Подорожі "Сімс 3: Світ Пригод"

402 0 Новини високих технологій

Разом з "Світом Пригод", аддоном для Sims 3 наші сіми отримали можливість вирушити в справжнісіньке подорож. "Сімс 3" пропонує побувати відразу в трьох країнах: в загадковому Китаї, Стародавньому Єгипті і романтичної Франції. У кожній країні є свій невеликий містечко, відкрите для відпочинку та дослідження.

Про геймплеї

Перед тим як відправитися в подорож в "Сімс 3", гравець повинен забронювати поїздку по телефону або комп'ютера. До речі, якщо персонаж працює, то його також можуть послати в закордонне відрядження.
Подорожі "Сімс 3: Світ Пригод"
Стандартний термін перебування в іноземній країні для сіма обмежується трьома днями. Для того, щоб залишитися за кордоном довше, можна спробувати накопичити спеціальні бали для просунутої візи. Бали нараховуються сіму після виконання певних завдань і квестов, розкиданих по кожній міській локації. У цьому, мабуть, і полягає головна відмінність подорожей в "Sims 3" від відпустки "Сімс 2". Додаток "Світ пригод" для третьої частини ігрової серії — це не просто веселе проведення часу в готелях, на пляжах і на нічних дискотеках. Кожна локація вміщує в себе найрізноманітніші історичні об'єкти, які необхідно досліджувати і вивчати. Сим завжди може отримати дозвіл уряду, щоб прогулятися по різним гробниця, руїн, древнім палацам і т. д.


Цікаві нововведення

Нові подорожі — це справжній рай для всіх симов-колекціонерів. Кожна країна може похвалитися особливими металами, дорогоцінним камінням, метеликами і комахами. Крім стандартного набору об'єктів для колекціонування, в доповненні також передбачені унікальні стародавні реліквії, які дістаються сіму в процесі проходження спеціальних завдань.
Подорожі "Сімс 3: Світ Пригод"
Персонажі, які займаються кулінарією, садівництвом і риболовлею також не залишилися осторонь — кожна країна порадує своїми рецептами страв, екзотичними рослинами і видами риб. Серед нововведень особливо виділяються додаткові навички, якими може оволодіти сим. Навичка фотозйомки допоможе зафіксувати найцікавіші моменти життя, а отримані знімки іноді продаються за чималі суми. Друге нове заняття для сіма полягає у виготовленні нектару. Спочатку навичці можна навчитися у французькому містечку Ша-ле-Сім, після чого його розвиток залежить повністю від фантазії гравця. І, нарешті, останній навик — східні єдиноборства. Заради навчання краще їхати в Китай, де знаходиться стародавня академія. Сим може придбати собі кімоно, підставку з дошками для розбивання, а також спеціальний манекен для тренувань.


Коди і коди

Подорожі "Сімс 3" можуть стати ще цікавіше з використанням спеціальних читів. Які ж коди з'явилися спеціально для The Sims 3: World Adventures?
Подорожі "Сімс 3: Світ Пригод"
 • Kaching — додає на рахунок 1000 монет.
 • Quit — вихід з гри.
 • Fps[on/off]— налаштування Fps.
 • Hide Headline Effects (без пробілів)[on/off]— налаштування хмари думок сіма.
 • Family funds (без пробілів)[имя семьи] [число]— допомагає додати/зменшити певну суму сімолеонів будь-якій сім'ї.
 • Constrain Floor Elevation (без пробілів)[true/false]— змінює висоту підлоги в будинку.
 • Slow Motion Viz (без пробілів)[0-8]— уповільнює рухи персонажа.
 • Disable Snapping To Slots On Alt (без пробілів)[on/off]— код активує довільне розміщення об'єктів.
 • Популярі новини
  Загрузка...