Кращі програма для створення проекту будинків російською мовою

403 0 Новини високих технологій

Проектування житлового приміщення - це кропітка робота, яка не кожному підвладна. Саме тому більшість воліють замовляти послуги у спеціальних організацій, що займаються цим видом діяльності. Але що, якщо ви хочете все зробити самостійно? Не креслити ж і малювати все вручну? Це і не потрібно, адже зараз на ринку програмного забезпечення є спеціальні програми для створення проекту будинків. Саме про них ми поговоримо в цій статті і перерахуємо найбільш затребувані користувачами.

Archicad

Почнемо з самої масштабної і потужної програми для створення проекту будинків - з Archicad. Це додаток просто вразить вас своїм функціоналом. У ній можна створювати як простенькі двомірні ескізи, так і вибудовувати масштабні тривимірні конструкції, які можна навіть анімувати.


Кращі програма для створення проекту будинків російською мовою
Величезна кількість фахівців рекомендують саме цю програму, тому що в ній можна не тільки створити тривимірну модель будинку, але і за допомогою спеціальних опцій отримати всі можливі креслення, кошторис та іншу інформацію. Якщо проводити порівняння з іншими представниками цієї категорії програмного забезпечення, то можна виділити інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, гнучкість більшості налаштувань, неймовірно величезну кількість автоматизованих операцій. Якщо вам необхідно створити складний проект, то Archicad ідеально підійде вам. Звичайно, можна виділити і недоліки, які полягають у тому, що для роботи над масштабним проектом буде потрібно досить потужний комп'ютер. Якщо у вас менш масштабні завдання, то краще звернути увагу на інші програми для створення проектів будинків.


FloorPlan3D

Представляємо вашій увазі другу програму для створення проекту будинку - це FloorPlan3D. Вона менш масивна, порівняно з попередньою, але також здатна виконувати основні дії. Одна з особливостей - ви можете створити об'ємну модель будинку, розрахувати площу приміщення і кількість витрачених будівельних матеріалів. Це дозволить заздалегідь визначитися, скільки саме ресурсів буде потрібно для зведення обраного приміщення.
Кращі програма для створення проекту будинків російською мовою
Говорячи про недоліки, то FloorPlan3D вони наступні:
 • застарілий інтерфейс;
 • зрідка нелогічний алгоритм роботи;
 • малий набір інструментів.
 • Незважаючи на це програма швидко встановлюється, дозволяє швидко розкреслювати плани і вміє самостійно створювати конструкції для невеликих об'єктів.

  "Будинок 3D"

  "Будинок 3D" - проста програма для створення проекту будинку. Її головною перевагою є те, що вона поширюється з безкоштовної ліцензії. Вона відмінно підійде в тому випадку, якщо у вас слабкий "залізо" вашого комп'ютера, але ви хочете швидко накресліть план будинку і подивитися його вид в 3D. З недоліків: програма має складний інтерфейс, який вже порядком застарів, але це з лишком компенсується значним функціоналом.
  Кращі програма для створення проекту будинків російською мовою

  Висновок

  Ось ми і перерахували три найпопулярніші програми для створення проекту будинку російською. Всі вони підійдуть для роботи в різній мірі. Якщо у вас масштабний проект, тоді вибирайте Archicad, якщо найменший, то підійде FloorPlan3D, ну а якщо ви не хочете витрачатися на програму, то встановлюйте "Будинок 3D".

  Популярі новини
  Загрузка...