Комбінезон "СЕВА": як знайти, де зустрічається, плюси і мінуси

387 0 Новини високих технологій

Популярна серія шутерів "Сталкер" пропонує на вибір величезний асортимент костюмів – від шкіряної куртки бандита до потужного екзоскелету. У кожного з них унікальні характеристики. Але деякі мають певну спеціалізацію, із-за чого стають справді незамінними в ряді випадків. До них можна з упевненістю віднести комбінезон "СЕВА". Розповімо про неї більш докладно.

В яких іграх зустрічається

Побачити його можна в усіх трьох іграх серії – починаючи з "Тіні Чорнобиля" і закінчуючи "Заклик Прип'яті". Опис комбінезон "СЕВА" має приблизно однакове. З нього геймер може дізнатися, що цей костюм виготовлений в київському оборонному НДІ, щоб замінити костюми для сталкерів, виготовлені в кустарних умовах.


Комбінезон "СЕВА": як знайти, де зустрічається, плюси і мінуси
Цікавою особливістю є замкнута система забезпечення. Тобто зовні не надходить навіть повітря – спеціальні регенеративні патрони перетворюють вуглекислий газ, що видихається людиною, знову в кисень. Це дозволило істотно підвищити захисні властивості костюма.

Плюси і мінуси

Безумовно, головною перевагою, яким може похвалитися комбінезон "СЕВА", є надійний захист від радіації та аномалій. Звичайно, надівши його, бродити по Электрам і Жаркам не варто, але все-таки коротке перебування в них не зашкодить шукачеві пригод.
Комбінезон "СЕВА": як знайти, де зустрічається, плюси і мінуси
Найсильнішим він опинився в "Тіні Чорнобиля". Тут він на 90 % знижував вплив радіації, ефективно захищав від аномалій. До всього цього ще і порівняно непогано захищав від кігтів і іклів тварин. А ось від куль захист була досить слабкою. Правда, коштував він дуже дорого – 96 тисяч рублів.


В "Чистому небі" захисні властивості трохи знизилися. Зате з'явилася можливість модернізувати його двома способами: збільшити захист від куль, осколків і кігтів або збільшити кількість контейнерів під артефакти і переносимо вантаж. Ціни тут істотно змінилися, тому купити комбінезон "СЕВА" в "Сталкері: Чисте небо" можна всього за 25 тисяч рублів. У "Поклик Прип'яті" захист від радіації знову знизилася, а від куль практично повністю зникла. До того ж відсутній прилад нічного бачення. Тому розумним буде використовувати його тільки один раз (про це нижче), після чого змінити на більш підходящий.

Де знайти в "Поклик Прип'яті"

Не маючи під рукою комбінезона "СЕВА", "Поклик Прип'яті" пройти абсолютно неможливо. Справа в тому, що за сюжетом майору Дегтярьову (головному героєві гри) потрібно добратися з локації Юпітер в Прип'ять. Для цього потрібно пройти через шляхопровід, заповнений отруйним газом. Для цього необхідно використовувати костюм із замкнутою системою забезпечення. А "СЕВА" є єдиним у грі костюмом, відповідають цій вимозі.
Комбінезон "СЕВА": як знайти, де зустрічається, плюси і мінуси
Коли отримано квест "Прип'ять-1", можна навідатися на Затон, де і замовити костюм у сталкера на прізвисько Спритний. Звичайно, коштувати він буде недешево. Так і доведеться почекати кілька днів, поки комбінезон "СЕВА" буде доставлений за призначенням. Але це єдиний спосіб просунутися по сюжету. Зате потім з'явиться можливість серйозно поліпшити його: збільшити показник броні, наростити термічну, радіо, хімічний і електричний захист, встановити два додаткові контейнери, знизити вага на 5 кілограм, додати відновлення сил.

Популярі новини
Загрузка...