Снігові ельфи, The Elder Scrolls - огляд, проходження та цікаві факти

450 0 Новини високих технологій

Раса снігових ельфів є однією з найзагадковіших у всесвіті «Древніх сувоїв». Так як їх сліди видно всюди у найпопулярнішою п'ятої частини лінійки під назвою «Скайрим», фанати цікавляться цим народом. Щоб дізнатися коротку історію та основні відомості про нього, слід прочитати даний матеріал.

Загальна інформація

Перед тим, як встановлювати пов'язаний зі сніговими ельфами мод на «Скайрим», гравцеві слід дізнатися більше інформації про цієї раси. Ще в стародавні часи цей народ відокремився від інших мерів та створив власну автентичну культуру. Його імперія займала велику частину північної провінції Тамриеля, острови Солстхейма і доходила до Хай Року. По потужності, культура раси змагалася навіть з легендарними альтмерами. Своє прізвисько «снігові» народ отримав з-за яскравою білою зовнішності. Тільки очі могли мати сірий або блакитний відтінок. Представники цього народу поступалися людям в умінні поводження із зброєю, але компенсували це чудовими магічними навичками.


Снігові ельфи, The Elder Scrolls - огляд, проходження та цікаві факти

Культура, частина 1

Гравцям слід розуміти, що снігові ельфи зазнали поразки при суперництві з людьми за поселення в провінції Скайрим. У них були певні складнощі у поводженні зі зброєю, хоч деякі організації всередині раси за типом «Орден паладинів» були орієнтовані на це. У більшості випадків представники народу використовували магію. Вони були особливо сильні у відновленні і чаклунстві з використанням морозу (одна з шкіл руйнування). Зараз складно говорити про те, якою саме була культура даного народу. Єдиним невеликим збереженим будовою є храм Аури-Елю, який можна знайти в Забутій долині. По ньому складно оцінити пишноту імперії окремої ельфійськой раси. Точно можна сказати, що їх мова була неймовірно складний для освоєння. На момент драконівських пригод у «Скайриме» гравець міг зустріти лише кількох людей, які змогли його освоїти. Серед них колишній голова злодійської гільдії Галл, а також Колсельмо, що служить чаклуном при дворі в Маркарте.


Снігові ельфи, The Elder Scrolls - огляд, проходження та цікаві факти

Інші відомості про культуру

Здавалося б, ельфи з білосніжним кольором шкіри не вміли поводитися зі зброєю, були поганими ковалями, а тому броня снігових ельфів не буде користуватися популярністю. Вийшло зовсім навпаки, адже їх обладунки були легкими і красивими одночасно. Даний народ вміло компенсував плюсами недоліки, а тому броня створювалася виключно магічними здібностями. Матеріал спеціально оброблявся і инкрустировался дорогими деталями. Архітектурні уміння снігових ельфів майже повністю вкриті таємницями. По одному існуючого храму гравці можуть побачити прекрасне оформлення каменів, але для підтвердження потрібно подивитися на звичайні будинки, яких вже не існує. Раса прославилася також тим, що змогли створити спеціальні платформи парагоны. Це пристрої, які дозволяють переміщатися між ними. Як саме їх створювали невідомо, технологія втрачена за довгі роки забуття.

Кривава історія

Якщо гравці думають, що снігові ельфи були незаслужено знищені корінними нордами з материка Атмора, то варто більш пильно поглянути на історію. Спочатку саме заходи, які відокремилися від свого народу, зайняли провінцію Скайрим. Після приходу норд були невеликі локальні конфлікти, але справжню війну розв'язали саме майбутні фалмеры. В кінці Меретической ери сталася трагічна подія під назвою Ніч Сліз. Снігові ельфи в темну пору доби напали на сплячих людей в Саартале – першому поселенні в Скайриме.
З-за цієї різанини Исграмор збирає півтисячі своїх соратників і починає бойові дії проти ельфів. Як саме проходила кампанія невідомо, але вона увінчалась великим успіхом. Вороги були переможені, багато потрапили в рабство. Саме їх використовували для того, щоб вибудовувати кам'яні міста і першим з них став Виндхельм. Битва при Моэсринге стала останньою спробою ельфів, але вони знову зазнали нищівної поразки. Глава раси – Сніговий Принц був убитий.
Снігові ельфи, The Elder Scrolls - огляд, проходження та цікаві факти

Доля залишків раси

У грі «Скайрим» мод на снігових ельфів додає їх в світ даного проекту. Насправді їх майже неможливо зустріти без додавання додаткового авторського контенту. Війна з людьми їх сильно послабила, а тому ельфи вирішили знайти притулок у двемеров. Високотехнологічна раса погодилася прийняти їх у себе, але з побоюванням. Вони склали контракт, за яким їх нинішні «друзі» повинні регулярно вживати наркотичні гриби. Вони були штучно створені для того, щоб сильно послабити ельфів. Задумка двемеров вдалася на всі 100 відсотків. Колись велика раса після поразки від норд стала рабами. Двемеры використовували їх в якості безкоштовної робочої сили, а отруйні гриби стали частиною раціону. Ця їжа викликала залежність, без неї неможливо жити ельфам. Саме на цьому етапі вони почали перетворюватися в фалмеров – сліпих і потворних істот, які часто зустрічаються в різноманітних підземеллях провінції Скайрим.
Снігові ельфи, The Elder Scrolls - огляд, проходження та цікаві факти

Остання спроба

Встановлюючи мод на расу снігових ельфів, гравці віддають певну данину цьому народові. Навіть коли двемеры їх майже повністю підкорили, вони вирішили не здаватися. Представники величезного народу меров були вже наполовину трансформовані під впливом тих самих грибів, але в один момент зуміли піднятися з колін. Раби згадали славу своїх предків і вирішили помститися двемерам за те, що вони з ними зробили. Невідомо коли саме відбулося повстання, але подія набрало великих масштабів. В історії його охрестили Війною Скелі. Закінчилося все це тим, що в 1Е 700 двемеры просто кудись зникли. Перед цим відбулася битва під Червоною Горою, але чим закінчилася битва, історія не розповідає. У будь-якому випадку фалмеры залишилися одні в давні поселення, повністю залежні від отруйних грибів.
Снігові ельфи, The Elder Scrolls - огляд, проходження та цікаві факти

Вижили представники

При бажанні подивитися на броню снігових ельфів в Скайриме гравцеві слід відправитися в Нирн. Саме там залишилися живі представники раси, які не мутували в Фалмеров. У цьому поселенні користувачі зможуть поспілкуватися з Гелебором і його братом Виртуром. Перший повідомить, що далеко не всі снігові ельфи вирушили до двемерам за порятунком. Деякі просто зникли в далеких куточках північної провінції Тамриеля. Це сталося із-за того, що віри до двемерам не було, а тому вибір освоїтися в Забутій долині був більш привабливим.

Від братів можна також дізнатися історію про те, чому вони залишились тільки вдвох, і куди пропав орден Ауриэля, хоч спочатку їх було більше. Гелебор припускає, що десь ховаються також інші снігові ельфи, які чекають момент здатися світу.
Снігові ельфи, The Elder Scrolls - огляд, проходження та цікаві факти

Дослідження

Якщо гравець не встановлює ніяких модифікацій, які пов'язані зі сніговими ельфами, то доведеться знаходити інформацію по крихтах у світі «Скайрим». Щоб розуміти більше природу і походження фалмеров, то кращим джерелом буде музей в Маркарте. Мала кількість експонатів є посилкою до того, що про них люди дійсно мають невелику кількість інформації. Насправді відомості про фалмерах для вчених в Скайриме вважають майже неоціненними. Саме тому висуваються найрізноманітніші теорії щодо існування снігових ельфів. Одна з правдоподібних полягає в тому, що вони змішалися з іншими заходами і просто розчинилися, як раса. У будь-якому випадку всесвіт розвивається, є онлайн версія «Древніх сувоїв», де історію даного народу розробники можуть повністю розкрити.

Популярі новини
Загрузка...