Кращі програми для копіювання файлів

123 0 Новини високих технологій

Копіювання файла - це процес в операційній системі, який вміє виконувати абсолютно кожен користувач, який хоч щось знає про комп'ютерах. Найчастіше при виконанні цієї дії ні у кого не виникає зайвих питань. Звичайного відповідного інструменту у менеджері файлів "Провідник" достатньо, щоб справити копіювання. Але ситуація діаметрально змінюється, якщо необхідно працювати з великою кількістю інформації, тим більше якщо ця потреба виникає дуже часто. В цьому випадку краще використовувати спеціальні програми для копіювання файлів. Їх існує чимало, тому в статті всі перераховані не будуть, навпаки, будуть описані найбільш популярні і зручні, на думку більшості користувачів.


Total Commander

Кращі програми для копіювання файлів
Total Commander - це один із самих популярних і потужних файлових менеджерів, який вміє виконувати операції з файлами, які не може дозволити собі "Провідник". Особливістю програми є дві робочі області. По суті, це як два вікна "Провідника", але тільки вони спарені. Таким чином, робота над файлами виробляється набагато зручніше. У лівій області ви відкриваєте каталог, в якому є файли, необхідні для копіювання, а праворуч - директорію, до якої їх необхідно перемістити. Після цього ви виділяє потрібні і, використовуючи відповідний інструмент, копіюєте їх куди треба. Особливо радують гарячі клавіші, за допомогою яких робота над файлами прискорюється у багато разів.

Unstoppable Copier

Кращі програми для копіювання файлів
Unstoppable Copier, як і Total Commander - це багатофункціональна програма, яка включає в себе величезну кількість інструментів для роботи над файлами. Як можна вже здогадатися, функція копіювання в ній теж є, притому виконується воно абсолютно іншим способом. Відмінність полягає в тому, що спочатку ви вказуєте директорію або каталог, з якого необхідно перемістити файли, потім вказуєте шлях до директорії, в яку необхідно помістити, після чого просто натискаєте на кнопку "Копіювати". Після цього запускається відповідний процес, хід виконання якого ви можете відстежувати в нижній частині вікна програми. Там знаходиться інформації про кількість байт, які передалися, скільки було передано пошкоджених файлів, показується число помилок і швидкість передачі. Також це програма резервного копіювання файлів, для нього вам потрібно лише включити відповідну опцію в налаштуваннях.


FastCopy

Як говориться, назва говорить сама за себе. FastCopy - це програма для копіювання файлів з однієї директорії до іншої. На відміну від попередніх програм, це більше робити нічого не вміє. Але якщо перед вами стоїть мета скопіювати файли, то більше нічого і не потрібно. В цьому і перевага FastCopy - у неї не завантажений зайвою інформацією інтерфейс, тому користувачеві було легше у всьому розібратися. На жаль, програма не підтримує російську мову, але і без нього все досить зрозуміло. Спочатку ви вказуєте папку, звідки потрібно скопіювати файли, потім, куди потрібно скопіювати, ну а після цього натискаєте відповідну кнопку. Також є в цій програмі для копіювання файлів набір додаткових параметрів, але цілком можна обійтися і без них.

TeraCopy

Кращі програми для копіювання файлів
Наостанок розберемо нетрадиційну програму для копіювання файлів, а саме - TeraCopy. Її головна відмінність полягає в тому, що вона не має як такого лаунчер. Після того як ви встановите TeraCopy, на робочому столі з'явиться ярлик, просто в контекстному меню Провідника" заміниться копіювальник. Тепер при копіюванні файлу у файловому менеджері буде відображатися не звичний інтерфейс передачі файлів, а спеціальний, який краще тим, що здатний перевіряти цілісність масивів даних. Ось ми і розібралися з програмами для копіювання файлів, вам залишається лише, виходячи з усього вищесказаного, вибрати для себе підходящий.

Популярі новини
Загрузка...