Даэдрические артефакти в «Скайриме»: Ваббаджек

357 0 Новини високих технологій

Посох Ваббаджек в «Скайриме» є могутнім даэдрическим артефактом. За допомогою нього можна запросто перетворити свого ворога в грязекраба, спопелити, заморозити або ж вразити його блискавкою. Тим не менш посох може зіграти злий жарт зі своїм власником. Хочете знати чому? Тоді читайте цю статтю до кінця.

Опис

Колись принц даедра Шеогорат створив цей посох, попередньо вклавши в нього всі свої найгірші якості. З тих пір артефакт раз з'являвся в різних куточках Нирна, звеличуючи своїх власників на п'єдестал слави або ж позбавляючи їх життя. Довакин теж може ризикнути і спробувати приборкати силу цього палиці.
Даэдрические артефакти в «Скайриме»: Ваббаджек
З вигляду Ваббаджек в «Скайриме» нічим особливо не виділяється. Єдине, що відразу впадає в очі – це його навершя, виконане у вигляді обличчя, на якому застигла гримаса жаху. Втім, цінується посох аж ніяк не за красу, а за особливу властивість, якою він володіє. Про це і піде мова далі.


Особливий ефект

Як і будь даэдрический артефакт, Ваббаджек наділений потужною магією. Вона дозволяє йому накладати на цілі випадковий ефект, починаючи від трансформації в дрібного гризуна і закінчуючи испепелением. Проблема полягає в тому, що ви ніколи не можете заздалегідь передбачити наслідки застосування палиці. Так, наприклад, він запросто може вилікувати вашого супротивника, зробити невидимим або ж закликати на його бік атронаха. Іншими словами, користуватися цим артефактом потрібно дуже акуратно.

Отримання

Є спеціальне завдання, яке дозволить вам отримати Ваббаджек в «Скайриме». Квест називається «Божевільний розум», а видає його Дервенин, що живе в Солитьюде. Хлопець втратив свого пана і просить вас допомогти йому з пошуками. Погоджуйтеся.


З квесту, вам потрібно буде потрапити в крило Пелагія, яке знаходиться в палаці Солитьюда. Зробивши це, ви отримаєте Ваббаджек, але завдання на цьому не закінчиться. Вам потрібно буде застосувати посох, щоб зцілити Пелагія, який і є паном Дервенина. Робиться це так:
  • Стріляйте з палиці в Пелагія. Таким чином ви повернете йому впевненість.
  • Грюкніть Пелагія Ваббаджеком, а потім розстріляйте його кошмари. Це знищить погані сновидіння.
  • Даэдрические артефакти в «Скайриме»: Ваббаджек
  • Убийте охоронців, які перебувають на протилежному краю арени. Це позбавить Пелагія від параної.
  • Після того як ви впораєтеся з цими завданнями, Шеогорат поверне вас в матеріальний світ, а Ваббаджек при цьому залишиться у вашому інвентарі. Користуйтеся на здоров'я, але не забувайте про заходи безпеки.

    Популярі новини
    Загрузка...