Як у "Сімс 3" приготувати амброзію: інструкція та поради

490 0 Новини високих технологій

Багато гравців стикалися з симуляторами реальному житті. Найпопулярнішою лінійкою цього жанру є The Sims. З кожним поколінням і доповненням гравцям пропонується все більше і більше можливостей. Величезною популярністю користується лінійка "Сімс 3". Дивовижний світ пригод, навичок і речей приваблює любителів симуляторів. Тут можна продовжити молодість або воскресити померлого сіма. Все це робиться за допомогою страви "Амброзія". Як у "Сімс 3" приготувати її? А використовувати? Відповіді на все це і не тільки будуть представлені нижче.

Як у "Сімс 3" приготувати амброзію: інструкція та поради

Опис

Амброзія - назва чудодійного страви в The Sims 3. Це магічний пиріг, який дозволяє боротися зі старістю і смертю. З'ївши шматочок амброзії, персонаж продовжить свою молодість. Це блюдо використовується при воскресінні симов.


Але як в "Сімс 3" приготувати амброзію? Зробити це не так важко, як здається, але постаратися все одно доведеться. Особливо для прокачування деяких ігрових навичок. Без них обійтися не вийде.

Що потрібно для страви

Як у "Сімс 3" приготувати амброзію для пожвавлення персонажа? Для цього потрібно підготувати деякі навички і інгредієнти. А саме:
 • рецепт "Амброзія";
 • плід життя;
 • рибу-смерть;
 • рибу-ангела;
 • майстерність кулінарії 10-го рівня.
 • Без усього цього обійтися ніяк не вийде. Далі поговоримо про те, як і де знайти відповідні предмети і розвинути навички. На все це потрібен час, але ніяких реальних труднощів бути не повинно. Особливо якщо відключити потреби сіма на час прокачування скілів.


  Як у "Сімс 3" приготувати амброзію: інструкція та поради

  Плід життя

  Добути його на початкових порах гри за персонажа проблематично. Спочатку гравцю потрібно прокачати навичка "Садівництво" до 7 рівня. Зробити це можна, доглядаючи за рослинами і деревами. Після досягнення 7 рівня садівництва персонажу необхідно знайти "Особливу насіннячко". Саме так воно позначено на карті. Якщо шукати насіння плоду життя, варто врахувати, що найчастіше воно знаходиться на кладовищі і близько наукового інституту. Як тільки насіння знайдені, їх потрібно посадити у себе на ділянці. Виростивши рослина, гравець зможе зібрати плоди життя.

  Риба-смерть

  Як у "Сімс 3" приготувати амброзію? Для цього доведеться прокачати навичка "Рибальство" до 10 рівня. Наприклад, виловлюючи рибу в озері або читаючи спеціалізовану літературу. Навичка рибальства прокачаний? Саме час вирушати до водоймища біля кладовища. Рибалячи там з півночі і до світанку, сім зможе виловити рибу-смерть. Важливо: використовувати при риболовлі в якості приманки доведеться рибу-ангела. На іншу наживку риба-смерть не ловиться.

  Риба-ангел

  Риба-ангел може бути спіймана в будь-якому водоймі при добре прокачанном навику рибальства. Тому гравцеві доведеться набратися терпіння. Риба-ангел ловиться на сома. Його можна зловити в розташованих на картах водоймах, або купити в бакалії.

  Рецепт "Амброзія"

  Як приготувати в "Сімс 3" амброзію? Як тільки всі ресурси зібрані, потрібно відправитися в книжкову крамницю. Тут сіму належить купити за 12000 сімолеонів книжку з рецептом "Амброзія". Після цього необхідно прочитати її. Опція стає доступною після досягнення 10 рівня навички "Кулінарія". Прокачати його можна, читаючи спеціалізовані книжки і займаючись приготуванням їжі.

  Готуємо страву

  Що далі? Якщо все підготовлено, можна приступати до приготування диво-страви. Для цього необхідно помістити перераховані раніше об'єкти в інвентар, а потім підійти до холодильника або мисці.
  Як у "Сімс 3" приготувати амброзію: інструкція та поради
  Натиснувши на відповідний кухонний інвентар, гравець побачить опцію "Приготувати амброзію". Необхідно натиснути на неї і почекати. Через деякий час сім поставить на стіл шматок диво-пирога.

  Коди допомогу

  Як приготувати амброзію у "Сімс 3" за допомогою коду? Можна допомогти гравцеві з прокачуванням навичок. Це значно прискорить процес підготовки до створення диво-страви. TestingCheatsEnabled true - допоможе відключити потреби гравця, якщо клікнути після введення за поштовою скринькою. Він допомагає прокачувати навики швидко і без паузи. Важливо: окремого коду на амброзію в грі немає.

  Популярі новини
  Загрузка...