Dragon Age: Origins - секрети і хитрості проходження гри

274 0 Новини високих технологій

У грі Dragon Age: Origins секрети різного роду можуть сильно допомогти в проходженні і прокачуванні свого персонажа. Проекти жанру RPG часто мають заховані секрети, які не так просто виявити навіть при ретельному дослідженні. Щоб дізнатися найкорисніші з них слід прочитати даний матеріал.

Події в Остагаре

Перші секрети в Dragon Age: Origins можна виявити вже на перших етапах проходження, а саме після прибуття в Остагар. Тут гравцеві рекомендується піти до лазарету, де буде один з ув'язнених. Він попросить головного героя про послугу, а в нагороду видасть ключ від скрині, що перебувати біля усмиренного мага. Усередині знаходяться корисні речі. Посильний ельф стоїть біля псарні і з ним слід обов'язково поговорити. В діалозі буде варіант з переконанням (обманом), який призведе до того, що хлопець видасть головному герою чудовий меч. На перших порах це зброя завдає пристойний шкоди. Якщо головний герой мечник, то краще залишити його собі, в іншому випадку слід забезпечити таким мечем Алістера.


Dragon Age: Origins - секрети і хитрості проходження гри

Супермен і невелика хитрість

Якщо гравець не знає, як в Dragon Age: Origins перемогти загін з більш сильних супротивників, а пройти далі просто необхідно, то слід скористатися невеликою хитрістю. Для цього у загоні має бути обов'язково розбійник і вороги не повинні помітити загін головного героя. Користувач бере під управління персонажа даної класифікації, включає невидимість і крадеться за спинами нічого не підозрюють ворогів. Потрібно відійти якомога далі, щоб загін зовсім зник з очей. Тоді можна відключати невидимість, а соратники з групи раптово з'являться за спиною. Таким методом можна іноді уникати сутичок. Ще одним цікавим секретом в «Драгон Ейдж» (і навіть відсиланням) є розмову двох літніх людей, які можуть зустрітися в будь-якому місці. Вони активно обговорюють те, що з неба приземлився дитина, а це є прямим натяком на Супермена. Гравцеві ж буде корисна інформація про те, де саме він впав, або про знаходження інших метеоритів. Тільки там можна дістати спеціальну руду і викувати унікальний меч.


Dragon Age: Origins - секрети і хитрості проходження гри

Подорожі в Орзаммаре

Секрети в Dragon Age: Origins варто знати гравцям, адже вони можуть принести велику кількість золота або корисних предметів. Особливо велика кількість їх пов'язана з Орзаммаром – королівством гномів. Тут вже при першій зустрічі з Гаворном у нього можна вкрасти непоганий щит. Повторити цей трюк вдасться також при подальшому розмові в замку. В місті є арена, де можна погодитися на бій з кращою командою. Гравець повинен провести близько п'яти боїв, після чого в якості призу можна добути кільце для мага крові. З іншого боку, якщо в команді немає персонажа такої спеціалізації, то йти сюди можна тільки заради розваги. При поході в Орзаммар в «Драгон Ейдж» слід підготуватися до пошуків всієї інформації про гномів. Сюди входять сторінки кодексу, написи під статуями, записки, книги та інше. Якщо зібрати повну колекцію, то слід попрямувати до будівлі Ради, але біля входу повернути ліворуч. Тут за труди видадуть відмінний артефакт, який стане в нагоді в майбутніх пригоди.
Dragon Age: Origins - секрети і хитрості проходження гри

Меча і обладунки

Секрети гри Dragon Age: Origins, які пов'язані з Орзаммаром, на цьому не закінчуються. У тронному залі гравець може отримати відмінний дворучний меч, який підійде воїну з певною спеціалізацією. Для початку потрібно поставити двох своїх напарників на плити з покажчиками під статуєю праворуч від трону. Ще один повинен відправитися до входу на спеціальний квадрат. Після цього гравцеві відкриється можливість взаємодіяти з троном. Попередньо слід підготуватися, адже після цього належить битися з потужним драконом. Призом за перемогу і буде той самий дворучний меч. При бажанні отримати хорошу броню гравцеві слід йти на Фортецю Вартою лише при досягненні рівня 18 і не раніше. Цей вміст доповнення, який дозволяє отримати корисні речі, в тому числі драконьи обладунки. Тільки після прокачування до цієї сходинки на локації почне падати гідна амуніція. Примітно, що знайдені речі повністю залежать від рівня, на якому гравець вирішив зачистити Фортеця Вартою.
Dragon Age: Origins - секрети і хитрості проходження гри

Пристойні заробітки грошей

В чудовому шедевр ігрової індустрії Dragon Age: Origins секрети і хитрощі допоможуть не тільки з речами, але і грошима, якщо правильно скористатися своїми ресурсами. Перший спосіб пристойно заробити відкривається ще при ранньому відвідуванні Лотаринга. Персонаж на ім'я Аллісон попросить зробити для нього пастки, але створювати їх розбійником можна нескінченно. Вона кожен раз стане приймати їх, винагороджуючи 50 срібними монетами і сотнею очок досвіду. Зробити два десятка заходів варто витрачених зусиль. Схожа методика працює і в Денериме. Користувач повинен зайти в магазин «Дивини Тедаса», щоб купити рецепт сильного лириумного зілля за пристойну суму. В команді має бути травник, який зможе його приготувати. Запастися лириумом можна у вежі магів, а в таверні взяти інші матеріали. Після цього можна створити величезну кількість бульбашок, який розпродаються по 20 срібних монет. Прибуток буде відчуватися тільки при вкладенні в справу близько 50 золотих монет.
Dragon Age: Origins - секрети і хитрості проходження гри

Сюжетна хитрість і ще один меч

В Dragon Age: Origins «Секрети драконячої крові» книга є предметом, який можна вручити в якості подарунка Вінн заради 10 одиниць схвалення. Також його можна віддати іншим членам загону, але приріст дружби тоді буде в два рази менше. Це не так важлива порівняно з тим, як за сюжетом перемогти демона Неробства в Тіні. Це сильний суперник, з яким складно боротися, але можна спростити подібну задачу. Спочатку в бою слід прийняти форму голема і битися до моменту, коли залишиться третина здоров'я. Далі гравець повинен трансформуватися в вогняного духа, а потім знову в кам'яного бійця. При цьому здоров'я повністю відновлюється. Операцію можна проробляти кілька разів до переможного кінця. Якщо зібрати всі записки в ельфійських руїнах, Орзаммаре і біля урни зі священним прахом, то з'явитися завдання «Виклик Гексганта». Головний герой повинен зі своїми союзниками відправитися на вказану точку, де користувачеві належить бій, в якому призом буде добротний одноручний меч.

Dragon Age: Origins - секрети і хитрості проходження гри

Трохи порад щодо прокачування

Часто і гравців виникають складнощі з тим, як в Dragon Age: Origins пройти той чи інший момент. Подібні проблеми нерідко пов'язані з неправильною прокачуванням своїх соратників і навіть головного героя. Розробники створили велику систему розвитку персонажів, в якій можна легко вибрати на перший погляд привабливі, але на практиці даремні навички. Наприклад, останній талант в гілці храмовників набагато краще працює в плані оглушення, ніж витязь. Схожа ситуація з бойовими магами, яким на перший погляд потрібно прокачувати магічну енергію і шкоди. Насправді їх потрібно просто надіти обладунки з максимальним рівнем витривалості, і вони зможуть наводити хаос на будь-якому полі бою. Собачка ж в плані нанесення шкоди не найкращий соратник, але на кожній карті вона допоможе в пошуках скарбу з корисними предметами.
Dragon Age: Origins - секрети і хитрості проходження гри

Останні хитрощі

Секрети в Dragon Age: Origins слід знати, щоб добре орієнтуватися в сюжетних лініях і робити завжди правильні рішення. Наприклад, гравець може врятувати сина Хоу, а той погодиться віддячити його. При цьому слід просити найвищу суму винагороди, так як батько в будь-якому випадку буде вдячний і на майбутньому раді підтримає головного героя. Отримати корисні предмети для себе й супутників можна безліччю способів у цьому величезному світі. Так, при розмові з ельфійськім майстром Вараторном при наявності належного рівня Дипломатії або Хитрощі можна без проблем умовити того зробити не тільки зброю, але ще й цибулю. Місії від Майстра Игнассио краще виконувати на пізніх рівнях, щоб нагорода була відповідною. Це ж стосується і Квесту Марджолайн, який видасть Лелиана. Вежу кола ж краще проходити спочатку. Це сильно допоможе в прокачуванні центрального персонажа, що надалі сильно допоможе в складних сутичках і битвах з останнім босом.

Популярі новини
Загрузка...