Джон Прайс: опис персонажа, особливості

341 0 Новини високих технологій

Капітан Джон Прайс є одним із найвідоміших персонажів у серії «Поклик Честі» (Call of Duty). Багатьом фанатам сподобався його образ, принципи і погляди на життя. Дізнатися повну історію цього героя, а також прочитати про всі події, що пов'язані з ним в іграх цієї лінійки, можна в матеріалі, представленому нижче.

Становлення на посаду

Багато хто вважає, що Джон Рендольф Прайс є тим самим капітаном з ігрової серії «Поклик Честі», але насправді це відомий письменник. Він написав всесвітньо відомий бестселер "Код Ісуса". Про середньому імені британського військового Джона Прайса нічого не відомо. Він поступив на службу приблизно в 1980 році, а вже через п'ять років отримав звання сержанта за успішне співробітництво з радянським спецназом під назвою «Вимпел». У 90-х роках його призначили лейтенантом і відправили в покинутий український містечко Прип'ять для усунення ультранаціоналіста Імрана Захаева. Операцією командував капітан Макміллан, але вона пішла не за планом. Загін був виявлений, і їм довелося прориватися через пости ворога. Прайс проніс усю дорогу командира на собі, так як той не міг іти з пораненою ногою. За це він і отримав підвищення по службі.


Джон Прайс: опис персонажа, особливості

Подальші бойові операції

Персонаж, про якого йде мова у статті, не має ніякого відношення до компанії «Джон Дір» і прайсом на їх агротехніку. Через схожість у назвах деякі люди плутаються. Тут варто запам'ятати, що у капітана не було середнього імені. Після призначення на командування загоном «Браво» він брав участь у різних операціях, але цього в серії «Поклик Честі» не показують. На екранах він з'являється тільки в першій частині Modern Warfare, коли інструктує головного героя Джона Мактавіша. Разом із загоном «Браво» Прайс виконує операцію в Беринговому протоці. Спочатку вони роблять зачистку естонської кораблі з ядерними боєголовками, а після цього виймають з арабської контейнера потрібні документи. Їх операцію переривають винищувачі, які починають активний обстріл судна. Прайс на запчастини "Джон Дір" виявився б даремний в цьому випадку, якщо навіть існував би в грі, адже корабель був повністю знищений. Капітан з командою залишає судно, а з документів дізнається про російською Миколу. Саме тому група «Браво» відправляється в Росію.


Джон Прайс: опис персонажа, особливості

Зірвана операція

Джон Прайс зі своїми довіреними особами, в тому числі Джоном МакТавишем, виходить в Росії на лідера лоялістів Комарова. Той вирішив не повідомляти інформацію про Миколу, щоб британці допомогли відбити атаку на село. Гас своїми методами вибиває дані, після чого вони летять на місце зустрічі. Вертоліт збивають націоналісти, і живим членам групи «Браво» доводиться прориватися своїми силами до місця евакуації. Миколі також вдалося уникнути загибелі, і в подяку він розповідає капітанові про Халед аль-Асада. Саме його група відповідальна за вибух ядерної боєголовки, яка забрала життя тридцяти тисяч американських солдатів. Командир Джон Прайс заново збирає свою групу для поїздки в Азербайджан. Після прибуття в невелике містечко команда «Браво» здійснює прорив через ополченців аль-Асада і добирається до нього. Той каже, що не скоював вибух, але раптово задзвонив телефон. В ньому пролунав голос того самого Імрана Захаева. У нападі гніву Прайс вбиває терориста, а далі розповідає про події в Прип'яті.

Ультранаціоналісти в дії

Капітан Джон Прайс після важкої евакуації з Азербайджану розуміє, що їм необхідно вийти на лідера ультранаціоналістів. Для цього він вирішує полювати за сином Імрана Віктором. Отримана інформація про поїздку кортежу Захаева-молодшого дозволяє організувати засідку. Силами отрада «Браво», американських військових і лоялістів з Росії вони влаштовують засідку. Перевдягання у ворожу одяг було відмінною ідеєю, але Віктор зумів втекти. Почалося активне переслідування з перестрілками. Загони союзних військ оточили сина Захаева в п'ятиповерховому будинку і вигнали на дах. Мактавіш повинен був здійснити перехоплення, але Віктор зрозумів своє становище. Він не бачив способу для втечі, а тому покінчив життя самогубством. Для лідера ультранаціоналістів втрата сина стала сигналом до більш активних дій. Він став загрожувати США ядерними атаками, і уряд забило тривогу.
Джон Прайс: опис персонажа, особливості

Усунення загрози

Після появи загрози для США Джон Прайс в черговий раз з групою «Браво» йде на ризиковану операцію. Вони відправляються в командний центр ультранаціоналістів, звідки повинен виконуватися запуск ядерних ракет. Їм вдається прорватися і ввести коди знешкодження в той момент, коли боєголовки були вже над Атлантичним океаном. Провал атаки на США змусив перекинути всі сили ультранаціоналістів на атаку загону «Браво». Вони насилу вибираються з командного центру, знаходять транспорт, але навіть тоді їх не залишають вороги. Величезна кількість техніки відправляється до Прайсу з МакТавишем. Вони відстрілюються, але на мосту їх чекає невдача. Шлях до відступу відрізаний, а підкріплення не прибули. До Прайсу підходить сам Захаев, який починає його бити. Капітан зумів кинути головному герою пістолет, і Мактавіш вбиває охорону лідера ультранаціоналістів і його самого. Після цього Прайсу рятують медики за крок від смерті. Вони прибули на вертольоті, щоб евакуювати решти бійців «Браво».
Джон Прайс: опис персонажа, особливості

Початок другої частини

Джона Рейнольдса Прайса (маловідомого актора), через співзвучність імен, також часто плутають з британським капітаном з гри «Поклик Честі». Персонаж капітана Прайса з'явився і у другій частині лінійки Modern Warfare. Варто відзначити, що смерть Імрана Захаева не стала крахом ультранаціоналістів. Вони захопили владу в Росії, і над світом знову нависла загроза. Прайс і Соуп знову стають у стрій, поповнюючи британський спецназ SAS, а через деякий час їх закидають у союзний загін ВІДГ-141. Вони разом з бійцями дельта під назвою «Метал» беруть участь в операції «Кингфиш». Метою всього плану було захоплення однойменного терориста, але союзникам не вдалося виконати умову. В результаті невдачі Джон Прайс був схоплений і відправлений у новий ГУЛАГ, який заснували ультранаціоналісти в Петропавловську. Протягом трьох років він перебував там до 2016 року і початку Третьої світової війни.

Джон Прайс: опис персонажа, особливості

Несподівана зрада

Після звільнення з Гулагу Прайс виконує операцію в Петропавловську і запускає ракету з ЕМІ в бік США. Він же зі своєю групою був в Афганістані, коли командувач військовими силами генерал Шепард зробив зраду. Він вбиває Роуча з Гоустом, але Прайсу вдається врятувати Соупа на вертольоті, коли той тікав від тепер вже ворожих солдатів. Тепер колишній капітан виявився з єдиним товаришем у розшуку, але бойову діяльність вони не припинили. Після диверсії на базі в Афганістані вони з МакТавишем починають смертельну гонку на човнах по гірській річці за генералом Шепардом. Вдалим пострілом Джон збиває вертоліт генерала, але сам виявляється разом з головним антагоністом першої частини на березі. В цей час Соуп продовжує переслідування їх головного ворога, але в бою проти переважаючих сил був поранений ножем у груди. Прайс вчасно підоспів і почав битву з Шепардом. В цей час Соуп витяг холодну зброю зі свого тіла і вбив зрадника.
Джон Прайс: опис персонажа, особливості

Початок третьої частини

Ультранаціоналіст Макаров не збирається здаватися, і саме протистояння з ним присвячена третя частина лінійки Modern Warfare. Прайс тут вперше з'являється в той момент, коли їх базу штурмують ворожі сили російських солдатів. Капітан разом з Юрієм з лоялістів рятують всіх, в тому числі прооперованого Соупа. Наступною операцією Джона Прайса був перехоплення вантажу в Сьєрра-Леоне, але план провалився. Замість цього він з Миколою здійснює на вертольоті штурм в африканському містечку на місцевого лідера терористів Варабе. Той дає їм наводку на Прагу, де Макаров повинен провести нараду. З іншими бійцями капітан відправляється туди. В ході чергової операції їм допомагає лідер місцевого ополчення Комарів, який виявляється полонений. Від вибухівки, прив'язаної до його тіла, ледь не гине Прайс, але Соуп був важко поранений. Він розповів про те, що Юрій знає Макарова. У підвалі готелю Джон приставляє пістолет до голови Юрія і змушує розповісти всю правду.
Джон Прайс: опис персонажа, особливості

Останні операції

Капітан МакМилан дізнався про те, де ховається Макаров, а тому Прайс з Юрієм попрямували в цей замок. Вони дізнаються про те, що лідер ультранаціоналістів тероризує президента Росії Воршевского тим, що полонив його дочка. Макаров вимагає видати коди від ядерних боєголовок, а тим часом Прайс вже попередив американців про необхідність врятувати дочку президента Олену. Юрій і Прайс все-таки наздогнали головного ультранаціоналіста, але вже в Дубаї, де він переховувався в шикарному готелі. Герої одягли броньовані костюми, які допомогли зробити повноцінний прорив крізь натовпи ворогів. Звичайно, цитати Джона Рендольфа Прайса відомі широкій публіці. Наприклад, такі вислови, як: Якщо ви розглядаєте вашу роботу вашого роботодавця, вашого чоловіка або ваші інвестиції як джерело надходжень, ви закриваєте для себе реальний Джерело. Серце, наповнене вдячністю, піднімає нас на більш високий рівень свідомості — і скоро ми стаємо свідками реальності, яскравішою крізь ілюзію. Але капітан Прайс також говорив цікаві речі. Він завжди відстоював позицію честі і світу, незважаючи на всі небезпеки для життя.

Популярі новини
Загрузка...