Хто озвучував відьмака Геральта до гри "Відьмак 3: Дике Полювання"?

376 0 Новини високих технологій

У 2015 році гравці всього світу, не відриваючись від моніторів, знову поринули у світ Відьмака, створеного польським письменником Анжеєм Сапковським. CD Projekt RED подарували світу третю частину пригод Геральта з Ривии. Про те, хто озвучував Відьмака, а також деяких інших персонажів гри, ми розповімо у статті нижче.

Коротко про гру

Анджей Сапковський вніс величезний внесок в культуру своєї країни, написавши твори про Відьмака. Багато шанувальників книг в жанрі фентезі ставлять роботу польського письменника якщо не на перше місце, то точно визначають у першу трійку найкращих книг, що їм довелося читати.
Хто озвучував відьмака Геральта до гри "Відьмак 3: Дике Полювання"?
Не менш важливий внесок внесли і хлопці зі студії CD Projekt RED. У 2004 році засновники компанії Марчін Івінський і Михав Кичиньский навідалися до письменника з пропозицією про створення комп'ютерної гри за мотивами його книг. Анджей Сапковський дав свою згоду, але він не ставив на цей проект.


До загального здивування, перша випущена компанією гра знайшла приголомшливий успіх. А письменник отримав чималий приплив читачів, яким стала цікава доля Геральта, після знайомства з цим персонажем. В грі розгортаються події, що відбуваються після історії, описаної Сапковським. Тепер CD Projekt RED знамениті на весь світ іграми про безстрашного вбивці чудовиськ.

Озвучка персонажів

Хто озвучував відьмака Геральта до гри "Відьмак 3: Дике Полювання"?
Найбільш гучною стала третя частина серії ігор про Відьмака. Вона була самою очікуваною грою 2015 року і повністю виправдала ці очікування. Після виходу гри користувачі інтернету стали цікавитися питанням: "Хто озвучував відьмака та інших персонажів гри?" Багато гравців і фанати творчості Сапковського залишилися задоволені роботою, виконану російськими локалізаторами і акторами озвучки.


Великим плюсом російського дубляжу є той факт, що переклад здійснювався з використанням польського сюжету (оригінал гри вийшов англійською), тим самим збереглася наповненість мови, мало хто стане сперечатися, що англійська мова кілька сухий. Плюс до того, спорідненість мов відіграло свою позитивну роль. Ось відмінне відео, яке детальніше розкриває це питання:
Хто озвучував відьмака Геральта до гри "Відьмак 3: Дике Полювання"?

Хто озвучував Геральта до "Відьмака 3: Дике Полювання"?

Таких акторів, як Том Круз, Марк Уолберг, Кіану Рівз, Бред Пітт і Уілл Сміт глядачі найчастіше чують з голосом Всеволода Борисовича Кузнєцова. Цей російський актор озвучування, режисер дубляжу, а також диктор має величезну фільмографію. Крім перерахованих вище акторів Всеволод Кузнєцов озвучував деякі роботи з участю Адама Сендлера, Джонні Деппа, Антоніо Бандераса, а також його голосом говорить Волан-де-Морт в екранізаціях творів Джоани Роулінг. Повний список ролей, які озвучував Всеволод, надто величезний. Якщо враховувати той факт, що мало хто може визначити схожість звучання цих абсолютно різних акторів на екрані, можна зробити висновок, що актор російського дубляжу чудово справляється зі своєю роботою.
Хто озвучував відьмака Геральта до гри "Відьмак 3: Дике Полювання"?
З вищеописаного стало ясно, хто озвучував Відьмака в російському дубляжі. Робота Всеволода Кузнєцова над Відьмаком в основному отримала позитивні оцінки. Багатьом подобається гра з-за тієї харизми, яку вніс до персонаж Всеволод. Але є також і гравці, які незадоволені Геральтом у виконанні Всеволода. І вони шукали в інтернеті того, хто озвучував відьмака, щоб висловити свої обурення з приводу роботи актора.
Основною претензією є емоційність. В оригінальній серії книг персонаж Геральта дуже стриманий, і на прояв емоцій його дуже важко штовхнути. Відьмак говорить дуже холодним, спокійним і рівним тоном. А ось Всеволод Кузнєцов під час озвучування часто переходив на крик і висловлював занадто багато емоцій. Це не погано для актора, просто не підходить конкретно цього персонажу.

Хто озвучував Цири в "Відьмака 3: Дике полювання"?

Персонажа по імені Цірілла Фіона Елен Ріаннон в російському дубляжі озвучує актриса Поліна Чекан. Роботу цієї актриси, в цілому, теж прийняли тепло. Хоча в порівнянні зі своїми колегами, зокрема Джо Уайат, яка озвучувала оригінальну версію гри, наша актриса відстає. З емоційними сценами Поліна впоралася добре, а що стосується інших, то вони в більшості своїй звучать занадто сухо і не відповідають міміці і жестикуляциям персонажа.

Озвучка Йеннифэр

Хто озвучував відьмака Геральта до гри "Відьмак 3: Дике Полювання"?
Що стосується інших персонажів, Йеннифэр озвучила Тетяна Шитова. Робота цієї актриси віддалася найменшої критики фанатів. Багато оцінили старання Тетяни на сто відсотків. Вона добре впоралася як з акторською грою, так і з відповідністю характеру персонажа. Її інтонація повністю відповідає тому, що відбувається на екрані. Тетяна Шитова, на думку тих російських гравців, які грали і в російську, і англійську версію гри, одна з не багатьох, хто не відстає від акторів озвучення оригіналу гри.

Інші

Хто озвучував відьмака Геральта до гри "Відьмак 3: Дике Полювання"?
Трісс Мерігольд озвучила Світлана Олешківська. На жаль, роботу цієї актриси майже неможливо оцінити. Репліки Трісс в грі або сильно прискорені, або сильно уповільнені. До речі, це один з найбільших мінусів роботи з озвученням персонажів у грі в цілому. Тут вплинуло невідповідність довжин фраз на оригіналі і в перекладі. Також цікаво дізнатися, хто озвучував Жовтцю в Відьмака. Російським голосом кращого друга Відьмака став Сергій Бурунов. Цей актор дубляжу досить затребуваний. Леонардо ді Капріо ми чуємо російською завдяки Сергію. У грі Лютику було відведено не так багато часу, але в цілому актор зі своєю роботою впорався.
Хто озвучував відьмака Геральта до гри "Відьмак 3: Дике Полювання"?
Вишенькою на торті Гри є пісня Прісцилли. Фани зі всього світу залишилися задоволені роботою над нею. Вона прекрасно звучить на всіх мовах, і російська не виняток, а, можливо, і не найкращий. Нона Виноградова чудово впоралася зі своїм завданням.

Популярі новини
Загрузка...