Srvany.exe - що за процес, для чого він потрібен і як виправити помилки, викликані ним

294 0 Новини високих технологій

Умовно користувачів комп'ютера можна розділити на дві категорії: одні використовують можливості операційної системи лише для перегляду веб-сторінок в інтернеті, прослуховування музичних файлів, відтворення відеозаписів і для запуску ігор, а другі - намагаються розібратися у всіх нюансах ,щоб ще краще зрозуміти, як працює операційна система. Саме другу категорію користувачів може хвилювати питання: що за процес - srvany.exe? Побачити його можна, увійшовши в "Диспетчері завдань" на вкладку "Процеси". У цій статті ми постараємося дати відповідь, що це за процес, як він працює і для чого необхідний.

Опис процесу

Якщо вас цікавило, що за процес - srvany.exe, то зараз ви одержите чітку відповідь на це питання. Але перед початком хочеться сказати, що спостерігати його можуть лише володарі піратської версії операційної системи. Чому саме так? Зараз ви всі дізнаєтеся.


Srvany.exe - що за процес, для чого він потрібен і як виправити помилки, викликані ним
Отже, процес srvany.exe необхідний у системі для відкриття програм, які не є ліцензійними. Простими словами, він приховує від системи цю інформацію, щоб вона не заблокувала програми, і видає їх за ліцензійні. Що найголовніше - процес srvany.exe здатний приховувати від спеціальних служб інформацію про неліцензійної версії самої операційної системи. Тобто саме завдяки йому ви можете користуватися зламаної версією Windows.

Чи можна його видаляти?

Srvany.exe - що за процес, для чого він потрібен і як виправити помилки, викликані ним
Ми вже зрозуміли, що за процес - srvany.exe, але у деяких користувачів все ще може виникати питання, чи можна його видаляти з комп'ютера, адже хоч і небагато, але він навантажує систему, а для комп'ютерів малої потужності важливий кожен кілобайт оперативної пам'яті. Але поспішаємо розчарувати - процес srvany.exe видаляти ні в якому разі не можна, інакше великий шанс появи критичної помилки, яка повністю зламає систему. Навіть якщо вона не трапиться, то Windows все одно буде показувати помилки, говорячи про необхідність у придбанні справжньої версії Windows. Ось ми і дали відповідь на часто задається питання, але стаття на цьому не закінчується, нам ще належить з'ясувати, з чого цей процес може сильно навантажувати систему, і як з цим боротися.

Чому srvany.exe навантажує систему?

Тепер, знаючи, що за процес - srvany.exe ми можемо зрозуміти, із-за чого можуть виникати збої в його роботі і чому він сильно навантажує систему в таких випадках. Першою причиною можуть служити неліцензійні програми, що працюють у фоновому режимі. В цьому випадку srvany.exe, так би мовити, їх приховує від служб Windows, тим самим витрачаючи на це ресурси комп'ютера. Необхідно просто закрити ,а краще видалити ці програми. Але найчастіше причиною стають віруси, які взаємодіють з зазначеним процесом.

Виправляємо неполадки

Ми знаємо, що за процес - srvany.exe тому і виправити неполадку буде просто. А виправити ситуацію допоможе простий алгоритм дій, про який зараз і піде мова. Виконуйте інструкції, щоб усунути неполадку.
Srvany.exe - що за процес, для чого він потрібен і як виправити помилки, викликані ним
 • Завантажте та встановіть антивірус Dr. Web Cureit, якщо його у вас немає.
 • З його допомогою проведіть повне сканування системи на наявність вірусів.
 • Видаліть всі загрози, які були знайдені.
 • Перезавантажте комп'ютер.
 • Встановіть та запустіть програму CCleaner.
 • Почистіть з її допомогою реєстру.
 • Знову перезавантажте комп'ютер.
 • Тепер ви знаєте, що за процес - srvany.exe і як його виправити, ну, а на цьому можна і закінчити статтю.

  Популярі новини
  Загрузка...