Шкура ведмедя "Скайриме": опис, видобуток, призначення

280 0 Новини високих технологій

The Elder Scrolls V завоювала серця мільйонів гравців. Незабутній світ "Скайріма" чекає! Подорожі, розвиток персонажів, збір ресурсів - все це доступно в грі. Деякі користувачі добувають речі, які можна використовувати при крафте. Їх дуже багато. Приміром, шкура ведмедя. У "Скайриме" цей матеріал зустрічається не так вже і рідко. Що про нього необхідно знати кожному гравцеві?

Опис

Шкура ведмедя "Скайриме" - матеріал, використовуваний при створенні різноманітних предметів. Хутро в The Elder Scrolls V переробляється на дубильном верстаті для одержання шкіри. Тим допомагає створювати броню, зброя і деякі предмети інтер'єру для дому. Шкура ведмедя використовується при прокачуванні ковальської справи. При бажанні гравець може продати її за невелику плату.


Шкура ведмедя "Скайриме": опис, видобуток, призначення
У "Скайриме" шкури ведмедів бувають різними. А саме:
 • звичайної;
 • печерного ведмедя;
 • білого ведмедя.
 • Ці ресурси мають однаковою вагою, з них виходить однакову кількість шматків шкіри. Різниця полягає у видобутку матеріалу і його вартості.

  Звичайні шкури

  Почнемо з найпоширенішого хутра - з звичайною шкури ведмедя. Вона володіє такими характеристиками:
 • вага - 3;
 • кількість одержуваної шкіри - 4;
 • вартість - 50 монет.
 • Добути ресурс можна, купивши його у торговців і кузнєцов. Іноді шкури можуть бути знайдені в різних місцях "Скайріма" під час мандрів.
  Шкура ведмедя "Скайриме": опис, видобуток, призначення
  Шкури найкраще видобуваються з звичайних ведмедів. Ці тварини мешкають в лісах Тамріеля. Хижак агресивний і для недосвідчених гравців може бути небезпечний. Просто так ведмеді не нападають - вони йдуть в атаку, якщо хтось вдерся на їх територію. Перед цим тварини видають страхітливий рик. Якщо відлякування не допомогло, починається битва.


  Важливо: шкура ведмедя "Скайриме" може бути використана з квесту "Ведмежа послуга". Він береться у господині лісопилки в Айварстед. Необхідно принести їй 10 будь-яких шкур ведмедя.

  Хутро печерного ведмедя

  Другий тип ведмежих шкур - це хутро печерного ведмедя. Коштує такий ресурс вже 60 монет. Видобувається так само, як і звичайні ведмежі шкури, але тільки доведеться боротися з печерним ведмедем. По силі печерні ведмеді перевершують звичайні. Знайти хижака можна в лісах і печерах. Зазвичай вони полюють на дрібну живність. Противник вважається небезпечним і сильним. Важливо: після вбивства ведмедя гравець гарантовано отримує шкуру ведмедя того чи іншого типу.

  Хутро білого ведмедя

  Останній тип досліджуваного ресурсу - шкура білого ведмедя. У "Скайриме" можна продати одиницю матеріалу за 75 монет. Видобувається ресурс з білого ведмедя. Ці тварини мешкають в засніжених місцевостях "Скайріма" і в снігових печерах. Першими нападають переважно при вторгнення чужинців. Володіють хорошим захистом і сильною атакою. Білі ведмеді не переносять хвороби, як це роблять інші хижаки. Іноді з мобу падають коштовності.
  Шкура ведмедя "Скайриме": опис, видобуток, призначення

  Отримання через консоль

  Тепер зрозуміло, навіщо потрібні шкури ведмедів у "Скайриме" і з кого їх добувати. Можна без праці видати себе той чи інший ресурс через ігрову консоль. Для цього необхідно написати команду player.additem, потім вказати ID матеріалу і через пробіл прописати кількість видаваних шкур. Гравцеві можуть знадобитися такі ідентифікатори:
 • шкіра звичайного ведмедя - 0003AD52;
 • шкура печерного ведмедя - 0003AD53;
 • шкура білого ведмедя - 0003AD54.
 • Популярі новини
  Загрузка...