КПК Моргана в "Сталкер: Поклик Прип'яті": опис ігри, секрети проходження

333 0 Новини високих технологій

Мабуть, в гру "STALKER: Заклик Прип'яті" грав будь-який шанувальник дійсно хороших шутерів від першої особи. Чудовий ігровий світ, чудово передана атмосфера, численні, захоплюючі квести – все це лише мала частина тих переваг, якими вона може похвалитися. Одним з квестів є пошук КПК Моргана. Впоратися з ним нелегко, тому буде не зайвим докладно розповісти про нього.

Хто такий Морган

Почнемо з того, що Морган є членом угруповання "Борг" і відповідає за збереження секретного складу, обладнаного на локації "Юпітер". Проте одного разу він вирішив, що його здорово недооцінюють і покинув колишніх соратників, наостанок зірвавши непоганий куш. По-перше, він торгував з бандитами і найманцями, що діють на локації "Затон", продаючи зброю і спорядження, яке зазвичай в Зоні дістати практично неможливо. По-друге, щоб начальство не вирахувало його махінації в ході перевірки, він здав координати схованки на "Юпітері" угрупування "Свобода", сподіваючись, що їх наліт замете сліди крадіжок.


КПК Моргана в "Сталкер: Поклик Прип'яті": опис ігри, секрети проходження
Морган відрізняється не тільки жадібністю, але і безпринципністю. Дізнавшись, що хтось запідозрив його в "неохайності", він не замислюючись прийме заходи по ліквідації випадкового свідка. Тому ворог він відверто небезпечний.

Спорядження

Якщо вам потрібно в грі "Поклик Прип'яті" КПК Моргана добути, то не зайвим буде знати про його екіпіровці. Як і належить сталкеру рангу "Майстер", він носить потужний екзоскелет, характерний для вищих чинів "Боргу". Тому підстрелити його буде зовсім непросто, якщо така думка прийде в голову геймеру. А ось з озброєнням йому не настільки пощастило. На відміну від інших сталкерів-майстрів, що носять Вали, ІЛ-86 або іншу зброю з найкращими характеристиками, Морган озброєний звичайним АКМ-74/2У. Швидше за все, розробники зробили це, щоб у геймера, що має не надто якісне спорядження, був шанс перемогти зрадника "Боргу" і добути КПК Моргана. Втім, обманюватися не варто. У разі нападу сталкер цілком може підібрати більш відповідну зброю з тіла вбитого союзника, що зробить його більш грізним противником.


Пов'язані з ним квести

З Морганом головний герой (майор Дегтярьов) стикається, виконуючи квест "Операція". Виконати його можна різними шляхами – про це розповімо трохи пізніше. Крім того, від способу виконання залежить, чи вдасться зіткнутися з ним або відразу ж забравши КПК Моргана з мертвого тіла, гравець більше не зустрінеться з ним. Як і багато інші квести, це вплине на кінцівку, досягнення і репутацію головного героя. Крім того, з Морганом, а точніше, з його КПК, пов'язаний квест «Склад "Обов'язку", який можна одержати при виконанні квесту "Правочин" певним чином. Розповімо про це докладніше. Адже в "СТАЛКЕР: Поклик Прип'яті" КПК Моргана є дуже важливим квестом, хоча і не входить в сюжетну лінію.

Забираємо КПК

Квест "Операція" може бути отриманий від різних персонажів: Бороди, Султана або Сича. Перший варіант підходить, якщо гравець вирішив допомогти сталкерам-одиначкам, перебивши загін бандитів. Прийшовши з загоном сталкерів до Лісництва, перебити супротивників, включаючи Моргана. З його тіла зніміть КПК – відкладіть до кращих часів, пізніше розповімо, як ним розпорядитися. Нагорода – 6000 рублів і координати схованки.
КПК Моргана в "Сталкер: Поклик Прип'яті": опис ігри, секрети проходження
Якщо допомога була надана бандитам за завданням Султана, то при відвідуванні Лісництва доведеться битися не тільки з групою вільних сталкерів, але і з Морганом, який прийде на місце операції з серйозною охороною. Ліквідувати його також доведеться, тому КПК забираємо з тіла без сумнівів. Винагорода буде трохи скромніше – координати схованки і 5 тисяч рублів готівкою. Відмовившись співпрацювати з Султаном і Бородою, можна зустрітися з Сичем. В цьому випадку потрібно буде захищати Моргана під час операції. В Лісництво з ним прийде два найманця. Однак озброєння і захисні костюми у них не найкращі, тому вони загинуть вже в перші хвилини бою. Дегтярьову нічого не залишається, крім як перебити бандитів і сталкерів-одинаків. За порятунок Дегтярьов отримає винагороду від Моргана – 6000 рублів. Його можна вбити і отримати КПК. Або залишити його в живих – але тоді героя будуть регулярно переслідувати загони найманців, послані Морганом, щоб убити Дегтярьова. Зрештою, його також доведеться ліквідувати.

Куди подіти КПК?

Отже, наш відважний сталкер КПК Моргана отримав – тим чи іншим способом. Як же з ними бути? Адже в ньому міститься важлива інформація про проведені операції, а також місцезнаходження секретного схованки "Боргу", де зберігається чимало зброї, боєприпасів, спорядження.
Тут може бути три варіанти.
КПК Моргана в "Сталкер: Поклик Прип'яті": опис ігри, секрети проходження
Якщо ви хочете взяти участь у давньому протистоянні "Боргу" і "Свободи", варто відправитися на Янів – саме тут розташовані штаб-квартири двох непримиренних угруповань. Подальші дії залежать від того, кому ви більше симпатизуєте – вирішуйте самі, кому віддати КПК Моргана. Так, можна звернутися до розділу "Боргу" – Шульзі. У цьому випадку герой отримає досягнення «Друг "Обов'язку". Заодно доведеться відбивати захоплений "Свободою" склад, де можна непогано поживитися.
КПК Моргана в "Сталкер: Поклик Прип'яті": опис ігри, секрети проходження
Відправившись на протилежну частину будівлі і передавши КПК Локі – главі "Свободи", гравець зможе взяти участь у захисті захопленого складу від долговцев. Коли загін ворога буде знищений, з'явиться можливість відвідати склад і взяти звідти все, що заманеться. Досягнення буде відповідним – «Друг "Свободи"».
КПК Моргана в "Сталкер: Поклик Прип'яті": опис ігри, секрети проходження
Можна віддати його і Сичу – відлюдного, грубому торговцю на Скадовську. Це дозволить отримати досягнення "Хранитель рівноваги", а заодно невелику фінансову винагороду – 4000 рублів. А от доступ до складу буде закрито, якщо прийти в знайоме місце, то виявиться, що вхід завалений уламком плити.

Цікаві факти

Тепер розповімо трохи цікавої інформації, яка так чи інакше стосується зустрінутого в грі "СТАЛКЕР: Поклик Прип'яті" КПК Моргана. Якщо гравець вибрав варіант з порятунком нелегального торговця зброєю, взявши завдання від Сича, винагорода від останнього чекати не варто. А ось Морган намагатиметься прибрати свого спасителя вже за те, що він дізнався дуже багато і може становити певну небезпеку. Можна шантажувати його, зустрівши на станції "Янів". За мовчання Морган віддасть автомат АЗ-96/2 – вельми непогана зброя, яку при бажанні завжди можна вигідно продати.
КПК Моргана в "Сталкер: Поклик Прип'яті": опис ігри, секрети проходження
Загибелі захисників Моргана можна уникнути. Для цього варто використовувати потужний дробовик, наприклад, "Відбійник". Найстрашніша зброя на малій дистанції дозволяє знищити ворогів до того, як вони доб'ють найманців. Якщо врятувати Моргана в Лісництві, то він буде висвітлюватися як друг. Що не завадить плести павутину інтриг проти Дегтярьова.

Висновок

Тепер ви знаєте все, що потрібно знати про КПК Моргана в "СТАЛКЕР: Поклик Прип'яті". А значить, зможете прийняти правильне рішення, точно знаючи, до чого призведе той чи інший варіант. І отримаєте від гри ще більше задоволення.

Популярі новини
Загрузка...