноктюрнал власними очима, описують її як ставну жінку в чорній мантії. Особа даэдрической принцеси приховано капюшоном, але деяким все-таки вдалося розглянути і його. Втім, опису сильно різняться, так що особливо покладатися на них не варто.
Все про Ноктюрнал в «Скайриме»
Ноктюрнал мешкає у власному астральному плані, відомому як Вечнотень. З Нирном це царство ночі пов'язано за допомогою особливого порталу, так званого Чорного озера. Саме через нього принцеса може послати своїм шанувальником безцінний дар – удачу, яка, як відомо, є найкращою супутницею будь-якого злодія.


Пов'язаний квест

Особисто зустріти Ноктюрнал в «Скайриме» можна під час виконання квесту «Повернення сутінків». Врахуйте, що це завдання є останнім з усього ланцюжка Гільдії злодіїв, так що перед тим, як його отримати, вам потрібно буде виконати чимало інших доручень. Суть квесту полягає в пошуку одного з даэдрических артефактів – Скелетного Ключа. Роздобувши його, а потім повернувши Ноктюрнал, Довакин зможе заручитися її всецілої підтримкою. Крім того, даэдрическая принцеса навчить його однією з особливих здібностей.

Артефакти

Ноктюрнал передала в Нирн кілька своїх могутніх артефактів, які наділяють свого володаря надприродними силами. Ось найвідоміші з них:
  • Скелетный Ключ. По суті, є відмичкою, яку неможливо зламати.
  • Сірий капюшон Ноктюрнал. У «Скайриме», на жаль, знайти його не можна, але в минулій частині серії TES він наділяв свого володаря скритністю, а також давав йому можливість бачити живих крізь стіни.
  • Все про Ноктюрнал в «Скайриме»
  • Цибуля Тіней. Дозволяє суті, володіє їм, ставати невидимим. Знову ж таки, в базовій версії «Скайріма» отримати його неможливо.
  • Якщо ви все-таки хочете обзавестися парочкою артефактів Ноктюрнал, ви можете скористатися модом Artifacts of Nocturnal. Він додасть в гру Цибулю Тіней і Сірий Капюшон, що володіють всіма магічними властивостями.

    Популярі новини
    Загрузка...