Солов'їна клинок в "Скайриме": характеристики, отримання, поліпшення

318 0 Новини високих технологій

Солов'їна клинок у грі "Скайрим" - це артефакт, який можна зустріти під час подорожі по віртуальному загадкового світу. Якими параметрами він має? Для чого використовується? Чи можна як-небудь створити клинок або доведеться викупати його? Передбачено поліпшення зброї? Відповіді на все це і не тільки обов'язково будуть виявлені нижче.

Солов'їна клинок в "Скайриме": характеристики, отримання, поліпшення

Короткий опис

Солов'їна клинок в "Скайриме" - рідкісний артефакт. Він являє собою одноручне зброю у вигляді меча. Тим належав лідеру Гільдії Злодіїв. Зброю можна створити в кузні, зате його можна отримати в якості нагороди за виконання завдання "Важкі відповіді". Воно видається в Гільдії злодіїв. Параметри меча залежать від рівня, на якому знаходиться Довакин в момент вручення йому відповідної зброї. Чари, накладені на солов'їна клинок, допомагають красти запас сил і здоров'я супротивника. Зброя може стати в пригоді як початківцям геймерам, так і досвідченим гравцям.


Солов'їна меч може бути покращено на верстаку в кузні. Для цього доведеться прокачати навичка "Ковальська справа".

Характеристики

У "Скайриме" солов'їний клинок володіє різними параметрами. Вони залежать від того, якого рівня був Довакин на момент проходження "Важких відповідей". Чим краще розвинений персонаж, тим більше сильний меч отримає чар. Втрата зброї залежить від навику "Одноручне зброю". Нижче можна побачити таблицю, що пояснює основні характеристики солов'їного клинка:
Солов'їна клинок в "Скайриме": характеристики, отримання, поліпшення

Поліпшення

Як ми вже говорили, при бажанні гравець може без особливих клопотів провести поліпшення отриманого меча. Але що для цього необхідно? Ніяких особливих умінь не потрібно - тільки добре прокаченный навички ковальської справи та ебонітові злитки. Проблеми з поліпшенням предмета виникають переважно у гравців, які отримали меч на 46 рівні і пізніше. Вони нерідко замислюються над тим, як поліпшити солов'їна клинок. На жаль, впоратися з поставленим завданням не можна. Меч з максимальними параметрами не поліпшується. Це відомий майже всім геймерам лінійки The Elder Scrolls баг. При бажанні гравець може виправити помилку, але для цього доведеться неабияк постаратися.


Виправлення бага

Щоб поліпшити солов'їна клинок останнього рівня, доведеться встановити Creation Kit. Тут потрібно:
 • Відкрити Items-Constructable Objects.
 • Зайти в TemperWeaponNightingaleBlade05 і двічі клікнути по напису.
 • Змінити значення Created Object на NightingaleBlade05.
 • Зберегти документ як плагін .esp в Skyrim/Data.
 • Запустити лаунчер і поставити позначку біля створеного плагіна.
 • Після виконаних дій навіть остання версія солов'їного клинка буде поліпшуватися. Це єдиний спосіб виправлення помилки.

  Отримуємо через консоль

  Важко повірити, але в "Скайриме" можна дурити. Наприклад, видавати себе будь-які ігрові предмети. І солов'їну клинок не є винятком.
  Солов'їна клинок в "Скайриме": характеристики, отримання, поліпшення
  Щоб помістити його у свій інвентар в будь-який час, можна викликати ігрову консоль і написати там команду player.additem. Далі через пробіл вказують ID клинка і кількість видається зброї. Підтвердження запиту призводить до того, що в інвентарі персонажа з'являється солов'їна клинок. Аналогічним чином можна отримати будь-тим у "Скайриме". Головне - знати унікальний ідентифікатор предмета. Це не самий чесний, зате дуже легкий підхід до вирішення поставленого завдання.

  Популярі новини
  Загрузка...