Солов'їна цибуля в "Скайриме" - опис та отримання

397 0 Новини високих технологій

"Скайрим" - гра з чудовим відкритим світом. Тут гравцеві належить виконувати завдання, красти, допомагати, винаходити, розвиватися і, звичайно ж, битися з супротивниками. Для останньої мети в The Elder Scrolls V передбачені різноманітні обладунки. Зброя теж можна підібрати за смаком. Наприклад, деяких гравців цікавить солов'їна цибулю. У "Скайриме" цей предмет неможливо створити самостійно. Тому доведеться розібратися, чи варто шукати відповідне зброю. Чим воно відрізняється від звичайного лука? Як його отримати?

Солов'їна цибуля в "Скайриме" - опис та отримання

Опис і характеристики

Солов'їна цибулю в "Скайриме" - зброя далекого бою. Унікальний цибулю, який має зачарование. Магія, накладена на зброю, буде залежати від рівня прокачування персонажа. Солов'їна цибулю б'є холодом і електрикою. Тим можна поліпшити за допомогою ебонітових злитків.


За замовчуванням зброю володіє наступними параметрами:
 • вартість - 420-3700 монет;
 • вага - 9-18;
 • збитків - від 12 до 19 одиниць.
 • Солов'їна цибулю додатково уповільнює противника на 3 секунди на 50 %. Дане зачарование не залежить від рівня прокачування Довакина. По силі цибуля може зрівнятися з даэдрическим. Саме тому досліджуваний тим краще отримувати після 46 рівня - тоді зброя наділяється максимальними параметрами. Нижче можна побачити, як залежать чари цибулі від рівня гравця.
  Солов'їна цибуля в "Скайриме" - опис та отримання

  Що потрібно для поліпшення

  Кілька слів про те, як поліпшити солов'їна цибулю. Зробити це не так просто, як здається. Гравцеві потрібно підготувати:
 • ебонітовий злиток;
 • навичка "Коваль-чарівник";
 • вміння "Ковальська справа" не нижче 60 рівня.
 • В іншому випадку поліпшення буде неможливим. Прокачуванням ковальської справи доведеться зайнятися заздалегідь. Це довгий процес, на який витрачають чимало сил і ресурсів.


  Про отримання

  Як можна отримати солов'їна цибулю в "Скайриме"? Для цього потрібно пройти завдання "Засліплення". Воно видається в Гільдії злодіїв. Гравцеві належить відправитися в Ирктанд, руїни двемеров. Тут Довакина вже чекають Карелія і Бриньольф. Персонажеві треба запобігти крадіжці артефакту "Око фуллмера, проведеного" і зупинити злодія Фрея. Додатково доведеться захищати Бриньольфа - він не повинен померти під час виконання завдання. Як тільки Фрей буде переможений, печера наповниться водою. Персонажі виберуться з неї і Карелія віддасть солов'їна цибулю Довакину. Після цього можна продовжити лінійку квестів Гільдії злодіїв. Важливо: під час проходження квесту можуть виникнути проблеми з противниками. Щоб Довакина не вбили, рекомендується скористатися консольною командою TGM. Вона робить гравця безсмертним.

  Чіти для гри

  Іноді гравці викидають або продають солов'їна цибулю в "Скайриме". ID відповідної зброї допоможе відновити його за допомогою ігрової консолі. Це не чесний, але дієвий прийом. Він дозволяє отримувати будь-які ігрові предмети. Код солов'їного лука в "Скайриме" - player.additem, ID-предмета, кількість во_луков. Ідентифікатор зброї залежить від параметрів цибулі і від рівня персонажа. Нижче представлена таблиця, яка допоможе дізнатися ID вивченої амуніції.
  Солов'їна цибуля в "Скайриме" - опис та отримання
  Солов'їна цибулю в "Скайриме" є унікальним предметом. Він допоможе впоратися з сильними супротивниками. Для успішного використання зброї доведеться отримати навик "Стрільба з лука".

  Популярі новини
  Загрузка...