Як у "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча: поради

127 0 Новини високих технологій

Як у "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча? Будь-який гравець, який потрапляв в безвихідне становище в грі, задавався таким питанням. Про яблуці ходили легенди ще під час виходу бета-версії. На форумах гравці ділилися своїми думками щодо способу крафта.

Як у "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча: поради
Проте пізніше розробники офіційно оголосили про додавання предмета в гру.

Ефект

До того як в "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча, подумайте, для чого воно вам потрібно. Оскільки на пошук ресурсів може піти чимало часу. Яблуко дає короткочасний ефект, від якого немає толку в звичайний час. По-перше, воно додає чотири додаткові одиниці здоров'я. Вони відновлюються, незалежно від зовнішніх факторів кожні півхвилини. Також підвищено захист від вогню. Всі ці бонуси вкрай необхідні в складних ситуаціях. Наприклад, при падінні в лаву або вогонь. Або якщо вас оточила юрба небезпечних мобів. Але екстремальні ситуації досить складно передбачити. Тому на всяк випадок завжди тримайте яблуко під рукою.


Багато гравців обов'язково беруть предмет з собою під час подорожі в Нижній світ. Пов'язано це з великою небезпекою, яка там чекає. А також з великою кількістю вогню і лави в локаціях. Ефективно в боротьбі з ифритами, чий дроп необхідний для столу зачарований.

Як знайти яблуко

Багато гравці починають з пошуку золотих злитків. Але як в "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча без, власне, самого яблука? А пошук цього блоку набагато складніше, ніж може здатися. Яблуко можна добути тільки з дубового листя дерева. Дуб можна визначити по темно-коричневого кольору деревини. Блоки листя досить швидко руйнуються навіть з допомогою руки. Але шанс на випадання яблука вкрай низький. Тому краще використовувати ножиці. Вони крафтятся з трьох залізних злитків. Звичайним ударом ножиць блок листя знищується за частку секунди.


Як зробити золоте яблуко Нотча в "Майнкрафте"

Після видобутку яблука необхідно зайнятися пошуком золота. Воно трапляється частіше, ніж алмази, але рідше, ніж залізо. При цьому здобути золоту руду можна за допомогою кирки з дерева. Найбільше золота в печерах. Як правило, на середніх рівнях. Після його видобутку руду потрібно переплавити на печі. В якості горючого матеріалу можна використовувати вугілля або дерево. Всього вам знадобиться вісім злитків. Крафтится предмет на верстаті.
Як у "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча: поради
Яблуко кладеться в середину і оточується злитками. Тепер, коли ви знаєте, як в "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча, ви можете сміливо відправлятися в Нижній світ.