Як убити дракона "Відьмака 2": поради

297 0 Новини високих технологій

Під час проходження комп'ютерної гри "Відьмак 2" ви кілька разів зустрінетеся з древнім змієм. В перший раз він представляє для вас загрозу, а вдруге вже головний герой повинен вирішувати долю противника. Давайте розберемося, як вбити дракона "Відьмака 2" і чи варто це робити.

Перша зустріч

Вперше ви побачите цього могутнього дракона на самому початку гри. У пролозі Геральт повинен захищати короля Фольтеста від нападу. Через деякий час на горизонті з'являється крилатий вогнедишний звір, який починає трощити на своєму шляху все підряд. В цей раз вам не доведеться з ним битися, а лише тікати куди подалі. Для цього гра послужливо пропонує укриття і проводить гравця буквально за сюжетом. Після цієї зустрічі у вас не виникне питання про те, вбивати чи дракона в "Відьмака 2". З цим ворогом ви зустрінетеся тільки в самій фінальній частині проходження.


Як убити дракона "Відьмака 2": поради

Друга зустріч

Дракон буде служити фінальним босом (якщо ви не вирішите побитися з Літо в завершенні гри). Як виявиться при проходженні сюжету, звіром управляє чародійка Шеала. Дія розгортається на верхньому поверсі вежі, де Геральт з'ясовує стосунки з чарівницею. Та збирається переміщуватися подалі від загрози, але від ваших рук залежить її доля (відпустіть її з миром, або зіпсуєте телепорт, в результаті чого чарівницю розірве на тисячі шматків). Після цього моменту стіну зламає той самий дракон і розпочнеться фінальна битва з декількох стадій. Але, щоб вбити дракона "Відьмака 2", спочатку потрібно підготуватися.
Як убити дракона "Відьмака 2": поради

Підготовка до бою

При належній вправності і терпіння ви зможете перемогти ворога практично з будь-яким спорядженням і прокачуванням. Однак ми розглянемо кілька корисних порад. З їх допомогою ви зможете вбити дракона "Відьмака 2" набагато простіше і швидше.


На фінальний бій найкраще підготувати два мечі - Деитвен і Забутий меч Вранов. Обидва зброї збільшують шкоди за великим чудовиськ, що нам відмінно підходить. Друга порада: обов'язково запасіться зіллям. У пріоритеті будуть Грім і Зілля Раффарда. У сукупності з прокачуванням катаклізму до другого рівня змащеними мечами ви зможете вбити дракона "Відьмака 2" дуже швидко. До речі, про змащення зброї. Вам знадобиться кров Фальки, яку найкраще нанести на меч заздалегідь. Тепер ви повністю готові до бою!
Як убити дракона "Відьмака 2": поради

Перший етап

Після того, як дракон проломить стіну вежі, накладіть на себе знак Квен і ухиляйтеся від полум'я. Під час перерви подбегайте до голови чудовиська і нанести кілька ударів. Таку процедуру потрібно повторювати до моменту, коли у ворога залишиться половина здоров'я. Складність збільшує те, що кімнатка на вершині вежі вкрай маленька, з-за чого ухилятися стає практично нереально. Після цього гра покаже вам невеликий ролик.

Другий етап бою

Дія переноситься на саму дах вежі. У дракона залишається половина очок ХП, тож справа за малим. Чудовисько буде літати через весь дах, намагаючись збити вас. Досить ухилятися з допомогою перекиду. Періодично ворог буде приземлятися на край і дихати на вас вогнем. Щоб вбити дракона "Відьмака 2", необхідно ухилятися від вогню та наносити кілька ударів збоку. Також ворог буде атакувати хвостом по всій площі даху. Геральту бажано перебувати на протилежній стороні. Коли здоров'я дракона спуститься до нуля, почнеться кат-сцена, в якій вам доведеться пройти QTE (вчасно натискати кнопки на клавіатурі).
Як убити дракона "Відьмака 2": поради

Заключний етап

Щоб вбити дракона "Відьмака 2" на третьому етапі, необхідно всього лише правильно пройти QTE-сцену. Ви запрыгнете на звіра і нанесете кілька смертельних ударів, після чого разом з драконом впадете на землю. Далі у Геральта з'явиться вибір - вбити дракона або піти. У "Відьмака 2" дане рішення не значно впливає на загальну кінцівку сюжетної лінії. Якщо ви проходили гру по стороні Йорвета, то у вас з'явиться кинджал, за допомогою якого можна вилікувати дракона і звільнити його від кайданів Шеалы. Якщо ви пристали на бік Роше, то у вас залишається варіант залишити звіра в спокої і піти. Згодом ви дізнаєтеся, що монстр вижив і полетів. Третій варіант - добити ворога власноруч, що призведе до яких-небудь наслідків в "Відьмака 2". Вбити дракона або піти - вирішувати вам. Загалом, все залежить від ваших уподобань і позиції по ходу проходження гри. На кінцівку під час розмови з Літо даний момент ніяк не впливає.

Популярі новини
Загрузка...