Професії «Сімс 3»: список професій, необхідні навички

803 0 Новини високих технологій

Як багато прислів'їв і приказок було складено про працю: «Хто не працює, той не їсть», «Любиш кататися, люби і саночки возити», «Робота не вовк, в ліс не». Хм, трохи не те. Втім, ви напевно вже встигли зрозуміти, що мова піде про роботу, кар'єрних навички і способи заробітку. До того ж ми поговоримо про те, який навик для якої професії у «Сімс 3» необхідний.

Як почати кар'єру

Сим може працевлаштуватися за допомогою газети, комп'ютера або телефону. Правда, тут є одна умова: вакансія, яка його цікавить, повинна знаходитися в списку оголошень. Крім того, можна відвідати майбутнє місце роботи і запропонувати свої послуги. Говорячи про професіях «Сімс 3», слід зазначити, що доведеться починати з найпершої сходинки. Всі ваші навики, вміння та минулі заслуги не відіграють ніякої ролі. Саме тому, якщо ваш сим вирішить змінити сферу діяльності і звільнитися, йому слід добре обміркувати дане рішення.


Професії «Сімс 3»: список професій, необхідні навички

Просування по кар'єрних сходах

Ви повинні знати, що просування по кар'єрних сходах в цій частині гри The Sims залежить не тільки від певних навичок. Особливу роль тут відіграють взаємини з керівництвом і колективом, бажання виконувати доручення або затриматися на роботі допізна. Є і ряд інших факторів: наприклад, тим, хто вибрав для себе медицину, слід читати медичні журнали, а політикам потрібно як можна швидше налагодити стосунки з впливовими жителями міста, адже саме вони можуть профінансувати політичну кампанію. Особливе значення мають риси характеру симов. Так, трудоголік готовий просиджувати дні і ночі за роботою як у свята, так і в будні дні, щоб встигнути скласти проект. Якщо ж такий сім хоч раз пропустить робочий день, він неймовірно засмутиться. Сіми з рисою характеру «кар'єрист» йдуть до своєї мети напролом, поступаються моральними принципами і не гребують абсолютно нічим.


У тому випадку, якщо сіму потрібно неоплачувану відпустку, він може його взяти. Проте абсолютно зрозуміло, що ця подія ніяк не сприятиме кар'єрному зростанню. У разі вагітності вашу сімку відправлять у декретну відпустку, повернутися з якого на роботу вона зможе лише через 4 дні після пологів. Хорошим працівникам у грі The Sims 3 вручають кар'єрні нагороди, а ті, хто постарів, мають право піти на пенсію і отримують зміст.

Часткова зайнятість

Якщо для вас важливо, щоб ваш сим мав багато вільного часу і не витрачав свої сили на вивчення навичок, вам слід звернути увагу на роботу з частковою зайнятістю. До того ж це єдиний спосіб працевлаштування сіма-підлітка. Зазначимо відразу: заробітна плата у всіх роботодавців у цій сфері практично однакова, а значить, на неї можна не звертати ніякої уваги. Краще вибирати її по часу і днях тижня. Ваші підопічні повинні будуть вчасно приходити на роботу в гарному настрої.

1. Продавець книгарні

Ця кар'єра неповного дня передбачає три рівня. На першому ваш сим буде старшим касиром. Він буде стояти за касою, підраховувати сімолеонів і пропонувати покупцям нові рецепти. Другий рівень – сортувальник книг.
Професії «Сімс 3»: список професій, необхідні навички
Головним обов'язком персонажа стане правильне сортування літератури на вітринах. На третьому рівні ваш сим стане розпорядником книжкового клубу. Справа в тому, що кращі клієнти іноді зустрічаються для того, щоб обмінятися виданнями, обговорити прочитане і дізнатися про новинки у світі літератури. Гідом на цьому тернистому шляху і стане ваш персонаж, який обрав у «Сімс 3» професію продавця книжкового магазину.

2. Працівник мавзолею

На першому рівні ваш герой стане фахівцем по похованню. Звичайно, це звучить солідніше, ніж копач могил, проте ваш сим все одно буде копати могили. Якщо персонажа підвищать, він стане доглядачем мертвих. У його посадові обов'язки буде входити охорона воріт мавзолею. Завершує цю кар'єру неповного робочого дня посада укладача епітафій. Заняття, звичайно, сумна, але зате воно дозволяє проявити фантазію і уяву.

3. Продавець в продуктовому

Ще одна професія «Сімс 3» – кар'єра продавця продуктового магазину. На першому етапі сім повинен буде стежити за тим, щоб на полицях магазину завжди були свіжі фрукти і овочі. Після цього йому доведеться підібрати правильне освітлення, що дозволяє робити продукти більш привабливими. Після підвищення ваш сим стане магазинним діджеєм. Відразу попередимо: посада дуже відповідальна, адже саме від музичного супроводу залежить настрій клієнтів.

4. Секретар в салоні краси

На самому початку освоєння цієї професії в «Сімс 3» вашому героєві доведеться подавати напої відвідувачам. На наступному етапі сім залишить кавник і візьметься за телефон. Йому знадобиться виробляти приємне враження, адже відтепер він – особа (або голос?) компанії. Завершує цю кар'єру посаду менеджера на телефоні.

5. Майстер в салоні краси

На першому етапі ваш сим стане майстром по догляду за одягом. Йому доведеться чимало попрацювати, адже складати одяг треба так, щоб вона перетворилася в тонку пластинку. Наступна посада – охоронець примірювальній. Сім повинен буде балансувати на грані дружелюбності і підозрілості. Завершує кар'єру посаду продавця спа-процедур. Ваш сим повинен буде не тільки вмовити клієнта сплатити певну процедуру в салоні краси, але і постаратися продати йому комплексне обслуговування.
Професії «Сімс 3»: список професій, необхідні навички

6. Підробіток у фільмі

Спочатку вашому сіму доведеться попрацювати в якості актора реклами. Товар, який він буде рекламувати, – це підгузники, присипка і безглузді іграшки. У разі просування по кар'єрних сходах персонаж зможе стати актором телебачення, він буде виконувати ролі підлітка. На фінальному етапі цієї кар'єри герой стане кумиром підлітків: його фото прикрасить обкладинки журналів, а плакати з його зображенням займуть почесне місце на стінах відданих фанатів.

7. Піддослідний

Говорячи про кар'єрах і професіях «Сімс 3» з частковою зайнятістю, слід зазначити кар'єру піддослідного. На першому рівні сім стане молодшим випробувачем проб. Після цього він зможе спробувати себе в якості живого примірника. Якщо йому вдасться вижити, вчені зроблять з нього ферму органів і стануть вирощувати всередині нього нові органи. Зазначимо, що ця кар'єра доступна тільки інопланетянам.

Професії

Незважаючи на те, що вибір доступних кар'єр істотно розширився завдяки аддонам, всіх їх об'єднує одне: робочий день вашого сіма завжди прихований від вас, а кар'єрні будівлі являють собою так звані кролячі нори. Однак завдяки «Кар'єрі» – новим додатком в «Сімс 3» - професії стали доступні для очей гравця. Тепер ви зможете не тільки спостерігати за персонажем протягом робочого дня, а й керувати ним. Так чим же може зайнятися цим?

1. Архітектурний дизайнер

Почнемо з огляду професії дизайнера в «Сімс 3». Сіми, які обрали її для себе, будуть отримувати запити від інших персонажів, що живуть в цьому ж місті. Їм доведеться змінювати інтер'єр в кімнатах, використовувати режим ремонту. В обов'язки архітектурного дизайнера входить розробка нових концепцій (для цього вам знадобиться креслярський стіл), ремонт у будинках замовників і наповнення свого портфоліо. Як і інші професії і роботи в «Сімс 3», ця складається з 10 рівнів. Для кожного з них знадобиться поліпшення навички малювання. На першому рівні у багажі вашого персонажа з'явиться портфоліо, яке дозволить сфотографувати вдалі роботи. Вже на третьому сім зможе демонструвати це портфоліо потенційним замовникам. П'ятий рівень ознаменується тим, що в багажі сіма з'явиться рулетка, якої він може робити виміри в будинку до початку ремонту. Варто відзначити, що це дія збільшує вартість ремонту. На сьомому рівні дизайнер зможе розміщувати в будинку замовника картини і скульптури власного виготовлення, а на восьмому у нього з'явиться можливість обговорювати ремонт з клієнтом.
Професії «Сімс 3»: список професій, необхідні навички

2. Стиліст

Професія стиліста в «Сімс 3» ідеально підійде тим, хто небайдужий до зовнішності і моди. Вам доведеться займатися перетворенням городян, виконувати їх примхи, міняти зовнішність персонажів, які не впевнені у своєму власному смаку. Зовсім не зайвими будуть такі риси характеру, як "художник" і "чарівний". Від чого залежить професійне зростання? По-перше, від зміни зовнішності оточуючих, по-друге, від кількості сімолеонів, які сим на цьому заробив. Немаловажне і створення портфоліо, яке можна показувати клієнтам, щоб отримати чергове замовлення. Портфоліо видається на першому рівні, знайти його можна в багажі. Крім того, на кожному новому рівні професії стиліста в «Сімс 3» у вашого сіма будуть з'являтися нові взаємодії з персонажами.

3. Мисливець за привидами

Привиди, духи і зомбі покинули свої звичні місця проживання: катакомби і кладовища. Жителі міста налякані, діти не можуть заснути, ночами безперервно вони плачуть від страху. Хто ж може врятувати людей? Ви! Правда, тільки в тому випадку, якщо ви непогано розбираєтеся в містиці і досить відважні для того, щоб розібратися з надприродним. Для просування по кар'єрних сходах вам знадобиться розвиток такого досвіду, як логіка. Не зайвим буде дослідження паранормальної активності та збір Духів.

4. Няня

Якщо вашому сіму хочеться возитися з дітьми, читати їм казки перед сном і міняти підгузки, намагатися навчити уму-розуму "важких" підлітків, йому слід звернути увагу на професію няні в «Сімс 3». Звичайно, для початку доведеться запастися дитячими пляшечками і берушами, проте вже на четвертому рівні (а всього їх тут п'ять) йому доведеться попрацювати з безалаберні школярами. Ми рекомендуємо прокачати навик чарівності, щоб домогтися успіху в роботі з дітьми. До речі, на останньому рівні в багажі персонажа з'явиться особливий фургон для няні.

5. Сищик

Професія сищика в «Сімс 3» створена спеціально для тих, хто не боїться відповідальності і напруженої роботи. Ваш персонаж може брати роботу як в поліцейській ділянці, так і шукати незавершені справи з допомогою комп'ютера. До речі, коли ваша популярність підвищиться, ви будете отримувати дзвінки від клієнтів. Завдяки цій професії ваш сим змінить три уніформи, отримає унікальні предмети, наприклад, лупу, необхідну для пошуку доказів, набір для зняття відбитків пальців, дошку сищика і автомобіль «Виверт-202».
Професії «Сімс 3»: список професій, необхідні навички

6. Пожежний

Особливе місце в списку професій «Сімс 3» займає робота пожежника. Тільки найвідважніші сіми вступають в пожежну дружину, щоб принести користь суспільству. Зверніть увагу: під час свого чергування ваш персонаж повинен неодмінно перебувати на пожежній станції, в іншому випадку він просто не почує сигналу тривоги. Для того щоб просунутися по кар'єрних сходах, вам знадобиться відмінна фізична підготовка, підвищення навички «механіка» і хороші відносини з колегами. До речі, дійшовши до дев'ятого рівня цієї професії, ви зможете передавати у спадок таку рису характеру, як «згорає».

7. Рятувальник

Місця, де може знадобитися допомога рятувальника, відзначені спеціальними значками на карті. Найчастіше це пляжі, де ваш герой зможе або зайняти рятувальний пост, або просто бігати вздовж берега. У тому випадку, якщо який-небудь сім потрапить в біду, над його головою з'явиться миготливий хрест. Коли ви витягнете його з води і надасте першу допомогу, врятований висловить свою вдячність, часом навіть занадто велику. Гравці, які вже встигли спробувати себе у професії рятувальника в «Сімс 3», стверджують, що займатися цією благородною справою стоїть тільки тим сімам, які не пов'язані відносинами. До того ж знадобиться спортивний навик.

8. Співак

Що робити тим, чий сім мріє про сцену, а сімка сходить з розуму від блискучих нарядів і світла софітів? Зрозуміло, відправитися підкорювати вершини музичного Олімпу. У "Сімс 3" професія співачки або співака починається з вибору сценічного імені, втім, змінити його можна в будь-який час. На перших рівнях ваш наряд буде стандартним, однак при кожному підвищенні він буде змінюватися на новий, при цьому ви будете мати можливість створити власний стиль за допомогою таких предметів, як дзеркало і гардероб. На перших порах вам доведеться виступати в парках і на площах, ходити по прослухувань, працювати над своїм образом. Допоможе в цій кар'єрі така риса характеру, як «природжений артист».
Професії «Сімс 3»: список професій, необхідні навички

Базові професії: бізнес

Для того щоб ваш сим побудував кар'єру в сфері бізнесу, він не повинен володіти якимись навичками. Найпростіше налагодити відносини з керівництвом та колегами. Як тільки ви досягнете посади «Впливовий брокер», вам слід вирушати в громадські місця, де ви зможете проводити збори і непогано на цьому заробляти. Серед функції самої кар'єри є лише рутинна або напружена робота, неробство, подлизывание до шефа і порожній трьоп з колегами. У тому випадку, якщо ваша робота буде ефективною, ви зможете з посади розсильного кави дійти до впливового брокера. Зрозуміло, для цього вам доведеться попрацювати подшивальщиком паперів, офісним рабом, керівником філії і генеральним директором. Для того щоб здійснити запаморочливий зліт кар'єрними сходами, вам буде потрібно така риса, як «пліткар». Саме пліткарі мають всі шанси на успіх, адже вони витрачають максимальну кількість часу на спілкування з керівництвом та іншими працівниками, але результат таких бесід перевершує всі очікування.

Кулінар

Говорячи про базові кар'єрах і професіях «Сімс 3», не можна не сказати і про кулінарію. Ця сфера дозволить вашому сіму пройти тернистий шлях від посудомийника через посади дегустатора, спеціаліста по соусів і десертів, шеф-кухаря до вершин кулінарної кар'єри. Зверніть увагу: у вашого персонажа буде можливість не тільки працювати і спілкуватися, але і вчитися готувати, будучи на роботі! Важливо й те, що з часом персонаж стане приносити додому відмінні страви, отримає знижку на вечері в тому ресторані, де він працює. Серед подарунків – кухонний комбайн і холодильник, поліпшує якість будь-якої їжі! Для швидкого просування ваш сим повинен володіти рисами «кулінар» і «пліткар».
Професії «Сімс 3»: список професій, необхідні навички

Журналістика

Особливе місце в списку професій «Сімс 3» займає кар'єра журналіста. Гравці називають її найцікавішою в базовій грі. Це не дивно, адже вашому героєві потрібно буде брати інтерв'ю, писати захоплюючі оповідання і статті, що в кінцевому підсумку приведе його до вершин кар'єри. Розробники передбачили і позаурочну роботу: сим буде брати інтерв'ю у впливових чиновників, займатися виправлення тексту і т. п. Зрозуміло, ті, хто виконує доручення начальства, просуваються по кар'єрних сходах трохи швидше тих, хто їх ігнорує. Зверніть увагу: вдосконалення письменницького досвіду призводить до того, що істотно підвищується якість статей, а значить, і сума гонорарів. Коли ваш сим досягне вершини кар'єри, він отримає новий вид взаємодії з оточуючими, який допоможе налагодити відносини з співрозмовниками. Говорячи про те, які навички в «Сімс 3» для професії журналіста знадобляться, варто виділити чарівність і письменство. Не зайвими будуть і наступні риси характеру: «художник», «доброзичливий», «книжковий черв'як».

Політика

Які роботи і професії «Сімс 3» вибрати, якщо ваша мета – високі посади і не менш високий дохід? Ми радимо зайнятися політикою. В ході просування по службовій драбині сім отримає нові соціальні взаємодії. До того ж у політиків величезна кількість друзів, що є результатом їх приголомшливого чарівності і проведення благодійних кампаній. До речі, ваш персонаж може залишити собі всі зібрані кошти, проте в тому випадку, якщо його спіймають на цьому, його кар'єра закінчиться. Домогтися успіху в цій сфері діяльності сіму допоможуть такі риси характеру, як «пліткар», «душа компанії», «доброзичливий» і «чарівний».

Музика

Якщо життєві мети вашого сіма – це увагу і захоплення публіки, вам слід звернути увагу на музичну кар'єру. Тут, до речі, є два напрямки: симфонічна музика і електро-рок. Незалежно від того, який напрямок обере персонаж, йому знадобиться навчатися грі на гітарі і регулярно розучувати нові пісні. Впоратися з першим йому допоможе «художник», саме ця риса суттєво прискорює процес навчання. Якщо ж вам хочеться, щоб ваш сим займався симфонічною музикою, при його створенні слід вибрати для нього риску «геній». Легко впоратися з будь-якими музичними інструментами зможе персонаж «віртуоз».
Професії «Сімс 3»: список професій, необхідні навички

Медицина

Яку професію в «Сімс 3» вибрати персонажа, що володіє такими рисами характеру, як «геній» і «книжковий хробак»? Ми рекомендуємо звернути увагу на медицину. Звичайно, життя медичних працівників сповнена стресів і переживань, а тому вашому сіму доведеться спати, коли вдасться, а вільний час витрачати на відновлення нервових клітин. Не забувайте читати медичні журнали, адже хороший лікар завжди в курсі всіх здобутків своїх колег. Слід зазначити, що кар'єра в медицині сповнена пригод. Гравці радять не відхиляти пропозиції, а приймати їх, адже вони підвищують статус спеціаліста і приносять йому додатковий прибуток. Цікавий факт: починаючи з посади інтерна ваш сим може давати поради сімки, що перебуває в "цікавому" положенні. Це сприятливо вплине на розвиток майбутнього малюка. З часом поради будуть поліпшуватися. А обійнявши посаду ординатора, ваш персонаж зможе безпомилково визначати стать дитини.

Армія

Якщо ви коли-небудь мріяли стати космонавтом, обов'язково спробуйте свої сили в цій сфері. Правда, для цього вашого персонажа знадобиться максимальний розвиток спортивного навички і вміння розбиратися в будь-яких електроприладах. У числі найбільш приємних бонусів – можливість влаштувати романтичне побачення на військовій базі, де ваш сим може показати свого обранця або обраниці справжній винищувач. А на вершині кар'єри у нього з'явиться можливість влаштувати персональну екскурсію на космічний корабель! Для блискавичного просування по кар'єрних сходах сіму знадобляться вроджені спортивні таланти та риса характеру, іменована «майстер на всі руки».

Охорона порядку

В даному напрямку ваш сим може вибрати кар'єру спецагента або експерта-криміналіста. Вимоги для кожної з них відрізняються, однак і в тому, і в іншому напрямку персонажу знадобиться розвинене логічне мислення. Ви повинні будете писати доповіді, основою для яких стануть свідчення очевидців та інформація, добута в сміттєвих баках. Якомога більше спілкуйтеся з жителями містечка, задавайте їм питання, копайтеся в смітті і сідайте писати звіт. До речі, як тільки ваш сим отримає посаду лейтенанта, йому видадуть особистий автомобіль. Якщо навіть ваш сим звільниться, авто залишиться з ним. Сіми, які обрали для себе шлях криміналіста, в подарунок отримають особистий ноутбук. На вершині кар'єри з його допомогою вони зможуть проводити аналіз, заробляючи в такий спосіб кошти на життя. Криміналістам знадобиться розвивати навички малювання. А ось агенти повинні будуть розвивати спортивні здібності. Говорячи про риси характеру, які потрібні будуть сімам, працюючим в охороні порядку, слід виділити геніальність і таку рису, як «художник».

Спорт

Хочете стати легендою спорту? Від вас буде потрібно чимало зусиль вашому сіму доведеться проводити величезну кількість часу в тренажерному залі, а ще він повинен буде відвідувати матчі, які проходять по середах і неділях. Чим більше ваш сим тренується і чим краще його настрій, тим більше у нього шансів на перемогу. Зверніть увагу: члени сім'ї сіма-спортсмена зможуть відвідувати матчі з його участю абсолютно безкоштовно. Як тільки ви досягнете вершини кар'єри, ви зможете заробляти сімолеонів на спонсорських заходах та автограф-сесіях.
Професії «Сімс 3»: список професій, необхідні навички
Найпростіший варіант запаморочливого підйому кар'єрними сходами - це однойменна риса характеру. Деякі гравці відзначають, що їм допомагає і чорта, іменована «щасливчик». Варто відзначити, що щасливчики перемагають абсолютно завжди, проте ця риса корисна лише в тому випадку, якщо відбуваються якісь події.

Злочинність

Звичайно, цю роботу складно назвати приводом для гордості, але в неї є ряд переваг. Приміром, ніхто не буде грабувати будинок вашого сіма, а з роботи він завжди зможете прихопити що-небудь корисне для свого житла. В даній кар'єрі герою доведеться зробити вибір між злодійством і злодійством. До речі, якщо вас спіймають, у в'язниці, ви не станете втрачати час дарма, а зможете прокачати свій спортивний навик. Зрозуміло, для того щоб ваш персонаж став справжнім володарем зла, йому доведеться чимало попрацювати. Особливу роль у цьому відіграють і риси характеру. Рекомендуємо вибирати «генія» і «спортсмена».

Наука

Якщо ви виберете для себе діяльність в науковій сфері, вам доведеться з головою зануритися в роботу. Ваші сіми повинні будуть займатися механікою, садівництвом і рибним ловом. З часом він зможе проводити різні експерименти з будь-якими об'єктами, а ще приносити додому зі служби рідкісні насіння і види риб. На дану кар'єру впливають такі риси характеру, як «садівник», «риболов», «майстер на всі руки».

Мод для професій в «Сімс 3»

Варто сказати, що названими професіями ваш сим може не обмежуватися, адже створено величезну кількість модів, які додають до гри нові кар'єри. Наприклад, ваш герой може стати садівником, рознощиком газет, шкільним вахтером, помічником медсестри або навіть стриптизером!

Коди

Окремої уваги заслуговують коди на професії «Сімс 3». Вам знадобиться ввести так званий код розробника: TestingCheatsEnabled true. Після цього знадобиться натиснути клавішу Shift і клацнути мишкою на будівлю, де працює сім. У подальшому можливі три варіанти:
  • Ви можете викликати події, які пов'язані з поточною кар'єрою.
  • Послідовно відобразити всі події кар'єри.
  • Викликати мета, яка зможе привести вашого сіма до підвищення по службі.
  • До речі, для аддона «Кар'єра» доступне наступне дію: вам потрібно буде вибрати одну з нових професій, натиснути клавішу Shift і клацнути на кожному лоті. Відразу після цього у вашого сіма з'явиться дія «Генерувати роботу».

    Популярі новини
    Загрузка...