Великі роги в "Скайриме" - опис, пошук, отримання

198 0 Новини високих технологій

"Скайрим" - гра з відкритим світом. Це п'ята частина культової лінійки The Elder Scrolls. Гравець зможе створити тут свого персонажа, а потім зайнятися її розвитком. При наявності деяких модів перед геймером відкриваються нові можливості. Наприклад, будівництво будинку. За замовчуванням в ігровому світі "Скайріма" є певні професії і навички. Приміром, алхімія. Для неї можуть знадобитися великі роги. У "Скайриме" це не такий вже й рідкісний предмет. Далі поговоримо про те, як використовувати великі роги і де їх знайти.

Опис

У "Скайриме" великі роги являють собою алхімічний предмет. Якщо з'їсти його в перший раз, можна дізнатися про одну з властивостей итема. Чим вище навик алхімії, тим більше властивостей предмета вдасться помітити.


Великий ріг має такі характеристики:
 • вартість - 2 монети;
 • вага - 01;
 • ефекти алхімії - відновлення і підвищення запасу сил, уповільнення, пошкодження регенерації запасу сил.
 • Якщо поєднувати великі роги в "Скайриме" з іншими алхимическими предметами, можна отримувати різноманітні зілля.

  Рецепти

  Як конкретно використовувати великі роги? Нижче представлена таблиця зіль. Вона допоможе зрозуміти, з чим змішувати великі роги в "Скайриме" для досягнення бажаного результату.
  Великі роги в "Скайриме" - опис, пошук, отримання
  Основною проблемою є видобуток алхімічного ресурсу. Де його взяти?

  Про отримання

  У "Скайриме" великі роги можуть бути отримані після вбивства оленя. Це тварина можна відшукати в лісах Фолкрита, в тундрі, в болотах Хьялмарка. Рідше зустрічаються олені в гірській місцевості і на засніжених перевалах. Тварини полохливі, але вбити їх не складає ніяких труднощів.


  Великі роги можна відшукати на просторах "Висування". Наприклад, в торгових лавках у алхіміків. Іноді ресурс може бути вкрадений за допомогою добре прокачаної навички "Кишенькові крадіжки". Алхімічний тим продається у торговців. Але покупка рогів не є кращим варіантом розвитку подій. Персонажу вигідніше полювати на оленів самостійно. Ці ссавці не нападають першими. У "Скайриме" вони виконують роль мирних істот.

  Видача без полювання

  Але це ще не все. Не хочеться полювати і шукати у торговців досліджуваний алхімічний предмет? Тоді його можна просто видати гравцеві за допомогою консолі. Досить використовувати спеціалізований код. У "Скайриме" великі роги видаються командою player.additem 0006BC0A. Через пробіл геймеру необхідно вказати кількість предметів, що видаються за допомогою консолі.
  Великі роги в "Скайриме" - опис, пошук, отримання
  Як тільки операція буде підтверджена, в інвентарі персонажа з'явиться відповідний ресурс. Таким чином можна видавати себе будь-які ігрові предмети, не обов'язково великі роги.

  Популярі новини
  Загрузка...