Короткий огляд гри Головорізи: Корсари XIX століття"

161 0 Новини високих технологій

Зараз історії про піратів складно назвати найпопулярнішими. В масовій культурі за останні 5 років в цьому сеттінге вийшли лише 2 частини "Убивць кріда", вкрай слабкий Ravens cry, про який багато хто навіть не чули. А на екранах кінотеатрів з'явився п'ятий фільм вже разлагающейся саги "Пірати Карибського моря", який отримав негативні відгуки від критиків, так і від глядачів. І тільки нещодавно завершився серіал "Чорні вітрила" залишався віддушиною для фанатів цього жанру. Все це, звичайно, чимало, але на тлі нескінченної супергероики і антиутопій виглядає краплею в морі. Однак ще якихось десять років тому ситуація була абсолютно протилежною. В той час вже згадана вище франшиза про капітана Джека Горобця була на піку популярності, а кожен поважаючий себе геймер проводив десятки годин за третіми "Корсарами". І саме тоді вийшла і незаслужено залишилася непоміченою гра "Головорізи: Корсари 19 століття".


Короткий огляд гри Головорізи: Корсари XIX століття"
Хоча як не дивно, ця назва не єдине. Також вона відома ще під двома іменами Swashbucklers і North and South Pirates. Можливо, цей факт і вплинув на слабку, невідповідну достатку особливостей впізнаваність у співтоваристві.

Унікальність

Хоч сеттінг і дозволяє вдосталь розгулятися авторам квестів, в ньому важко зробити щось своє. Але на відміну від більшості, творцям "Головорізів: Корсарів XIX століття" це вдалося. Вони вирішили перенести час дії свого дітища з з'їждженій золотої ери піратства в роки війни півночі і півдня, що спричинило за собою низку нових механік, таких як паровий двигун, кілька видів знарядь на одному кораблі, скорострільний револьвер і деякі інші. Однак на цьому особливо не закінчуються.


Короткий огляд гри Головорізи: Корсари XIX століття"
Сценаристи креативно підійшли до навчання. Щоб не псувати враження тим, хто ще не проходив гру "Корсари 19 століття", варто просто зазначити, що воно виконано з гумором і іноді ламає четверту стіну.

Графіка

Це ще один аспект, який виділяє проект на тлі інших творів, що стояли тоді на полицях магазинів. Справа в тому, що розробники порахували необхідним компенсувати технічну відсталість з допомогою мультяшною стилістики.
Короткий огляд гри Головорізи: Корсари XIX століття"
Не можна, звичайно, сказати, що, завдяки цьому, вона і зараз виглядає непогано. Це не так, але і відрази теж немає. Все виглядає досить приємно, а деталізація того, що відбувається на кораблі додає окуляри до занурення. Так само варто відзначити, в грі можна відрубати кінцівки ворогам, але, природно, це зроблено за певним скриптам, з допомогою пари-трійки заготовлених анімацій. До мінусів же візуальної частини Головорізів: Корсарів XIX століття", не вважаючи технічних аспектів, можна віднести трохи уповільнені рухи і вид зверху під час пересування по місту, поділ його на локації і їх одноманітність.
Короткий огляд гри Головорізи: Корсари XIX століття"

Геймплей

Тепер, мабуть, про найважливішому елементі, з-за якого і варто звернути увагу на цей твір. Він поєднує в собі нескладні, на відміну від тих же "Корсарів", але захоплюючі корабельні бої. Якщо ви хочете захопити вороже судно, вони будуть переходити в абордаж і битву з капітаном.
Короткий огляд гри Головорізи: Корсари XIX століття"
Інтерес до морських битв підтримує різноманітність видів плавучих транспортних засобів, починаючи від шлюпа, і закінчуючи крейсером, у кожного з яких, окрім візуальних відмінностей і технічних характеристик, є свої особливості у вигляді можливості ставити спеціальні типи озброєння, такі як гатлинг, мортира або гаубиця. І ще, під час битви треба постійно стежити за температурою котла, інакше можна втратити двигуна.
Короткий огляд гри Головорізи: Корсари XIX століття"
Сутички на мечах у "Головорізів: Корсарів XIX століття" реалізовані з допомогою основного удару шаблею і швидкого пострілу, також є блок. Він, як і інші здібності, прокачується в розділі навичок.

Сюжет і квести

Ці частини гри не володіють великою різноманітністю, як і в більшості творів того часу, завдання зводяться до простих битв, зрідка проходять на суші.
Короткий огляд гри Головорізи: Корсари XIX століття"
До того ж, мотивація героя зводиться до банальної жадобі наживи. Здавалося б, це повинно змусити будь вимкнути додаток і видалити його з диска назавжди. Однак є й одна світла пляма в даному аспекті, що змушує рухатися далі. Діалоги. Вони виконані в гумористичному ключі, причому вдало, з-за чого часто викликають посмішку. І так, варто попередити, озвучка в "Головорізів: Корсарів XIX століття", вкрай специфічна, але нехай подробиці будуть сюрпризом.

Висновок

У підсумку, можна сказати, що твір вийшло спірним. Технічна слабкість, бросавшаяся в очі ще на момент виходу, в 2007-му, велика кількість рутинних місій і проблеми з сучасними моніторами (так, вона йде в співвідношеннях сторін 4:3 або 5:4), відштовхують геймерів сьогодні. Але унікальний сеттінг, гумор і не поганий стиль все ж здатні привернути їх увагу. Гра "Корсари XIX століття" не є загальновизнаним шедевром, але якщо вона кому-небудь попадеться в потрібний час, то може стати улюбленим продуктом індустрії на роки вперед.

Популярі новини
Загрузка...