Череп Карстага в "Скайриме": опис, застосування, чіти

309 0 Новини високих технологій

Череп Карстага в "Скайриме" – предмет, який може придатися майже кожному гравцеві. Деякі персонажі за всю гру так і не стикаються з зазначеним итемом. Він не важливий для проходження основної лінійки квестів. Якщо хочеться отримати особливі скіли і можливості, гравцеві доведеться замислитися над пошуком черепа. Що потрібно знати про це?

Опис

Череп Карстага в "Скайриме" – назва квестового предмету. Тим може бути проданий за невелику суму або використаний для призову Карстаага. Це складний бос в The Elder Scrolls V.
Череп Карстага в "Скайриме": опис, застосування, чіти
Череп Карстага нагоді при виконанні стороннього квесту "Заклик Карстаага". Він не відображається в журналі завдань, тому гравець може почати завдання несподівано. Досліджуваний предмет необхідно поєднати з кістками Карстаага. Лише після цього відбудеться виклик боса. Як тільки гравець переможе його, завдання буде завершено. Персонажу дадуть навичка "Виклик Карстаага". Він дозволяє закликати сильного помічника на 120 секунд, але тільки 3 рази за всю гру.


Важливо: після вичерпання ліміту скілл пропаде.

Де шукати?

Де череп Карстага в "Скайриме"? Відшукати цей предмет не так просто, як здається. Тим захований у Крижаній Печері на півночі Солстхейма. Череп охороняється трьома рьеклингами. Захований тим в ніші стіни печери. Як тільки череп Карстага виявиться у гравця (персонаж повинен бути вище 6 рівня), необхідно відправитися в руїни замку Карстааг і помістити тим на трон. Можна потрапити в "маєток" шляхом взлому замка рівня "Майстер". Якщо зробити це не вдалося, доведеться відправитися в печери і дістатися до трону Карстаага.
Череп Карстага в "Скайриме": опис, застосування, чіти

Отримання через консоль

У "Скайриме" через Карстага можна отримати за допомогою консолі. Для цього потрібно ввести команду player.additem, потім вказати ідентифікатор предмета – XX0247F9 через пробіл прописати кількість одержуваних черепів. Операція можлива тільки після установки доповнення Dragonborn. Важить один череп 3 одиниці, коштує 25 монет.

Популярі новини
Загрузка...