"Сталкер: Тінь Чорнобиля": кінцівки

723 0 Новини високих технологій

Гра "Сталкер: Тінь Чорнобиля" вийшла у 2007 році і відразу підкорила серця гравців, причому не тільки в країнах СНД - гра стала відома і за його межами. Нерівна, з великою кількістю помилок, проседающая по багатьом параметрам, вона все одно стала унікальною подією для ігропрома на території колишнього СРСР. Чудова атмосфера постапокаліптичного світу, цікавий сюжет, нестандартний ігровий процес - все це в сукупності створило той неповторний світ, в який деякі гравці із задоволенням повертаються і донині.

"Сталкер: Тінь Чорнобиля"

Гра була створена компанією GSC Game World, що базується в Україні. Розробка зайняла довгі п'ять років, за які ігровий процес був кілька разів змінений до невпізнання. Незмінною залишалася лише концепція: в альтернативній реальності на Чорнобильській АЕС у 2006 році стався новий вибух, а навколо утворилася дивна Зона відчуження, що охороняється військовими.


"Сталкер: Тінь Чорнобиля": кінцівки
"Сталкер" - це шутер від першої особи з елементами РПГ, побудований на виживання. Місцева середовище дуже недружелюбна до гравця: різні аномалії, при попаданні в які можна отримати каліцтва або померти, радіація, мутанти, військові, охороняють зону, бандити, різні угруповання і багато іншого. В процесі гравцеві належить протистояти самій зоні, знаходячи сильна зброя, хорошу екіпіровку, різні артефакти аномалій, підсилюють характеристики гравця.

Сюжет гри

Сюжет розгортається навколо досвідченого сталкера (дослідники зони, незаконно проникають туди заради мародерства та полювання за рідкісними артефактами) на прізвисько " Мічений, якого знаходять серед уламків вантажівки, ураженого блискавкою. Він сильно поранений, нічого не пам'ятає, а єдиний запис у його КПК говорить: "Вбити Стрільця".


"Сталкер: Тінь Чорнобиля": кінцівки
Протягом всієї гри Мічений намагається згадати про своє минуле, шукає Стрілка і розкриває жахливі секрети зони. Зрештою вона дізнається, що Стрілок - він сам, а в центрі зони стоїть загадковий кристал - Виконавець бажань, що охороняється групою фанатиків під назвою "Моноліт". Кінцівка гри "Сталкер: Тінь Чорнобиля" залежить від дій гравця Міченого. Всього в грі сім кінцівок: дві істинних і п'ять помилкових.

Справжні кінцівки

Істинними називають кінцівки "Тіні Чорнобиля", пов'язані з участю "О-свідомості". Щоб отримати їх, необхідно виконати ряд умов. Мічений знаходить установку, яка управляє Виконавцем бажань. Він знищує її, викликаючи збій у системі та голографічний проекцію представника "О-свідомості".
"Сталкер: Тінь Чорнобиля": кінцівки
Той розповідає, що "О-свідомість" - це загін вчених, які проводили експерименти з ноосферою. Їх досліди зірвалися, викликавши пробій в ноосферу, який спровокував прорив згустку енергії. Це і призвело до утворення зони. Щоб не бути виявленими, вчені, використовуючи психологіч-установки, зомбували всіх сталкерів, які намагалися проникнути до центру Зони. Зомбованих вони використовували в своїх цілях, як і Стрілка. Потім він став для них небезпечний і учені віддали наказ на його знищення. Програма кодування дала збій, і Мічений в числі інших агентів отримав замовлення на своє вбивство.
У підсумку гравцеві належить зробити вибір: приєднатися до "Про-свідомості" і боротися з Зоною або ж знищити їх.

Варіанти розвитку істинної кінцівки

Перша кінцівка гри "Тінь Чорнобиля" - це згода на вступ до лав "О-свідомості". Стрілка укладають у капсулу з приєднаними датчиками і більше про нього нічого не відомо. В кінці можна побачити його друга - Доктора, який йде по болотах і каже своєму псові, що давно не бачив Стрілка, але той знайде вихід із будь-якої халепи. Другий варіант - відмовитися від вступу в ряди "О-свідомості". Стрілець приходить на зустріч з "Про-свідомістю" і бачить там його учасників, занурених в капсули. Мічений розстрілює їх, після чого картинка змінюється. Замість Зони гравець бачить приємний світ, покритий пахучою зеленню. Він чує спів птахів, лягає в густу траву і розмірковує, чи правильний вибір він зробив. Це хороша кінцівка "Тіні Чорнобиля" і саме її розробники гри визнають істинною.
"Сталкер: Тінь Чорнобиля": кінцівки

Помилкові кінцівки

Також в Stalker: Тінь Чорнобиля" кінцівки можуть бути помилковими. Їх можна відкрити у тому випадку, якщо замість пошуку секретної двері на базу "О-свідомості" відправитися до Виконавця бажань. Сталкер загадує бажання і отримує одну з кінцівок:
 • Багатство. Для його досягнення потрібно накопичити більше 50 тисяч грошей і не вбивати хоча б одного з лідерів угруповань (Лукаша або Вороніна). Після загаданого багатства на Стрілка починає сипатися золото (це міраж Виконавця, замість нього Міченого засипають гайки). Метал засипає його з головою, після чого обрушується дах будівлі.
 • Безсмертя. Для цієї кінцівки необхідно мати не менше 50000 грошей, нейтральну репутацію, хоча б одного живого лідера угруповань і велика кількість аптечок і артефактів для здоров'я. Виконавець бажань перетворює Стрілка в металеву статую.
 • Зникнення всіх людей. Необхідно мати погану репутацію, менше 50000 і живого Лукаша/Вороніна. Сталкер бачить дивні галюцинації, після яких розуміє, що весь світ зник, а він залишився один у чорній порожнечі.
 • Зникнення Зони. Мічений бачить, що Зона пропадає, світ навколо змінюється, як у гарній кінцівці: навколо зелень і птиці. Сталкер відкриває очі і розуміє, що він не бачить всієї цієї краси. Він осліп. Для кінцівки необхідно мати хорошу репутацію, менше 50000 і одного живого лідера груп.
 • Влада над світом. Для цієї кінцівки необхідно вбити обох лідерів угруповань "Борг" і "Свобода". Моноліт всмоктує в себе душу Сталкера і від нього залишається один костюм.
  "Сталкер: Тінь Чорнобиля": кінцівки
 • Як заробити справжні кінцівки

  Для того, щоб відкрити справжні кінцівки "Тіні Чорнобиля", необхідно:
 • Знайти труп Примари і прослухати знайдену там аудіозапис.
 • Зустрітися з Провідником.
 • Знайти схованку Стрілка.
 • Знайти декодер в готелі Прип'яті.
 • Відімкнути декодером двері в бункер "О-свідомості".
 • Розбити лампочки в кімнаті з полтергейстами.
 • Поговорити з представником "О-свідомості".
 • Популярі новини
  Загрузка...